Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Ktoś zgarnął mi je sprzed nosa🤣🤣 miałam je w ulubionych 😉😉
    To nie ja!

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    age.png
  • koktajlowa Autorytet
    Postów: 2342 1657

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @amoze Jakie wzory wybrałaś? Ładne rzeczy tam mają 😊

    No ja w tej ciąży to prawie, że od początku mam twardnienia. Z tym, że z początku to było tylko w nocy, a teraz też przez dzień. W pierwszej ciąży rzeczywiście później były takie objawy.

    Powiem Wam zastanawiam się nad podgrzewaczem/sterylizatorem z Lionelo Thermup 2.0 i zaczęłam oglądać te laktatory muszlowe ale tu to już się gubię.

    09.10.2024
    bhcg 9,62 mIU/ml; prog. 14,86 ng/ml
    11.10.2024
    bhcg 30,01 mIU/ml; prog. 17 ng/ml [acard 75 mg]
    14.10.2024
    bhcg 92,54 mIU/ml; prog. 17,62 ng/ml [neoparin 0,4 mg]
    16.10.2024
    bhcg 272,33 mIU/ml; prog. 13,53 ng/ml
    24.10.24 wizyta
    06.11.24 [7+3] jest ❤️
    14.11.24 [8+4] 1,98 cm
    27.11.24 [10+3] 3,65 cm
    09.12.24 [12+1] 5,65 cm
    13.12.24 [12+5] 6,51 cm I
    18.12.24 [13+3] 7,49 cm
    02.01.25 [15+4]145 g
    15.01.25 [17+3] 222 g
    30.01.25 [19+4] 340 g 🩷
    14.02.25 [21+5] 482 g II
    28.02.25 [23+5] 621 g
    13.03.25 [25+4] 890 g
    28.03.25 [27+5] 1124 g
    08.04.25 [29+2] 1570 g
    18.04.25 [30+5] 1764 g III
    22.04.25 [31+2] 1800 g
    29.04.25 [32+2] 1980 g
    05.05.25 [33+1] 2203 g
    09.05.25 [33+5] 2500 g
    22.05.24 [35+5] 3040 g
    28.05.24 [36+4] 3140 g
    04.2024 cb (7cs)
    04.2020 cp - zaśniad groniasty częściowy (7cs)
    02.2020 cb (6cs)
    01.2016 córka 💙
    age.png
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie prenatalne w poniedziałek, już się doczekać nie mogę i mam nadzieję że moja córka będzie chętna do zdjęć i lekarz zrobi 3d lub 4d bo tak wiercić się w brzuchu to każdy potrafi ale zapozować na badaniu nie od du… strony tylko z ładnej buźki to już nieeee 😆😆

    Sprawdzam teraz cennik to 320 zł kosztuje to trzecie prenatalne ale jeśli w poniedziałek będzie wszystko ok to nie będę go robiła, w pierwszej ciąży też tylko dwa miałam.

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • magdalena321 Autorytet
    Postów: 2377 1981

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    @amoze Jakie wzory wybrałaś? Ładne rzeczy tam mają 😊

    No ja w tej ciąży to prawie, że od początku mam twardnienia. Z tym, że z początku to było tylko w nocy, a teraz też przez dzień. W pierwszej ciąży rzeczywiście później były takie objawy.

    Powiem Wam zastanawiam się nad podgrzewaczem/sterylizatorem z Lionelo Thermup 2.0 i zaczęłam oglądać te laktatory muszlowe ale tu to już się gubię.

    Co do laktatora to moja kuzynka ma momcozzy m5 i mega jest zadowolona. Ja patrzyłam na neno ale chyba też będę polowała na te momcozzy na vinted. Mam nawet w obserwowanych ale jeszcze jest trochę czasu na to 🙃

    Amelia 23.12.2015 🩷
    Hania 10.06.2025 🩷
  • eeemakarena Autorytet
    Postów: 644 850

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka@ wrote:
    Ktoś zgarnął mi je sprzed nosa🤣🤣 miałam je w ulubionych 😉😉

    😂😂😂😂

    Biedronka@ lubi tę wiadomość

    💑


    21.02.2024 ⏸

    12.04.2024 💔

    〰️

    02.10.2024 ⏸

    02.10 BHCG 41, PROG 26 🙏

    04.10 BHCG 136, PROG 49

    07.10 BHCG 488

    03.04.2025 1500g <3
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję udanych wizyt, dziewczyny :) Cel, dobrze, że lekarz Cię uspokoił. Te torbielki to naprawdę nie powód do paniki :)

    Zazdroszczę Wam „tanich” III badań. U mnie 500, ale bede dopiero po niedzieli się umawiać na kwiecień, bo ostatnio nie mieli jeszcze otwartego grafiku jak byłam na połówkowych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2025, 18:16

    Cel95, przygodami66 lubią tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    awokado 🥑 wrote:
    Oo a gdzie robisz prenatalne? Ja oba robiłam w prenatalium u ordynatora i trzeciego trymestru kosztują u niego 700 zł, więc jeszcze się nie zapisywałam 🤯

    Civis Vita u Michała Migdy (uwaga tam jest dwóch Migdów, Michał jest młodszy jbc xD) 350 badanie podstawowe, można też przynieść swojego pendrive i lekarz zrobi nagranie filmu USG 3D za 100 zł dodatkowo, ale to opcjonalne. Ogólnie ostrzegam, że ten lekarz się nic nie odzywa w trakcie badania, dopiero po, ale on tak ma. Xd ale jest spoko perinatologiem, pracuje też na patologii ciąży w Toruniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2025, 18:21

    awokado 🥑 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gusia_ wrote:
    Gratuluję udanych wizyt, dziewczyny :) Cel, dobrze, że lekarz Cię uspokoił. Te torbielki to naprawdę nie powód do paniki :)

    Zazdroszczę Wam „tanich” III badań. U mnie 500, ale bede dopiero po niedzieli się umawiać na kwiecień, bo ostatnio nie mieli jeszcze otwartego grafiku jak byłam na połówkowych :)
    U mnie 3cie też jakoś 500 zł, tam gdzie chce iść, ale trudno, nie ma szans żebym je odpuściła

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też idę. W poprzednich ciążach płaciłam za wszystkie 🤣 więc i tak teraz jest taniej

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas są za 400 więc całkiem ok :)

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Blackapple Autorytet
    Postów: 1656 1030

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Co do adaptera to byle nie z plastikiem między nogami. Znajoma ma i czasem się wpija. Ja mam z materiałem i jeżdżę już tak ze 2 miesiące.

    Ja mam z plastikiem i się nie wpija i w ogóle bardzo mi z nim komfortowo, nie wiem czemu dopiero tydzien temu go kupiłam, trzeba było już dawno.

    Taki mam
    https://www.smyk.com/p/insafe-adapter-do-pasow-bezpieczenstwa-dla-kobiet-w-ciazy-i6931420

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 7 lutego 2025, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam za to na vinted tą tęczową chustę z LennyLamb- jest jak nowa a kosztowała 95 zł.
    Patrzeć na to że na stronie są od w sumie od 300 zł w górę, to nawet jak nie będzie się dała nosić to odsprzedam i serce mi nie pęknie 😅

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 7 lutego 2025, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blackaaple to ja mam taki sam od pierwszej ciąży i też nic mi w nim nie przeszkadza. Także też mogę go polecić :) nie pamiętałam nazwy, ale zdjęcie mi uświadomiło, że to ten

    Elza no i super, niech służy ❤️

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 7 lutego 2025, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koktajlowa wrote:
    @amoze Jakie wzory wybrałaś? Ładne rzeczy tam mają 😊

    No ja w tej ciąży to prawie, że od początku mam twardnienia. Z tym, że z początku to było tylko w nocy, a teraz też przez dzień. W pierwszej ciąży rzeczywiście później były takie objawy.

    Powiem Wam zastanawiam się nad podgrzewaczem/sterylizatorem z Lionelo Thermup 2.0 i zaczęłam oglądać te laktatory muszlowe ale tu to już się gubię.

    Wybrałam to:

    Ręcznik (wybrałam kolor jasnoszary i taki brązowawy)
    https://babepliss.pl/product/recznik-wafelek-z-uszkami-naturalny/

    https://babepliss.pl/product/recznik-wafelek-z-uszkami-brazowy/

    Kokon

    https://babepliss.pl/product/kokon-z-falbanka-bawelniany-bez/

    Rożek

    https://babepliss.pl/product/rozek-z-muslinu-romantic/

    eeemakarena, przygodami66, koktajlowa, Werzol lubią tę wiadomość

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 7 lutego 2025, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amoze mam podobny kokon i rożki tylko szyła mi inna dziewczyna :) piękne!

    amoze lubi tę wiadomość

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Paulinaaa_ Ekspertka
    Postów: 205 689

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Na tyle ile da się powiedzieć teraz, zabieg udany - udało się złapać szyjkę mimo że było ciężko, pęcherza płodowego też się udało nie przebić. Lenka w brzuchu rozdaje uspokajające kopniaki
    Teraz odpoczywanie i leżenie, zostaję na obserwacji, a w pon badania żeby zobaczyć jak to trzyma. No i potem decyzja w zależności od badania i od wyników wymazów (bo zrobili w końcu bez).

    amoze, Nineq, Biedronka@, eeemakarena, kasssia, magdalena321, xSmerfetkax, Elza1234, Tanashi, Klaudek11, Gusia_, Cel95, awokado 🥑, przygodami66, Lauraa, Anuncja, Alex_92, KarolaKinga, Margareetka, Anabbit, koktajlowa, Werzol, CelinaJan, Lola93, Flubbershy, KasiaGosiaWerka, Moooniii, Nosa, Szarotka12, Malinaaa2024, Katikat, Revolutionary , Zanka88 lubią tę wiadomość

    age.png
  • amoze Autorytet
    Postów: 437 959

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina super wieści :)

    Oby jak najwięcej tych kopniaczków od Leny było, tak na zdrowie :)

    Aniela ❤️ 4020g, 57cm, 06.06.2025
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaa super info. To teraz leż jak kłoda grzecznie

    event.png
  • kasssia Autorytet
    Postów: 2259 1780

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa_ wrote:
    Hej! Na tyle ile da się powiedzieć teraz, zabieg udany - udało się złapać szyjkę mimo że było ciężko, pęcherza płodowego też się udało nie przebić. Lenka w brzuchu rozdaje uspokajające kopniaki
    Teraz odpoczywanie i leżenie, zostaję na obserwacji, a w pon badania żeby zobaczyć jak to trzyma. No i potem decyzja w zależności od badania i od wyników wymazów (bo zrobili w końcu bez).
    Uffff to chyba najlepszy możliwy scenariusz. Oby tak dalej 👍🏻👍🏻

    age.png

    age.png
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa_ wrote:
    Hej! Na tyle ile da się powiedzieć teraz, zabieg udany - udało się złapać szyjkę mimo że było ciężko, pęcherza płodowego też się udało nie przebić. Lenka w brzuchu rozdaje uspokajające kopniaki
    Teraz odpoczywanie i leżenie, zostaję na obserwacji, a w pon badania żeby zobaczyć jak to trzyma. No i potem decyzja w zależności od badania i od wyników wymazów (bo zrobili w końcu bez).

    Dobrze że wszystko się udało, nadal mocne kciuki 🌸

    age.png
‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak od strony psychicznej przygotować się do porodu?

Poród to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej kobiety. Większość jednak skupia się na przygotowaniach od strony fizycznej... A co z psychiką? Czy do porodu można się przygotować od strony mentalnej? Jak zadbać o odpowiednie nastawienie? Jakie są techniki przygotowania do porodu? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ