Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta, w zachodniopomorskim aż jedną umieścili i do tego prywatną 👌 też to dziś widziałam 🫣

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śląsk brzmi nieznajomo....Jakieś odległe ,nieznane porodówki

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Ta, w zachodniopomorskim aż jedną umieścili i do tego prywatną 👌 też to dziś widziałam 🫣

    O kurde, rzeczywiście, dopiero zauważyłam xD

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ta jedna na Śląsku jest w najbardziej niebezpiecznej i patologicznej dzielnicy na Śląsku 😅

    event.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję udanych wizyt ☺️ Cel, tak jak już napisały dziewczyny, nie zamartwiaj się na zapas, jeszcze dużo przed nami. Będzie dobrze!

    Smerfetka napisała że zaczynamy się martwić od dwóch kresek na teście i już to z nami zostaje, chyba zaczynam rozumieć moją wiecznie zmartwioną mamę 😅 ale zawsze martwiła się na wyrost, nie chciałabym robić tak samo

    Cel95, xSmerfetkax lubią tę wiadomość

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Tak zmieniając temat to dołączyłam do łożysk wędrownych, z przedniej ściany na tylną 😅

    A córeczka mocno daje o sobie znać. "Ej matka nie panikuj bo Cię kopnę" 😅

    o prosze... jednak da się?? właśnie się zastanawiałam, czy da sie zmienić na taką skrajną pozycje. widze, że wszystko się da 😅

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    o prosze... jednak da się?? właśnie się zastanawiałam, czy da sie zmienić na taką skrajną pozycje. widze, że wszystko się da 😅

    U mnie poszło z tylnej ściany na przednią 😅 no ale ta pozycja na początku jeszcze nie jest w żaden sposób wiążąca

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cel Będzie dobrze skoro lekarz tak mówi i dziewczyny 🙂

    Co do kąpania myśmy używali Hipp żel do mycia i się nam sprawdzał więc pewnie do niego wrócimy.

    W tych rankingach to nigdy nie ma tych porodówek z mojej okolicy 🙃

    Cel95 lubi tę wiadomość

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co, ja do tej fundacji rodzić po ludzku podchodze z dystansem.
    te ankiety, które kobiety wypełniają, nie są reprezentatywne w ogóle. zgłasza się kto chce..
    ja nawet po pierwszym porodzie chciałam wypełnić tę ich ankietę ale dałam sobie spokój, bo ona jest zrobiona bardzo niezgodnie ze sztuką. odpowiedzi do zamkniętych pytań były niewykluczające, nie dawały możliwości prawidłowej odpowiedzi.. więc dałam sobie spokój, nie wiem kto to robił, ale fuszerka straszna. może teraz się zmieniło.

    no i w Warszawie tez na pierwszym miejscu prywatny Medicover... wiadomo, że jak ktoś zapłacił 15k to teraz chce dac znać całemu światu, że było warto... ale jaką to ma wartość dla większości....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2025, 12:36

    age.png

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    U mnie poszło z tylnej ściany na przednią 😅 no ale ta pozycja na początku jeszcze nie jest w żaden sposób wiążąca
    no kurde, ja nie chce żeby mi się zmieniało ! chce mieć na tylniej :P

    age.png

    age.png
  • Alex_92 Autorytet
    Postów: 1206 1282

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubelskie bez Lublina 🫣 no brak słów.

    Dziewczyny, może któraś zainteresowana, to dzisiaj do końca dnia jest promka -20% na jukki.pl

    56419df4fac39.pnghttps://zapodaj.net/plik-vTWedZjpjR

    23.09.2024 : FET + EG + AH 🤞🏻🤞🏻

    9dpt: 145,9 prog: 53,2 ng/ml
    10dpt: 249,2
    14 dpt: 1083,11
    29 dpt CRL 0.45cm jest ❤️
    36 dpt CRL 1.11cm

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5222 3896

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasssia wrote:
    o prosze... jednak da się?? właśnie się zastanawiałam, czy da sie zmienić na taką skrajną pozycje. widze, że wszystko się da 😅

    Właśnie się zszokowałam, ale powiem Wam, że te ruchy ostatnio podejrzanie mocno czułam:P

    kasssia lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Weronka Autorytet
    Postów: 939 2090

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    A w temacie porodówek - rodzić po ludzku opublikowało dziś ranking najlepszych porodówek w danym województwie dla ciekawych tematu:

    https://www.facebook.com/fundacjarodzicpoludzku/posts/pfbid02M5aK8hzV5hdTGUVsYKGyeSiqtn5hJPjbwtJVAsnk6ZtnpanpmZcAdt3xa5M1YarRl

    Tak, tylko przyjaciółka mi mówiła, że zagłębiła temat i np. Inowrocław został oceniony na podstawie 90 ankiet, a inny szpital w województwie np. na podstawie 230 ankiet… Więc tak nie do końca wierzę w te ich statystyki i rankingi.

    Jeśli chodzi o Inowrocław to opinie są skrajnie podzielone, jedni mówią cud miód, a inni, że nigdy więcej. Podobno kwestia zmiany, ale to zapewne jak wszędzie. No a w rankingu wysoko. 😅

    👩🏻 29 | 👨🏻 30
    _______________________________________
    ➡️ Starania o pierwszą ciążę od 09/2021
    ❌Niedoczynność tarczycy
    ❌ Gruczolak przysadki mózgu, hiperprolaktynemia
    _______________________________________
    📆 01/2023 ➡️ Start leczenia w klinice
    📆 03/2023 ➡️ Niedrożność prawego jajowodu ❌
    📆 08/2023 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 8 tc 💔
    📆 12/2023 ➡️ Laparoskopia, udrożnienie jajowodu ✅
    📆 04/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 6 tc 💔
    📆 05/2024 ➡️ Ciąża biochemiczna 💔
    📆 07/2024 ➡️ Dwie kreseczki - poronienie 7 tc 💔
    📆 10/2024 ➡️ Dwie kreseczki (10.10)… 🤞🏻
    📆 10/2024 ➡️ Konsultacja u doktora P. Mamy nadzieję 🩷💙🩷
    📆 01/2025 ➡️ 164 g zdrowego chłopca, zostań 🥹 💙💙💙

    2025 r. będzie Nasz. 💙
    preg.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6173 4255

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie jest tak,że jak na oddziale będą sępić o wypełnianie tych ankiet to właśnie dzięki temu wygrywają? To nie tak,że pacjentki i personel są ciśnięci o to?

    event.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronka wrote:
    Tak, tylko przyjaciółka mi mówiła, że zagłębiła temat i np. Inowrocław został oceniony na podstawie 90 ankiet, a inny szpital w województwie np. na podstawie 230 ankiet… Więc tak nie do końca wierzę w te ich statystyki i rankingi.

    Jeśli chodzi o Inowrocław to opinie są skrajnie podzielone, jedni mówią cud miód, a inni, że nigdy więcej. Podobno kwestia zmiany, ale to zapewne jak wszędzie. No a w rankingu wysoko. 😅

    Tak, to wiem, że te "próbki" ankietowe mogą być niereprezentatywne, więc bardziej jako ciekawostka. No i jak tak sobie patrzyłam dla porównania na Chełmżę, która jest wysoko w rankingach, versus Toruń, którego wcale nie ma w rankingu, to te odpowiedzi szczegółowe wcale się jakoś ogromnie nie różnią jeśli chodzi o efekt końcowy. Największa różnica była w znieczuleniu zewnątrzoponowym, bo tam rzeczywiście procentowo się to odróżniało. Ale podejrzewam, że jakby wrzucili cały ranking, to tam jakieś małe rozbieżności by były między konkretnymi szpitalami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2025, 12:44

    age.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    A to nie jest tak,że jak na oddziale będą sępić o wypełnianie tych ankiet to właśnie dzięki temu wygrywają? To nie tak,że pacjentki i personel są ciśnięci o to?
    wydaje mi się że nie.
    tylko mozna zgłosić się przez stronę i dostajesz link do ankiety.
    od szpitali są chyba tylko statystyki co do nacięć, CC itd.

    age.png

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3331 4115

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, szpitale mają chyba swoje wewnętrzne formularze, ja dostałam taką ankietę anonimową, ale one zostają w szpitalu na ich własne potrzeby. To nie to samo co z fundacji :) Fundację można chyba tylko online wypełnić samodzielnie.

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, można online, bo ja sobie wypełniałam po porodach jak w nocy próbowałam nie zasnąć przy karmieniu po powrocie do domu 🫣

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Kkk77 Autorytet
    Postów: 1397 945

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    Śląsk brzmi nieznajomo....Jakieś odległe ,nieznane porodówki

    Zanim był dojechała do Zawiercia to zdążyłabym urodzić. No może Świętochłowice by dały radę. Ale Myszków to nawet nie wiem gdzie jest 🤣

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9287 8063

    Wysłany: 3 lutego 2025, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    A w temacie porodówek - rodzić po ludzku opublikowało dziś ranking najlepszych porodówek w danym województwie dla ciekawych tematu:

    https://www.facebook.com/fundacjarodzicpoludzku/posts/pfbid02M5aK8hzV5hdTGUVsYKGyeSiqtn5hJPjbwtJVAsnk6ZtnpanpmZcAdt3xa5M1YarRl
    Znajoma po porodzie w Brzezinach ma do dziś traumę i nie chce 2go dziecka. Także ja nie wiem skąd oni ten ranking wzięli 😅

    age.png
‹‹ 781 782 783 784 785 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ