Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6157 4250

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wygląda jakby puszczała bańkę nosem 😅

    amoze, Alex_92 lubią tę wiadomość

    event.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amoze słodko wyszło te zdjęcie! I ekstra, że wszystko dobrze ❤️ Ktoś jutro wizytuje?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2025, 21:12

    amoze lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Wygląda jakby puszczała bańkę nosem 😅


    Mój mąż się śmiał, że uczy się fajek palić za młodu i dym nosem puszcza 😅😅

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoze wrote:
    Mój mąż się śmiał, że uczy się fajek palić za młodu i dym nosem puszcza 😅😅
    Hihi ja na prenatalnych miałam jedno takie zdjęcie i się zastanawiałam o co kaman i co ona tam robi 😂
    Słodka ❤️
    Amoze a pytałaś o magnez swojego lekarza (bo chyba Ty pisałaś, że jest w dolnej granicy pomimo suplementacji? Też mi chyba leci magnez, bo zaczęła mi drgać powieka. Muszę w wolnej chwili zrobić badania, bo już nie wiem czy to potas czy jednak magnez pomimo suplementacji.

    amoze lubi tę wiadomość

  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie piękne zdjęcie amoze! Też od razu pomyślałam, że puszcza bańki w brzuchu 😆

    amoze lubi tę wiadomość

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @przygodami wizytę u swojego lekarza prowadzącego będę mieć w poniedziałek to wtedy dopytam. Miałam spytać tej lekarki, która dziś robiła badanie, ale byłam tak przejęta tym małym człowiekiem, że zapomniałam. Dziś byłam na nfz, a w pon mam właśnie prywatnie i dużo więcej czasu na pytania i zastanawianie się p co chce jeszcze zapytać w gabinecie :)

    przygodami66 lubi tę wiadomość

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • przygodami66 Autorytet
    Postów: 943 837

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    amoze wrote:
    @przygodami wizytę u swojego lekarza prowadzącego będę mieć w poniedziałek to wtedy dopytam. Miałam spytać tej lekarki, która dziś robiła badanie, ale byłam tak przejęta tym małym człowiekiem, że zapomniałam. Dziś byłam na nfz, a w pon mam właśnie prywatnie i dużo więcej czasu na pytania i zastanawianie się p co chce jeszcze zapytać w gabinecie :)
    Ja też zazwyczaj jestem tak skupiona na małej, że zapominam o całym świecie ❤️

    amoze lubi tę wiadomość

  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Ta,moje. Jeszcze holtera kazali zrobić ale będę udawać ,że nie kazali

    Ty to jesteś rebel 😃
    Moja córka jak miała 2,5 roku to miała Holtera, nie wiem jak, ale się udało 🤣

    Ja też muszę wam wstawić swoją fotkę z usg 😀

    age.png

    age.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1129 595

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    A Żwirki mają III stopień?
    wiem, że Madalińskiego II.
    ja o żwirki nie słyszałam nic złego od znajomych.
    Google mowi ze III mają żwirki
    Nie czytałam o Żwirkach nic złego a Madalinskiego różne historie ma ale koleżanka rodziła 2 razy juz i mówi super.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katikat wrote:
    Google mowi ze III mają żwirki
    Nie czytałam o Żwirkach nic złego a Madalinskiego różne historie ma ale koleżanka rodziła 2 razy juz i mówi super.
    tak, właśnie pisałam z koleżanką która rodzi w marcu i mówi, że Żwirki III. To ja bym szła w Żwirki 😀 szkoda że mam tak daleko 😛

    Katikat lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj serio jakiś fatalny dzień. 🙈 Byłam dzisiaj u przyjaciółki, chwilę przed moim przyjazdem jej dwulatek wdrapywał się na na parapet (taki niski, wręcz przyziemny) i wywinął orła i skończyło się szpitalem, wrócił w gipsie od stopy po pampersa. 😅 Młody finalnie zadowolony, bo może leżeć i oglądać bajki.

    Dostałam toorbę ciuszków, więc większość garderoby mam chyba z głowy. 🫠

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • Malwinka14 Autorytet
    Postów: 1255 407

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Malwinka Tanashi Ci to bardziej szczegółowo napisała, ale o to samo mi chodzilo :D
    Rozumiem dzięki dziewczyny bo to ważna informacja. W poniedziałek będę dopytywać.

    preg.png


    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
    13.06.2024 Aniolek 10+3tc ciaza zatrzymana 8tc
    28.09.2024 II
    30.09.2024 Beta 150, Prog 15
    02.10.2024 Beta 375 Prog 31
    23.10.2024 serduszko bije 7+1 usg 7+3
    Baby am Board 10.06.2025 czy sie tym razem uda??

    Homocysteina 5,42 ( 4,44-13,56)
    Zelazo 76 (50-170)
    PT 10,2 (10,4-13)
    INR 0,91 (0,85-1.15)
    W. Protrombinowy 111,76 (80-120)
    APTT 27,2 (25,9-36.6)
    Wit. B12 567 (187-883)
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny!
    Trochę dziwnie mi, bo ostatnio raz pisałam na jakimś forum na dawnym Grono.net, ale stwierdziłam, że już nie mogę być takim szpiclem i po prostu się Wam ujawnić. Dlaczego teraz? Trochę że strachu, że coś ta ciąża nie pójdzie, czy co i będzie za bardzo bolało, żeby o tym pisać. Trochę też z tego powodu, że potrzebuję troszkę czasu, żeby się oswoić z grupą - z racji swojej nieneurotypowości nie jestem stadna i dobra w zespołowe granie. Ale jestem tu z nadzieją, że mnie przyjmiecie. Bardzo Wam wszystkim szczerze kibicuję i trzymam kciuki i jestem pełna podziwu jaką piękną wsparciową grupę stworzyłyście :)

    O mnie? Melduję się z Wawki, rocznik '91, pierwszy obcy na pokładzie, w mojej malutkiej kawalerce jedynie Luby i dwa koty. Chodzę na NFZ do poradni przy Szpitalu Praskim, póki co idzie wszystko ok, czyli wzdęcia, zgagi i tym podobne różne atrakcje :D Przynajmniej od 2 trymestru odeszły mdłości. W tym tygodniu poczułam pierwsze bulgotki :) USG 2 trymestru mam zaplanowane na 18.02, termin 27.06.

    Uff! :)

    Anabbit, eeemakarena, Klaudek11, awokado 🥑, Moooniii, Lauraa, przygodami66, KarolaKinga, amoze, Luna30, Alex_92, Cel95, Revolutionary , KasiaGosiaWerka lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 1993 1768

    Wysłany: 23 stycznia 2025, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anuncja!
    Ja dołączyłam wczoraj i z podobnych powodów się ukrywałam 😆 piękny TP, moje urodziny! 🩷

    Anuncja lubi tę wiadomość

    age.png
  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 01:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Anuncja 😀
    Super że jesteś ❤️ tu jest miejsce dla każdego, extra że nam się powiększa skład dziewczyny 😀


    Weronika omg, biedny młody :/ i to gips dla takiego malucha, nie wyobrażam sobie.. dobrze że lubi bajki 😅 chociaż które dziecko ich nie lubi 😁

    Ja zasnęłam wczoraj z kosmicznym bólem głowy, obudziłam się niedawno, no cały ryj mi pulsuje :/
    Wzięłam Apap :/


    Jak rano obudzę się jeszcze dalej z bólem brzucha to to ja nie wiem, jakis fatalny tydzień 🫠

    Anuncja lubi tę wiadomość

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • Klaudek11 Autorytet
    Postów: 283 517

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 05:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Anuncja cześć! To rodzimy razem :)

    @ Amoze słodka kruszynka :) super, że wszystko dobrze!

    amoze, Anuncja lubią tę wiadomość

    🧔👩 30l
    👶3l

    03.2023 cb 💔
    05.2023 poronienie w 9tc 💔
    11.2023 cb 💔
    01.2024 poronienie w 9tc 💔 (acard)

    04.2024 badanie na trombofilie
    mutacje Pai-1 hetero i MTHFR hetero
    następna ciąża na acardzie i heparynie

    17.10 II kreski✊️
    28.10 pecherzyk w macicy
    14.11 zarodek 1,24cm i ❤
    4.12 CRL 3,89cm
    12.12 prenatalne
    17.02 połówkowe

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2945 3267

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś już wizyt nie ma (chyba, że nie są wpisane) za to przyszły tydzień mamy intensywny. Od samego poniedziałku połówkowe. Przygotujcie się na +XX stron czytania nowości 😜

    Biedronka@, KarolaKinga, amoze, Anuncja, Alex_92, kasssia, Revolutionary , CelinaJan, KasiaGosiaWerka lubią tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • awokado 🥑 Autorytet
    Postów: 905 1703

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 06:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj miałam iść na szczepienie na grypę, ale mam straszną chrypkę i pokasłuję… chyba sobie jednak odpuszczę to szczepienie i przełożę na jakiś inny piątek 😓
    Dodatkowo, dzisiaj moja psina jedzie na sterylizację, to że się stresuję jej zabiegiem to mało powiedziane, mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. Stresujący dzień i cały weekend przed nami 🫣

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nineq, mogłabyś mnie dodać na pierwszą stronę? Data 8-6, kolejna wizyta 14-2. Z góry dziękuję :)

    Nineq lubi tę wiadomość

  • Lauraa Autorytet
    Postów: 987 1684

    Wysłany: 24 stycznia 2025, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    Ja dzisiaj miałam iść na szczepienie na grypę, ale mam straszną chrypkę i pokasłuję… chyba sobie jednak odpuszczę to szczepienie i przełożę na jakiś inny piątek 😓
    Dodatkowo, dzisiaj moja psina jedzie na sterylizację, to że się stresuję jej zabiegiem to mało powiedziane, mam nadzieję, że wszystko dobrze pójdzie. Stresujący dzień i cały weekend przed nami 🫣

    Będzie wszystko dobrze, zobaczysz 😘

    @HejAnku trzymam za Was mocno kciuki 🤞🏻



    awokado 🥑 lubi tę wiadomość

    👩 33
    08.24 biochemiczna 💔
    10.24 ⏸️🤰
    05.25 💙👶 34+3

    age.png
‹‹ 690 691 692 693 694 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ