CZERWIEC 2025
-
WIADOMOŚĆ
-
Elza, Revolutionarysto lat dla Waszych maluchów! 🥳 Niech rosną zdrowo ❤️
Anabbit trzymam mocne kciuki i czekam niecierpliwie na info 🤞
Ja też nocne karmienia już powoli ucinam, dziś udało się że było tylko jedno w nocy i jedno o 6, bo ja chciałam sobie jeszcze dospać 🙈
Mały już też mi wyrasta z 21, więc powoli się przymierzam do zakupu 22. Ma chłopak kawał syrki 😅
Anabbit, Elza1234 lubią tę wiadomość
-
Margareetka wrote:Elza, Revolutionarysto lat dla Waszych maluchów! 🥳 Niech rosną zdrowo ❤️
Anabbit trzymam mocne kciuki i czekam niecierpliwie na info 🤞
Ja też nocne karmienia już powoli ucinam, dziś udało się że było tylko jedno w nocy i jedno o 6, bo ja chciałam sobie jeszcze dospać 🙈
Mały już też mi wyrasta z 21, więc powoli się przymierzam do zakupu 22. Ma chłopak kawał syrki 😅
Ej to już świetny wynik!
U nas długo były 3 karmienia - przed snem, w nocy i nad ranem.
-






