Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne CZERWIEC 2025
Odpowiedz

CZERWIEC 2025

Oceń ten wątek:
  • xSmerfetkax Autorytet
    Postów: 1468 1519

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w temacie adapterów, czy ja mogę z nim skakać z auta do auta? Łatwo się to montuje?

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xSmerfetkax wrote:
    A w temacie adapterów, czy ja mogę z nim skakać z auta do auta? Łatwo się to montuje?
    Tak, mega łatwo. Ja skaczę po 3.

    xSmerfetkax lubi tę wiadomość

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa_ wrote:
    Hej! Na tyle ile da się powiedzieć teraz, zabieg udany - udało się złapać szyjkę mimo że było ciężko, pęcherza płodowego też się udało nie przebić. Lenka w brzuchu rozdaje uspokajające kopniaki
    Teraz odpoczywanie i leżenie, zostaję na obserwacji, a w pon badania żeby zobaczyć jak to trzyma. No i potem decyzja w zależności od badania i od wyników wymazów (bo zrobili w końcu bez).

    Super, trzymajcie się dziewczyny😻

    age.png
  • Gusia_ Autorytet
    Postów: 6260 6435

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina dobre wieści. Trzymajcie się dzielnie dziewczyny ❤️ jak Ci się będzie nudziło w szpitalu, pisz do nas!

    preg.png

    🎊 czekamy na kolejnego dzidziusia!
    👧👧 dwie córki
    😢 2020 poronienie zatrzymane

    Hashimoto
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina, tak myślałam, że jednak mamy XXI wiek i ogarną temat, super wiadomości 😊

    Nina777 lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 9292 8064

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina - wspaniałe wieści! Niech teraz młoda siedzi jeszcze z 16 tygodni w Tobie!

    age.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 2954 3280

    Wysłany: 7 lutego 2025, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa_ wrote:
    Hej! Na tyle ile da się powiedzieć teraz, zabieg udany - udało się złapać szyjkę mimo że było ciężko, pęcherza płodowego też się udało nie przebić. Lenka w brzuchu rozdaje uspokajające kopniaki
    Teraz odpoczywanie i leżenie, zostaję na obserwacji, a w pon badania żeby zobaczyć jak to trzyma. No i potem decyzja w zależności od badania i od wyników wymazów (bo zrobili w końcu bez).
    Współczuję stresu, ale teraz już musi być dobrze.
    Leż i się relaksuj🤞dobrze, że się udało.

    👨‍👩‍👦💙🫅01.06.2025

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie Edmund, z Łucją i Edmundem jesteśmy oficjalnie gotowi na odbudowanie połowy Narnii 😝

    Anuncja, KarolaKinga, Gusia_, awokado 🥑, Elza1234, Anabbit, SZKODNIK, Cel95, kasssia, xSmerfetkax, Werzol, eeemakarena, CelinaJan, Lauraa, Lola93, Klaudek11, KasiaGosiaWerka, Margareetka, Moooniii, Nosa, amoze, Natalia1992, Malinaaa2024, Revolutionary lubią tę wiadomość

    age.png
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę Paulina, że mimo stresu - dobrze się potoczyło!

    Ja w tym tygodniu tyle pracuję, że nawet na apki ciążowe nie zaglądam. Ale za to wczoraj byłam na masażu i to chyba jedna z najlepszych rzeczy jakie dla siebie zrobiłam w ostatnim czasie (nie licząc basenu, gdzie w wodzie na moment stałam się lekką i zwiewną nimfą w kontraście do tego co na lądzie :P)

    preg.png
  • KarolaKinga Autorytet
    Postów: 559 843

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulinaaa, dobre wieści, trzymajcie się tam dzielnie z Lenką 💪❤️🍀

    age.png
  • Margareetka Autorytet
    Postów: 1747 1337

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina świetne wieści na wieczór ❤️ teraz dużo odpoczynku i spokoju dla Was

    age.png
  • Karola3xJ:D Autorytet
    Postów: 6183 4255

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Będzie Edmund, z Łucją i Edmundem jesteśmy oficjalnie gotowi na odbudowanie połowy Narnii 😝
    córka nazywa się Łucja?

    event.png
  • Anabbit Autorytet
    Postów: 2026 1840

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina cudowne wieści! Od wczoraj mam Cię ciągle z tyłu głowy! Leż, odpoczywaj a Lenka niech kopie i daje o sobie znać ☺️

    age.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 7 lutego 2025, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola3xJ:D wrote:
    córka nazywa się Łucja?
    Tak:)

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 7 lutego 2025, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te które jeszcze nie są na zwolnieniach? Kiedy planujecie iść na L4?

    Ja zamierzam pracować do końca kwietnia, no i zastanawiam się czy dam radę na luzie.

    Natalia1992 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Tanashi Autorytet
    Postów: 3336 4119

    Wysłany: 7 lutego 2025, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja myślę, że pod koniec marca wezmę. Słabo się czuję ostatnio z tym siedzeniem i codziennym twardnieniem brzucha w czasie pracy, zaczęłam pracować na kanapie z wyciągniętymi nogami już xd a nie chcę się przeciążyć i chojraczyć na siłę, bo szef i tak mi za to nie podziękuje, a jak wyląduje na patologii ciąży, to będzie tylko problem dla męża i córki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2025, 22:40

    Revolutionary lubi tę wiadomość

    age.png
  • Anuncja Ekspertka
    Postów: 241 533

    Wysłany: 7 lutego 2025, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanashi wrote:
    Ja myślę, że pod koniec marca wezmę. Słabo się czuję ostatnio z tym siedzeniem i codziennym twardnieniem brzucha w czasie pracy, zaczęłam pracować na kanapie z wyciągniętymi nogami już xd a nie chcę się przeciążyć i chojraczyć na siłę, bo szef i tak mi za to nie podziękuje, a jak wyląduje na patologii ciąży, to będzie tylko problem dla męża i córki.

    No właśnie dla mnie to kluczowe jest "że szef mi za to nie podziękuje". Ja trochę się zmagam z takim poczuciem winy, że właściwie miesiąc po zatrudnieniu w nowym miejscu zaszłam w ciążę. I trochę mam tak, jakbym chciała udowodnić, że mimo że jestem w ciąży to daję radę. Wiem, że to brzmi trochę głupio i znam te wszystkie racjonalne argumenty, że to moja sprawa, że nigdy nie ma dobrego momentu itp.itd, a jednak z jakiegoś poziomu emocjonalnego mam w sobie silne ambicje. Ale też właśnie się złoszczę, że nikt mi za to nie podziękuje, że zdrowie moje i dziecka najważniejsze itd. No i siedzę sobie w takiej ambiwalencji

    preg.png
  • Klaudek11 Autorytet
    Postów: 283 517

    Wysłany: 7 lutego 2025, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina super wieści! 😊

    🧔👩 30l
    👶3l

    03.2023 cb 💔
    05.2023 poronienie w 9tc 💔
    11.2023 cb 💔
    01.2024 poronienie w 9tc 💔 (acard)

    04.2024 badanie na trombofilie
    mutacje Pai-1 hetero i MTHFR hetero
    następna ciąża na acardzie i heparynie

    17.10 II kreski✊️
    28.10 pecherzyk w macicy
    14.11 zarodek 1,24cm i ❤
    4.12 CRL 3,89cm
    12.12 prenatalne
    17.02 połówkowe

    age.png
  • Werzol Autorytet
    Postów: 677 556

    Wysłany: 7 lutego 2025, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, super, że dzisiaj mamy same dobre wieści!

    Paulina, teraz dużo odpoczywajcie, Lenka czuje twoje obciążenie psychiczne i wspierająco cię kopie ☺️ żebyś wiedziała, że jesteście w tym razem i dacie radę

    Co do pracy to liczyłam na to że dam radę do końca marca, ale ostatnio coraz częściej boli mnie kość krzyżowa po tych 8 godzinach przy biurku. Teraz planuję przeszkolić resztę zespołu ze swoich tematów, gdybym miała iść na zwolnienie od marca.

    Cel95 lubi tę wiadomość

    age.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 5233 3898

    Wysłany: 8 lutego 2025, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuncja wrote:
    Dziewczyny te które jeszcze nie są na zwolnieniach? Kiedy planujecie iść na L4?

    Ja zamierzam pracować do końca kwietnia, no i zastanawiam się czy dam radę na luzie.

    Też w założeniu koniec kwietnia, początek maja. Jest ok, wychodzę sobie na ćwiczenia kiedy chce co drugi dzień, spaceruje, itp. Nie przeszkadza mi praca ani nie męczy mnie. A zyskuje też lepsze finanse dzięki temu.

    Anuncja lubi tę wiadomość

    23/24 - odkrycie przeciwciał APS, zespołu Sjögrena, 1 kir implantacyjny

    Wznowienie starań 09'24
    1cs ⏸️ 🎉13/10 ładne przyrosty bety
    6/11 - jest 💗 147/ min CRL 9,3mm
    10/11 plamienia, IP, żyjemy 💪🏻
    Prenatalne 9/12 - wszystko ok🥳🌈
    3/01 - 137g Córeczki 🤗💗
    21/01 - 220g mistrzyni jogi 💫🦔
    II prenatalne 3.02 - 330g akrobatki 🌸
    7.02 - 410g księżniczki 🥰
    28.02 - 615g Córeczki ze zdrowym serduszkiem ❤️
    13.03 - 781 gram Maluszka 🐨
    8.04 - mamy już 1368 gram 😍
    14.04 - piękne wyniki III prenatalnych🌷
    7.05 Ważę już 2,4 kg👶🏻❤️
    5.06 Mam już 3kg🥰
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀

    preg.png

    age.png
‹‹ 824 825 826 827 828 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży – czyli po czym poznać że jesteś w ciąży jeszcze przed wykonaniem testu ciążowego?

„Po czym poznać że jestem w ciąży?” - to pytanie zadaje sobie wiele kobiet, zarówno tych które starają się o dziecko jak i tych które podejrzewają, że być może zaszły w ciążę. Odpowiedź nie jest łatwa i jednoznaczna. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ