X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dzieci rok po roku
Odpowiedz

Dzieci rok po roku

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej dwie drzemki. Od pol godziny do dwoch trwaja. Wieczorem najpozniej zasypia o 20, niestety trzeba go przytulic, byl moment ze sam zasypial po wypiciu butli. Teraz musi sie poprzytulac. W nocy jedna pobudka na mleko i wstaje nam o 4:45. Codziennie tak jest, jakby byl zaprogramowany. Jest to strasznie meczace bo niestety nie da sie teraz przy nim zasnac, trzeba miec go caly czas na oku. Pierwsza drzemka jest miedzy 8 a 10. Nie wiem co zrobic zeby pospal dluzej, tesknie za tym jak spal do 7.

    ivi lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, to współczuję tak wczesnej pory. U nas wczoraj spała do 9, a dzisiaj do 8.10. Nie mogę narzekać, choć wstawanie w nocy jest męczące. Niby cała akcja zajmuje 10 minut w nocy, ale sam fakt, że trzeba wstać jest powoli denerwujący. Ale cóż, trzeba się przyzwyczajać, bo niedługo znów będzie więcej pobudek w nocy.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O tej godzinie jest strasznie ciemno, praktycznie srodek nocy a on wstaje...i nic nie dalo kladzenie go pozniej spac, wybudza sie wczesnie. Raz tylko pospal do 7:30 i to juz bylo swieto...mam nadzieje ze do sierpnia sie przestawi i jeszcze zniknie te nocne karmienie. Bo nie wiem jak dam rade wstawac kilka razy w nocy do noworodka i nie moc pospac dluzej rano.

  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za odp. Ja mala probowalam przestawic na jedna drzemke jak zaczely sie u nas te problemy. Po tyg wrocilysmy do dwoch bo widac bylo ze ich potrzebuje, byla strasznie zmeczona. Moze za wczesnie zrezygnowalam...moze z czasem by sie przyzwyczaila. U nas na szczescie noce przespane od 8-8:30 do 7.

    Karola i Milcia nie wiem czy to zadziala u tak duzych dzieci jak Wasze ale u nas w wieku 4-5 msc pomoglo tzw budzenie zeby spac. Przez 3-5 dni budzi sie dziecko zaczym samo sie obudzi. Nalezy to zrobic kazdego dnia o innej porze ok godz poltorej przed pobudka dziecka. U nas to pomoglo jak pomogalam malej nauczyc sie przesyliac noce.

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczorajszy test i dzisiejszy pokazały mi bladziochy , trzymajcie kciuki jeszcze za betę. Ale wygląda na to, że rośnie fasolka z terminem na 11 październik :-)

    aisa, ivi, zgredka lubią tę wiadomość

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollis oby ta beta teraz ladnie wzrastala :) powodzenia

    aisa lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 7 marca 2016, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie! Jestem w drugiej ciąży, urodziłam w lipcu przez cc, teraz zaszłam ponownie w ciążę po 7 miesiącach. Czy jest tu mama w podobnej sytuacji? Czy z drugą ciążą wszystko w porządku? Dopiero myślałam o rozpoczynaniu starań o rodzeństwo, a tu taka niespodzianka w pierwszym spontanicznym cyklu.
    Jeśli jest tu mama, która też dość szybko po cc zdecydowała sie na kolejne dzieciatko to proszę aby się odezwała :)
    Pozdrawiam Was!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 11:10

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 8 marca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę, bo rodziłam naturalnie. Gratuluję drugiej ciąży :)

    Czy ktoś tu jeszcze pisuje?

    radiszka lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 9 marca 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka30 widzę, że też będziesz mieć dzieciaki z małą róznicą wieku. Masz jakieś wsparcie, pomoc przy opiece czy sama będziesz "ogarniać" towarzystwo?

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • Agusia ;) Autorytet
    Postów: 1573 1709

    Wysłany: 14 marca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radiszka u mnie pierwsze cc listopad 2014 a druga ciąża po 9 miesiącach, czyli będzie ok 18 mcy różnicy, rana pi cc dziś mi dokuczala a wcześniej w ogóle jej nie czułam. Ja siedzę ogarniam sama, mąż w pracy i pilnuje budowy domu

    Ofelaine lubi tę wiadomość

    dqpr2n0aifktuqyu.png

    201605191762.png
  • Karo Em Ekspertka
    Postów: 250 276

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaki fajny temat, więc i ja się dołączę :)

    W domku mam 14,5 miesięcznego synka. Stwierdziliśmy z mężem że od listopada tamtego roku staramy się o drugie. Udało się za pierwszym razem, a na usg przeżyłam absolutny szok - ciąża bliźniacza.......
    Nie miałam żadnych predyspozycji do tego.

    Także ten, czekam na ten armagedon...

    Maniuś, olka30 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Karo Em Ekspertka
    Postów: 250 276

    Wysłany: 14 marca 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i miałam pierwsze cc grudniu 2014, teraz będzie w wakacje czyli 1,5 roku przerwy pomiędzy cc.

    preg.png
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 25 marca 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc mamusie, pisze pierwszy raz w tym watku i mam do Was pytanie: do mam, ktore juz urodzily dzieci rok po roku i do tych aktualnie ciezarnych.

    Do pierwszej grupy pytanie: Jak sobie poradzilyscie z faktem karmienia noworodka non-stop, kiedy w domu byl roczny czy poltoraroczny szkrab-rozrabiaka, ktory biega z predkoscia swiatla i trzeba miec na niego/nia oko przez 100% czasu?
    Bo ja ilekroc pomysle o drugim dziecku (corka ma 13 miesiecy) nachodza mnie przerazajace mysli o katastrofie. Nie umiem sobie wyobrazic, ze musialabym byc unieruchomiona w fotelu z noworodkiem przy piersi, kiedy starszak jest gotowy potluc wszystkie lampy w domu, zerwac zaslony w oknach, udusic kota a potem schowac sie w koszu na brudna bielizne...

    Do drugiej grupy: Jak Wy to sobie wyobrazacie w najblizszej przyszlosci?

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • Laurka Autorytet
    Postów: 4122 2290

    Wysłany: 25 marca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo Em wrote:
    O jaki fajny temat, więc i ja się dołączę :)

    W domku mam 14,5 miesięcznego synka. Stwierdziliśmy z mężem że od listopada tamtego roku staramy się o drugie. Udało się za pierwszym razem, a na usg przeżyłam absolutny szok - ciąża bliźniacza.......
    Nie miałam żadnych predyspozycji do tego.

    Także ten, czekam na ten armagedon...

    Jesli o armagedonie mowa, moje pytanie powyzej! ;-) Powodzenia!

    08.02.2015 Luna
    28.07.2017 Gaja
    21.09.2019 Enya
  • xpatiiix3 Autorytet
    Postów: 6339 10511

    Wysłany: 25 marca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej ja mam 3 "rok po roku" synka 19.02.2013, córkę 03.10.2014 i drugą córkę 22.02.2016 ;) Na razie nie narzekam tfu tfu ;) najmłodsza wstaje co 2,5-3,5h potrzebuje 10-20 min uwagi td przewijanie ,pierś i odkładam idzie spać ;) jak karmię oglądają bajki czy coś jest na razie ok ,no i często córka siedzi obok i młodszą głaszcze i całuję w głowę ,zakochana w siostrze jest a synek najczęściej bajki ogląda albo się bawi czasem idzie do moich braci piętro wyżej się pobawić ,ale muszę powiedzieć że i razem obiad z dzieciakami da radę zrobić itd zobaczymy jak to będzie jak najmłodsza podrośnie i będzie już mniej w dzień spała bo póki co jeszcze mam to szczęście że nie potrzebuje uwagi, no i myślę że wszystko jest do pogodzenia ;)
    Pozdrawiamy ;)

    olka30 lubi tę wiadomość

    Livia <3
    euQZp2.png
    Nela <3
    DCPTp2.png
    Marcel <3
    usiWp1.png
  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny. Mam do Was pytanie oczekuję kolejnego dzieciatka w październiku ( cc około 27 września) . W związku z tym mam pytanie. czy wozek rok po roku to dobra sprawa? Moja corcia będzie miała rok i 7 miesięcy.

    Zastanawiam się nad takim wózkiem ponieważ Noe wiem jak miałyby wuglafacc zakupy i codzienne spacery chociaż przez pierwsze pół roku maluszka. Podpowiedzcie czy to dobry pomysł.

    Jeżeli macie już jakieś typy takowych wózków to również będę wdzięczna za firmy godne uwagi.

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasia_1988 Jak masz taką możliwość to kupuj nawet nie wiesz jak ten wózek mi pomógł , mam córeczki rok po roku i miałam taki wózek że jedno siedzisko było za drugim , niestety nie pamiętam firmy ale jak się szuka to się znajdzie , czy do lekarza , czy po synka do szkoły , czy na miasto , na prawdę jestem zadowolona że miałam taki wózek , gdyż byłam niezależna i spokojnie mogłam wszędzie z małymi chodzić :-D :-D :-D.

    olka30, kasia_1988 lubią tę wiadomość

  • PeggySue Autorytet
    Postów: 545 263

    Wysłany: 9 czerwca 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Mam córkę 14 miesięcy prawie i jestem 9 tyg :) będzie 21 miesięcy różnicy :)
    Czy jest ktoś z różnica prawie 2 lata?
    Nie planuje kupować podwójnego wózka, jedynie dostawkę do wózka do stania dla córci i nosidło dla maluszka jak nie będzie jak wynieść wózka :)

    Laurka, ja jak karmiłam moją a musiałam coś zrobić to po prostu szłam z nią przy cycu. Może nie jest to rozwiązanie na stałe ale jak trzeba to trzeba :)

    f2w3yx8dyu5e286e.png
    km5sroeqx17f5ycl.png[/url]
  • kasia_1988 Autorytet
    Postów: 1436 1621

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za opinie. Jeszcze Znalazłam coś fajnego jak buggypod. Teraz tylko muszę się zdecydować.

    8tc
    9tc
    10tc
    17tc
    relgh37106b9h52t.png
    f2wli09kel1p6uqt.png
    1usal6d80v7jp3t1.png
  • ivi Autorytet
    Postów: 383 398

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bedzie 17 msc roznicy i kupilismy I-Candy Apple to Pear. Wozek jest uzywany ale w b dobrym stanie. W zestawie jest 1 gondolka plus 2 spacerowki (w tym modelu mozna sobie dowolnie kompletowac sklad wozka). Jak sie sprawdzi w praktyce przekonam sie juz niedlugo...

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ