X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Dzieci rok po roku
Odpowiedz

Dzieci rok po roku

Oceń ten wątek:
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    U mnie bedzie 13 miesiecy roznicy i robie tak jak Livia, dwa łózeczka.
    Bardziej martwi mnje sprawa wózka i nie przekonuja mnie zadne dostawki.
    Czy ktoras z was inwestowala w taki blizniaczy rok po roku?


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja śpię od początku z Klementynką i teraz dołączy do nas i Matylda, także my na razie we 3 + mąż, który czasami śpi oddzielnie, żeby mógł odespać i mnie następnego dnia odciążyć ;) Ale ja kp nadal i będę chciała do porodu, a potem obie, więc tak jest mi po prostu wygodniej.

    Co do wózka, to nie kupuję. Klementyna i tak nie trawi spacerówki, więc będę ją wrzucać do Tuli, a Matyldę do gondoli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 13:59

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja długo rozważałam sprawę wózka i na razie chyba nie kupuję podwójnego. Nowo narodzony Junior do chusty (o ile się nie rozmyślę bo jeszcze nie kupiłam i nie nauczyłam się motać) a Tomek do spacerówki - on z kolei uwielbia w niej jeździć ;-) Ewentualnie wspólne spacery na dwa wózki bo gondolę też mam jeszcze po Tomku.
    A na wiosnę czy lato może się zdecyduję na Baby Jogger City Select. Jedyny chyba, który w ogóle wchodzi w grę bo można z niego zrobić i pojedynczy i podwójny wózek. Początkowo myślałam o takim, gdzie dzieciaki będą obok siebie ale nawet przez furtkę na podwórku bym nim nie przejechała nie mówiąc o zakupach, przejściach do kas w marketach :/ Zobaczę co z tego wyjdzie bo ciągle rozważam jeszcze różne opcje ;-)

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie taki twin co to dzieciaczki sa obok siebie to tragedia. Bardziej myslalam o takim jedno dziecko za drugim, ale tak jak mowicie zobaczy sie pozniej, po co wydac niemale pieniadze niepotrzebnie.
    Tez sie przekonuje do tula i chustowania.


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nosidełko Tula miałam i sprzedałam niedawno - Tomek nie chciał w nim siedzieć tzn siedział ale frajdy to on z tego nie miał ;-) A teraz i tak dźwigać nie mogę więc zbędne, dla noworodka chusta tylko to jak trafiła się okazja to sprzedałam :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 16:19

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia Szkoda że ja tak nie robilam przy dziewczynkach , jedna spała w łóżeczku druga w kojcu i tak biegałam od jednej do drugiej , jednej mm drugiej kp już nie miałam tak sił biegać między nimi , w końcu sobie rozplanowałam szykowałam wcześniej mm , najpierw Gabrysię kp karmiłam , a potem Marysi butelkę dawałam .

    Co to wózków to każda robi jak jej wygodnie i jak uważa , ja kupiłam jedno za drugim taki rok po roku , i mi bardzo się przydał czy do lekarza , czy po synka do przedszkola itp :) .

    Ja teraz myślę o jakimś nosidle właśnie , gdyż jak w kwietniu urodzę , jak szczęście dopisze tym razem , to będę musiała zainwestować w takie nosidło gdyż Marysię muszę do przedszkola zaprowadzić i odbierać , Gabrysi nie mam z kim zostawić a iść i z nimi i z wózkiem to czarno to widzę , wiem że tak od razu nie można wychodzić z dzieckiem na dwór , ale ja nie mam innego wyjścia , muszę tak zrobić bo kto mi pomoże .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 16:35

    Dobrawa lubi tę wiadomość

  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawa wozka tez dla mnie nierozwiazana zwlaszcza ze te podwojne do tanich nie naleza. Raczej tez pozostane tak jak Livia przy 2ch jak juz. Hymm tylko kto popcha ten drugi jak maz ciagle w pracy hehe

    Co do spania to jednak sklaniam sie do 2ch lozeczek bo Miloszek tez waruje po nocach. Tylko musze go przemeldowac do pokoju obok i zrobic tam przemeblowanie a to poki co mnie przerasta bo to okropnie nieustawny pokoj. Trzeba to jeszcze przemyslec. A maz ciagle twierdzi ze jeszcze tyyyle czasu. Noo 2,5 mies to kawal czasu ;/

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radiszka ja też początkowo chciałam Tomka do drugiego pokoju przenieść ale stwierdziłam, że to nie ma sensu. Ciągle się budzi w nocy a ja dziękuję za bieganie po schodach do góry do niego, więc dostawiamy drugie łóżeczko w sypialni ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 17:13

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak dobrze, że jest taki wątek... :) czyli nie zwariowałam :D
    Nasza córa ma 6 miesięcy a my rozpoczęliśmy starania o drugiego maluszka :) fajnie, że jest taki wątek :)
    bo pytań miliard

    Jeśli chodzi o wózek to ja nie planuję kupować podwójnego (tak tak, cały czas zakładam, że uda nam się zajść). Maluch w chustę Emma w spacerówkę, lub maluch do gondoli a Emma do chusty (ta wersja bardziej prawdopodobna bo to żywczyk jakich mało) :)

    olka30 lubi tę wiadomość

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • radiszka Autorytet
    Postów: 834 366

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livia u nas niestety nie da sie tak wcisnac. Ale my mamy tak poloczone te pokoje ze do naszej sypialni wchodzi sie przez tamten wiec to tylko 3 kroki dalej. A mam nadzieje ze wtedy corcia moze nie za kazdym razem mi Miloszka obudzi ;) tak tak nadzieja... hehe

    zrz63e5exqf8isey.png

    ex2bgu1r8d1oj5e0.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze Tomek ma mocny sen :-D

    radiszka lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 12 września 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny moj synek ma 10mies i w tym miesiacu zaczynamy starania o baby numer dwa :-) fajnie ze jest was troche ;-) ja chcialam mala rozniece od poczatku i mam nadzieje ze uda mi sie wkrotce ujrzec pozytywny test :-D ja kupilam od razu wozek z funkcja dla dwojga dzieci ale nie wiem czy synek bedzie chcial jezdzic pozniej w spacerowce bo jest dosc ruchliwy
    natomiast nigdy nie probowalam chusty moze warto pomyslec.
    Wogole najbardziej podoba mi sie roznica 18mies takie poltora roku jest super bo pozniej dzieci ladnie bawia sie razem.

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 13 września 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) u nas róznica miedzy dziecmi to rok i 3 msc :)

    olka30, polkosia lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 15 września 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że nas przybywa na forum :) Mnie już niedługo czeka chrzest bojowy z ogarnięciem dwóch maluchów. Ale na razie staram się o tym nie myśleć.

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 15 września 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej..o jak dobrze ze tu doswiadczone mamy dwojkimaluchow..bo to dopiero prze de mna.U nas bedzie roznica 18 mies.Corcia Olivia konczy roczek za miesiac a maluch w brzuszku przyjdzie na swiat na poczatku maja.tez mysle o powdojnym wozku,ale jeszcze niemam pojecia jaki,u mnie chusta odpada ze wzgledu na bole kregoslupa.u nas tez mala sypialnia,wiec mam jeszcze kilka miesiecy na przeniesienie Olivki do drugiego pokoju,ale poki co ona sie jeszcze budzi .Mam jeszcze jedna corke 21letnia i poltora rocznego wnusia..:) nie smiejcie sie ze na starosc mi sie znowu zachcialo matkowania :P
    Pozdrawiam

    olka30 lubi tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 16 września 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajna roznica miedzy dziecmi bedzie AsiaPoli a czy pierwsza corke mialas w bardzo mlodym wieku i potem przerwa 20lat i dzieck? :-) fajnie dzieci nas odmladzaja :-)

    AsiaPoli lubi tę wiadomość

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • AsiaPoli Autorytet
    Postów: 358 1271

    Wysłany: 16 września 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak majeczka,pierwsza corka w wieku 20 lat,(stara d.. ze mnie)potem zycie sie tak ulozylo ze sie rozwiodlam przyjechalam do UK poznalam obecnego partnera,nie mial dzieci ,jest mlodszy,od razu powiedzialam ze niechce juz dzieci...ale zycie nas zmienia ;),gdy zdecydowalismy sie zaczely sie przeszkody,nic nie wychodzilo 1,5 roku,w koncu zrobilismy badania i okazalo sie ze bez pomocy medycyny on nie bedzuie mial dzieci.mielismy zabiego invitro prywatny tutaj w uk,udalo sie od pierwszej proby,bylismy bardzo szczesliwi.po porodzie dgy dostalam pierwsza miesiaczke,postanowilam nie brac pigulek,bo nigdy nie czulam sie po nich dobrze,skoro i tak nic nie bedzie...no i nie bylo haha przez 9 mies,bylismy w szoku wielkim jak okazalo sie ze jestem w ciazy,ale znow szczesliwi :D pozdrowionka

    majeczka8, olka30 lubią tę wiadomość

    3s4kwbr.png
    04u9k61.png
    Aniołek-17/10/2016 11tc-serduszko przestalo bic 8tc
  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 17 września 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AsiaPoli ale super wiesz co zapewne tak byl wam pisane. Gratuluje drugiej ciazy dbaj o siebie!
    Ja jestem po 30.i chcialabym trojke dzieci, mam synka, drugie planuje wkrotce a pozniej zobacze jak to w praktyce wyglada ;-)

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
  • Wariatkaa Przyjaciółka
    Postów: 107 130

    Wysłany: 18 września 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Watek w sam raz dla mnie. Synek ma teraz rok a w maju dolaczy do nas ktosiek ;-) bedzie ok 20m roznicy. Mam nadzieje ze dam rade.

    olka30 lubi tę wiadomość

  • majeczka8 Autorytet
    Postów: 449 336

    Wysłany: 28 września 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wariatkaa gratuluje ciazy

    I bede szczesliwa chocbym miala sobie to szczescie narysowac!
    0r13dma.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ