Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 3 czerwca, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kassia no straszna nie straszna
    Tak czy siak czeka ja operacji dupy. Ale no lepiej jak jest coś, co da sie naprawić, niż niewiedza.

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 3 czerwca, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia ona już ogólnie chodzi na zajęcia sama z grupą dziewczynek co tydzień (na 45 min, ale zawsze). No ale jak rozmawialiśmy o przedszkolu to mówiła że jej zależy bardzo żeby z rodzicem wchodzić na początku :( zobaczymy, może strach ma wielkie oczy po poprzedniej próbie z przedszkolem (pamięta mocno) i jak się tu pobawi z dziećmi na tym przedszkolnym placu zabaw to się przekona.

    Karola współczuję, ciężki dzień za Wami.

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 4 czerwca, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja zrozumiałam że da się coś zrobić bez operacji :(
    Mam chyba znajomą która miała podobną sytuację, też mieli jakąś operację odbytu u malutkiego dziecka.

    Tanashi to super że już przyzwyczajona jest, może będzie git.

    U nas masakra była w nocy. Do północy budziła się co 2 min z płaczem, dopiero ok północy zasnęła na 4h 😣. Ale spi do teraz. Starsza się dopiero obudziła… chyba potrzebowały resetu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca, 09:20

    age.png

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1314

    Wysłany: 4 czerwca, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku Kasia co za noc mieliście, coś ewidentnie musiało jej doskwierać :(

    Młody ma w tym tygodniu tryb ultra mamozy, wisi na mnie jak koala. Jak do niego kucne to zarez wiesza się na szyi i nóżki do góry podciąga i mnie nimi oplata. A jak tylko przestaje mnie dotykać to wrzask i płacz 🤦 także muszę z nim siedzieć na podłodze albo go nosić albo prowadzić za rączkę... Sa momenty, że się czymś zaciekawi i mnie opuści to jak tylko się zorientuje, że się oddaliłam na więcej niż wyciągnięcie ręki jest krzyk i rozpaczliwa pogoń za matką.

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 4 czerwca, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia to co wyszło wczoraj jest jakby dodatkową rzeczą,ktorą wykryli. Tzn może to być przyczyną tych problemów i oby była,bo byloby to tylko jedno. Jeśli jednak po biopsji okaże się,że jest ta bezzwojowość plus to zwężenie to czekają ją dwa zabiegi (poszerzenia dobytu i usunięcie niepracującego kawałka jelita). Pisałam wczoraj ze znajomym,który jest chirurgiem i w sumie powiedział mi tylko,że nie wie jak to u dzieci wygląda. Dużo mu się "wydaje" tylko.

    event.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 4 czerwca, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja w nocy duzo płakała i była nerwowa ale rano zaczela sie śmiać przez sen. Pierwszy raz.

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 4 czerwca, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dziś pierwsza spokojniejsza noc od kilku dni, ale dolna dwójka wyszła i chyba dała spokój. Proszę o przerwę od ząbkowania do niedzieli, żebym mogła ogarnąć ten roczek 🫣😅 dziś zaczynam pieczenie, niech moc będzie ze mną xD

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 4 czerwca, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    My dziś pierwsza spokojniejsza noc od kilku dni, ale dolna dwójka wyszła i chyba dała spokój. Proszę o przerwę od ząbkowania do niedzieli, żebym mogła ogarnąć ten roczek 🫣😅 dziś zaczynam pieczenie, niech moc będzie ze mną xD
    Ile on ma zębów ? Bo ja mam wrażenie, ze już pełną ilość

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 4 czerwca, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ile on ma zębów ? Bo ja mam wrażenie, ze już pełną ilość

    Siedem na ten moment

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9270 8052

    Wysłany: 4 czerwca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Siedem na ten moment
    A u nas dalej 2 🤡

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1128 595

    Wysłany: 4 czerwca, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A u nas dalej 2 🤡
    My też a nawet 1,5 😆

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1713 1314

    Wysłany: 4 czerwca, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    My też a nawet 1,5 😆

    U nas 6 całych na wierzchu, a teraz wychodzą obie górne trójki i dolne dwójki zrobiły się rozpulchnione 😓
    Nie da sobie zajrzeć do tej buzi, żeby porządnie spojrzeć czy posmarować dziąsła.

    age.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1990 1765

    Wysłany: 4 czerwca, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A u nas dalej 2 🤡

    O to moja was dogoniła 😂 zaraz za pierwszym w kwietniu, wyszła druga dwójka i na razie nie widzę żadnego zęba na horyzoncie 😅

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2942 3266

    Wysłany: 4 czerwca, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margareetka wrote:
    Jejku Kasia co za noc mieliście, coś ewidentnie musiało jej doskwierać :(

    Młody ma w tym tygodniu tryb ultra mamozy, wisi na mnie jak koala. Jak do niego kucne to zarez wiesza się na szyi i nóżki do góry podciąga i mnie nimi oplata. A jak tylko przestaje mnie dotykać to wrzask i płacz 🤦 także muszę z nim siedzieć na podłodze albo go nosić albo prowadzić za rączkę... Sa momenty, że się czymś zaciekawi i mnie opuści to jak tylko się zorientuje, że się oddaliłam na więcej niż wyciągnięcie ręki jest krzyk i rozpaczliwa pogoń za matką.
    U nas to samo, ale żłobek, przeprowadzka i ciągle mama i mama. Nie daje się nikomu uśpić, uspokoić w nocy tylko ja.
    Dodatkowo dostał kataru, nie mógł oddychać w nocy i nie spał 1.5h. Nie wiem teraz czy jutro go wysyłać do żłobka, czy odpuścić. Rano zdecydujemy.

    Mój ma 6,5 zęba. Jedna trójka wyszła do połowy. Jestem niezwykle wdzięczna, że on ząbkowanie przechodzi bezboleśnie.

    Elza1234, Margareetka lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Revolutionary Autorytet
    Postów: 2482 2464

    Wysłany: 4 czerwca, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jeju biedne wy obie 🫂 oby te badania i zabiegi niedługo sie u was skończyły 🤞

    U nas tylko jedynki wszystkie wyszły, żadnych dalszych zębów nie widac póki co. Moze ma delikatnie spuchnięte z lewej strony na górze miejsce 2 i 3, ale nie wyglada to na rychłe wyjście zębów 🤡

    2cs 🤞

    17.10.2024 ⏸️🍀
    18.10.2024 - 16dpo: Beta 381,000 mIU/ml, Progesteron 33,40 ng/ml ✊
    21.10.2024 - 19dpo: beta 1067,000 mIU/ml 🍀
    29.10.2024 - CRL 2,8mm, widać cień serduszka 🥹
    06.11.2024 - CRL 1,03cm małego żelka 🥹 pięknie bijące ❤️
    20.11 - 22.11 - szpital, podejrzenie CMV, wynik negatywny 🙏
    22.11 - 2,14cm żelka Haribo, 180 uderzeń❤️
    17.12.2024 - prenatalne, prawie 7 cm uparciucha, wszystko ok, chłopczyk (?) 💙 🥹
    06.02.2025 - połówkowe, 370gram synusia 💙 😍
    03.04.2025 III prenatalne - 1409g tłuścioszka 🤭
    27.05.2025 - 36+1 - 3360g synusia 😶💪
    25.06.2025 - N. 3530g, 58cm 💙

    👩 30🧑 34 🐶 4

    A journey of a thousand miles begins with a single step...

    age.png
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 4 czerwca, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Nie wchodziłam na forum z kilka dobrych miesięcy ale pamiętam o Was i myślę często 💙

    U nas już roczek świętowaliśmy miesiąc temu prawie, młody chodzi przy meblach i ma na pokładzie 4 jedynki, teraz idą dwójki.
    Przypomniało mi się czemu tak długo obiecywałam sobie że drugiego nie będzie. Ja nie umiem w niemowlaki. Starszaków takich od przedszkola mogłabym mieć 10, ale ten okres do 2 rz to dla mnie katorga 🤡
    Teraz jakieś chore akcje ze snem - kładziemy młodego 19:00 a 19:15 budzi się jakby już się wyspał.
    Pomyślałam że może to czas przejść na 1 drzemkę ale nie wiem czy to był dobry pomysł bo dziś wymęczyłam dzieciaka. 🙈
    Więc wracamy do dwóch.

    Czytałam że wasze też potrafią zacząć dzień o 4-5. Kiedy one zaczną spać do 10? 🤡😂😂😂 (pewnie w liceum, tak wieeem)

    Blackapple, Elza1234, Revolutionary , kasssia lubią tę wiadomość

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1645 1018

    Wysłany: 4 czerwca, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa polajkwoalam za to, że się odezwalaś, nie za to, że młody budzi się o 4.00. Sąsiadka twierdziła, że bardzo jej na to pomogło zamontowanie zasłon black out, my w sumie tak czy siak mamy takie w pełni zaciemniające rolety, bo ja muszę mieć bardzo ciemno, żeby usnąć a mężowi świeciła w oczy latarnia uliczna jak ich nie było, więc nie jestem w stanie stwierdzić czy bobasowi to coś zmienia.

    Mój młody odpalił dzisiaj jakąś baterie zapasową, chyba się przebodźcował, bo dziadkowie byli popołudniu i jeszcze przynieśli jeździk na dzień dziecka, w efekcie dopiero o 21.00 usnął, a ostatnio już baaaardzo rzadko mu się zdarzało później niż o 19.40 i matka się przyzwyczaiła do wieczoru dla siebie.

    U nas już 7 zębów, ale chyba teraz idą trzy na raz i coś przebić się nie chcą od tygodnia a zapuchnięte ma bardzo i strasznie mu ślina leci, już tak dawno nie miał.

    age.png
  • Klarara Autorytet
    Postów: 1055 824

    Wysłany: 4 czerwca, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Kassia no straszna nie straszna
    Tak czy siak czeka ja operacji dupy. Ale no lepiej jak jest coś, co da sie naprawić, niż niewiedza.
    Wypowiadasz się tak zimno o tej całej sytuacji, że mam nadzieję, że cały czas tylko udajesz taką niewzruszoną matkę.

    1;20716;93
  • Kindziukowa Autorytet
    Postów: 1064 1645

    Wysłany: 4 czerwca, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klarara wrote:
    Wypowiadasz się tak zimno o tej całej sytuacji, że mam nadzieję, że cały czas tylko udajesz taką niewzruszoną matkę.

    Niektórzy podchodzą zadaniowo do tematu, nie trzeba od razu przyklejać negatywnych łatek 😊

    Co do zaciemniających zasłon - my mamy i rolety blackout i zasłony więc w pokoju jest ciemno. Może nie to że ciemnia bo jednak przez drzwi wpada światło z salonu no ale ciemno jest.

    Jak tam choroby w żłobkach? Domyślam się że już wałkowałyście temat ale nie jestem w stanie odkopać. My puszczamy od września i już się boję

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca, 22:52

    age.png

    Zespół Sjögrena, Endometrioza, Przegroda macicy

    SYN 🩵👶🏼 12.2019
    09.2021 💔
    09.2024 💔
    15.10.24 beta 6,26
    16.10. 2024 ⏸️ na tescie w łazience
    19.10.24 beta 141,7
    21.10.24 beta 454,8
    04.11.24 🦐 6,3 mm
    21.11.24 🧸 20,2 mm
    05.12.24 ❤️ 40,4 mm / usłyszałam bicie serducha
    13.12.24 USG genetyczne OK 🩵 jest 6 cm chłopaka
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2942 3266

    Wysłany: 5 czerwca, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kindziukowa, mój był poniedziałek - środa po 2h i od wczoraj ma gluty 🫣także dziś zostaje w domu i od poniedziałku od nowa.

    KKK, wszystkiego najlepszego dla Twojego roczniaka 🥳🎉

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
‹‹ 2872 2873 2874 2875 2876 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ