Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Miałam ale nie bylo czasu pisać bo korzystaliśmy z ładnej pogody i poszliśmy ze znajomymi do parku i do maca. Mam wyrzuty sumienia troche bo dzisiaj kawa i paczek a potem wrap z frytkami i cola...chyba na kolację zjem awokado:) no ale w tyg jem w miarę zdrowo...chociaż tyle. Macie pomysły na lekkie obiady takie żeby zjadła to 4l też? Ostatnio był losos a wcześniej pulpety...planuje jeszcze krupnik, pomidorówkę i ogólnie zupy ale na drugie nie mam weny.

    Moja lubi np. kaszotto (kasza bulgur z kurczakiem, pieczarkami i papryką), pulpety w sosie koperkowym, w tym tygodniu mieliśmy też potrawkę z kurczaka z ryżem i marchewką z groszkiem, polędwiczki z kaszą i ogórkiem kiszonym :)

    PS super że wizyta udana:)

    Luna30 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Pogoda dziś ultra wiosenna. Słoneczko, ptaszki. Byłam tradycyjnie jak co weekend na długim spacerze z Mamą. Mąż w soboty uczelnia a po niej stwierdził, że posprząta mieszkanie, zrobi zakupy i wszystko do lazanii przyszykuje. Miło z jego strony. Mam zamiar go też jutro na wycieczkę jakąś wyciągnąć.

    My właśnie też wróciliśmy ze spaceru, córka się fajnie bawiła z jakimiś dziećmi na placu zabaw. Przerwa na herbatę i robimy rogaliki drożdżowe z wiśniami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2025, 15:52

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    My właśnie też wróciliśmy ze spaceru, córka się fajnie bawiła z jakimiś dziećmi na placu zabaw. Przerwa na herbatę i robimy rogaliki drożdżowe z wiśniami :)

    O to jest właśnie moje wymarzone życie :) na szczęście już jestem go coraz bliżej

    Tanashi, Luna30 lubią tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    A ile ma? Moja miała ponad 3l jak kołdrę kupiłam...
    3,5 :)

    age.png

    age.png
  • Malinaaa2024 Przyjaciółka
    Postów: 104 176

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna30 wrote:
    Miałam ale nie bylo czasu pisać bo korzystaliśmy z ładnej pogody i poszliśmy ze znajomymi do parku i do maca. Mam wyrzuty sumienia troche bo dzisiaj kawa i paczek a potem wrap z frytkami i cola...chyba na kolację zjem awokado:) no ale w tyg jem w miarę zdrowo...chociaż tyle. Macie pomysły na lekkie obiady takie żeby zjadła to 4l też? Ostatnio był losos a wcześniej pulpety...planuje jeszcze krupnik, pomidorówkę i ogólnie zupy ale na drugie nie mam weny.

    Losos z brokułem i kaszą kuskus, to ostatnio moje jedno z ulubionych obiadów, makaron z krewetkami , albo makaron orzo ze szpinakiem, kurczakiem i suszonymi pomidorami, wszystko pyszne, może któraś skorzysta z pomysłu.

    Luna30, Alex_92 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się pokręciłam dziś po podwórku korzystając z pogody i byliśmy na spacerze. Dziewczyny sobie wyciągnęły hulajnogi. Już zapachniało wiosną

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Grzeczny :D a który to tydzień i dzień u Ciebie? Super, że wszystko ok😊

    19 tydzień:)

    Cel95 lubi tę wiadomość

  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do kołdry, to moja córka do 2.5 roku też spala w spiworkach tylko, teraz pod kołdrą, ale tylko dlatego, że śpimy razem, ona się odkopuje jakieś 1000 razy w nocy i prosi żeby ją przykryć. Jakby spala sama w łóżeczku, to chyba dalej w śpiworku, bo nie starczyłoby mi cierpliwości na to wstawanie i przykrywanie xd ale i tak przykrywam tylko jak poprosi, ma długą piżamę i skarpetki z wełny merino, wiec ogólnie jakoś bardzo nie zmarznie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2025, 16:47

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę pogody. U mnie za bardzo wietrznie. Ale to pewnie na zmianę pogody i do mnie też to słońce dotrze 🙂

    Dzisiaj łosoś i sałatka jarzynowa ale jakoś mi ciężko po tym i ratuje się colą. Męża dziś nie ma i jakoś mi humor siadł. Ciasto piekę bo córka chciała. Takie najprostsze z borówkami.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo 🍀

    Ja dziś miałam tortille z mixem sałat, pomidorem, papryka, ogorem kons. i starymi kotletami 🤣🤣🤣.
    Tak poważnie to zostały mi z wczoraj i pokroiłam w paski i odgrzałam w piekarniku, piekąc od razu plasterki boczku :) było mniami. Może i 4 latka zje?
    Sos dowolny, u mnie develey do wrapow i kebabów.

    Dziewczyny powiem Wam, że jestem absolutny brak formy. Dziś 3.5h po Ikei i Agacie i nie wiem czy dotrwam wieczora bez drzemki.

    amoze lubi tę wiadomość

    preg.png
  • jowmat Autorytet
    Postów: 325 1035

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zakupiłam pierwsza większą wyprawkę ubrankową z Vinted dla małej i chciałabym Was podpytać jaki proszek/płyn do prania polecacie

    magdalena321, Gusia_, Cel95, amoze, Alex_92, Elza1234 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰 92 👱‍♂️ 90
    2020-2023 starania naturalne - bezskuteczne
    20.09.2024 - criotransfer - 2 x 3 BB 🤞<3
    30.09.2024 - 10 dpt - beta 386
    02.10.2024 - 12 dpt - beta 1274
    06.10.2024 - plamienie - SOR - GS 9 x 4,6 mm
    08.10.2024 - 18 dpt - beta 9 882, prog 19,9, widoczny GS i YS <3

    preg.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jowmat wrote:
    Zakupiłam pierwsza większą wyprawkę ubrankową z Vinted dla małej i chciałabym Was podpytać jaki proszek/płyn do prania polecacie

    Też myślałam dziś o proszku, w czym później te ciuszki wyprać 🧐

    jowmat, amoze lubią tę wiadomość

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Lovela (akurat używam płyn, ale są też kapsułki i proszek), bo to jest hipoalergiczny płyn polecany też do prania dla dzieci z AZS jak moja córka. Ogólnie takie dzidziusiowe plamki ładnie dopiera i jest łatwo dostępny: Biedronka, rossman, większość marketów, a dla mnie też to było ważne jak wybierałam.

    jowmat, amoze lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A. Dla starszych dzieci można kupić lovela odplamiacz i u nas plamy z podwórka też schodzą (jak ktoś ma dziecko z chorobami skórnymi, to polecajka) :)

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3314 4103

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też używamy lovela, a plamy odplamiam dodatkowo nadweglanem :)

    jowmat lubi tę wiadomość

    age.png
  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    My właśnie też wróciliśmy ze spaceru, córka się fajnie bawiła z jakimiś dziećmi na placu zabaw. Przerwa na herbatę i robimy rogaliki drożdżowe z wiśniami :)

    My muffinki marchewkowe zrobilysmy

  • Luna30 Autorytet
    Postów: 2301 860

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    A co do kołdry, to moja córka do 2.5 roku też spala w spiworkach tylko, teraz pod kołdrą, ale tylko dlatego, że śpimy razem, ona się odkopuje jakieś 1000 razy w nocy i prosi żeby ją przykryć. Jakby spala sama w łóżeczku, to chyba dalej w śpiworku, bo nie starczyłoby mi cierpliwości na to wstawanie i przykrywanie xd ale i tak przykrywam tylko jak poprosi, ma długą piżamę i skarpetki z wełny merino, wiec ogólnie jakoś bardzo nie zmarznie.

    Dokładnie z tego samego powodu spała w spiworkach. Bo spała sama odkopywala się i szła do nas że zimno. Teraz spi w piżamce takim pajacyku i tshircie. Nawet jak się odkopię to nie marznie. Kołdrę ma cienka ale zwykle i tak spi na niej.

  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5206 3894

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie boicie się właśnie tych sałat itp? Ja akurat unikam, dziś wzięłam w kawiarni bułę na ciepło bo byłam głodna ale rukolę kazałam dać osobno i przekazałam Mamie do zjedzenia :P

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • SZKODNIK Autorytet
    Postów: 1170 1864

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    A nie boicie się właśnie tych sałat itp? Ja akurat unikam, dziś wzięłam w kawiarni bułę na ciepło bo byłam głodna ale rukolę kazałam dać osobno i przekazałam Mamie do zjedzenia :P

    Myślisz o toxo?
    Ja dziś tak na prawdę zjadłam pierwszy raz w ciąży.
    Ale te mytą umyłam jeszcze raz, ciepłą wodą 😅😅😅

    preg.png
  • Katikat Autorytet
    Postów: 1128 595

    Wysłany: 25 stycznia 2025, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    A nie boicie się właśnie tych sałat itp? Ja akurat unikam, dziś wzięłam w kawiarni bułę na ciepło bo byłam głodna ale rukolę kazałam dać osobno i przekazałam Mamie do zjedzenia :P
    Noo mnie olśniło za pozno a sałatki zamawiałam w knajpie.. w domu wszystko szoruje ale kto wie jak w restauracji jest.

    Zapalenia endometrium, polip, 2 transfery nieudane, 1 strata
    Naturals między ivf

    age.png
‹‹ 706 707 708 709 710 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ