X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a jak tam się macie z Jerzykiem? 😊

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim byłyście może na wrzesniowkach😪😪
    Niestety Weroniczka odeszła😢😢
    Vian tak mi przykro.. Nie ma słów na ukojenie Waszego bólu.. Dużo sił Wam życzę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2019, 08:29

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam ten test sody nic mi nie wyszło. Nawet nie wymieszało się nic. Albo źle zrobiłam albo coś z tą sodą nie tak.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dośka, zobaczyłam wczoraj roześmianą buźkę córeczki i zasnęłam 😂 Czułam, że wyjdzie z tego dziewczynka. A jak Wasze reakcję że zmianę? Będzie cuuudowna mała księżniczka 💗💗💗 Gratuluję!

    Domi, kochana, odpoczywaj, mam nadzieję, że dzisiaj będziesz czuła się lepiej. A kiedy z brzucholkiem idziesz na kineziotaping? Po wizycie u gina? No i super, że w przychodni pod nosem będziesz miała ktg 😊

    AniOnka, brzusio masz przecudowny! 💗 Moja koleżanka z bocianią bliźniaczką ma podobną budowę jak Twoja i zdaje mi się, że od 28 tygodnia to już brzuszek jej nie rośnie. W 28 jak poszła na pierwsze zajęcia na szkołę rodzenia, to pani położna myślała, że ma już termin 😂

    Julia, może wychodzi przez Ciebie natura małej Julki, która raczej będzie zodiakalnym walecznym lwem 😀

    Niezapominajko, odpoczywaj, łap energię, paraduj seximamo w nowym stroju kąpielowym i cykaj nam focie!

    Magda, to odpuść pół dnia czytanie na bieżąco i napisz nam tu esej o Was! Jak Jerzyk ma się w domu? Jak karmienie? Jaki ma charakterek? Czy spałaś więcej niż 3 godziny w nocy? Jak Ty się czujesz? Chcemy wiedzieć wszystko! 😀

    Nona, dawaj już od teraz acard, bierz chociaż 75 cały cykl. Ja brałam 75 do owu, 150 po owu.

    My wczoraj zasnęłyśmy chyba przed 20, obudził mnie o północy na zastrzyk i drugi antybiotyk i do 8 spanko, mała śpi dalej. Mysle, że jutro już ból bedzie dużo mniejszy. Czuję się prawie jak młody bóg hihi 😀

    tęczova, Nona, madziorek86, Dośka, Niezapominajka2, Ani0nka lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka, póki sam brzuszek rośnie to fajnie, dłużej się takim cudem nacieszysz :) nawet jak będziesz miała brzuchol jak ta z insta, to po roku będziesz miała też jak ona po roku.

    Dośka, byłam zawsze przekonana, że u Ciebie dziewczynka :) girl power! Poproszę o Twoje wiruski ;)

    Magda, czekam na relację świeżo upieczonej mamy. Tu dużo z Was będzie miało kolejne dziecko, a ja taki żółtodziób 🙈

    Lami, cieszę się, że już lepiej, tylko jestem ciekawa Twojej fryzury 😂 😘

    U nas wczoraj było, ale tak zaraz po miałam jakieś wątpliwości czy ten cykl to dobry cykl na dzidzię. Ale nie ma co gdybać, jakbym zaszła na początku starań moje dziecko by już chodziło i gadało ;) co ma być to będzie!

    Milego dnia!

    Dośka, Ani0nka lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tęczova, już szukam inspiracji, kiedy wygląd ćwierćmumii mi się znudzi. Rozważam taki myk, ale na szczęście w wersji ciut mniej zaawansowanej 😂

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4ec568ab0fc0.jpg

    tęczova, Beti82, Nona, Szczęściara, Cytrynowy sok, Dośka, Domi_tur, madziorek86, alex0806, Ani0nka, blair. lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • tęczova Autorytet
    Postów: 2231 4717

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha na pierwszy rzut oka, bez przeczytania postu, myślałam, że to Twoja fotka i zrobiło mi się głupio, że tak beznadziejnie zażartowałam 😂 nawet z fryzurą "na pożyczkę" będziesz ślicznie wyglądać 😘

    Lami, madziorek86 lubią tę wiadomość

    “I believe in being strong when everything seems to be going wrong. I believe that happy girls are the prettiest girls. I believe that tomorrow is another day and I believe in miracles.”
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:24

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja biorę na własną rękę. W szczęśliwym cyklu brałam od 4dc. Też steptycznie do tego podchodziłam ale widocznie coś w sobie ma☺️☺️

    Nona lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weźcie mi napiszcie ile tej sody dać?? Dałam dwie łyżeczki może przesadziłam z ilością 😒😒

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spytaj Nona, wiadomo, że człowiek czułby się bezpieczniej, gdyby wynikało to z decyzji lekarza. Znajdź sobie temat acardu u mamyginekolog 😊

    Nona lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara będzie córka nie panikuj 😋😍

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara, dobrze dałaś. Dwie łyżeczki do jednego pojemnika i zalewasz powoli. Jak się nic nie dzieje, to dziewczynka. Powtarzaj co kilka dni, bo jeszcze jest wcześnie 😊 ja robiłam do połówkowych licząc, że mi się chyba napis "dziewczynka" utworzy z niedowierzania, że rzekomo chłopaka noszę 😀

    Teczova, wiemy, że jedne rzeczy da się zaplanować, inne nie. Każdy cykl to dobry cykl 😘

    Szczęściara lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - przyznam, że od początku miałam przeczucie, że dziewczynka no i później 3 razy słyszałam, że chłopak to mówię no ok intuicja zawiodła haha 😀 A tu jednak 😄 Ja się cieszę 😃
    Mąż chyba bardziej nastawił się na chłopaka, ale też się cieszy. Wiem że to taki slogan, ale serio najbardziej się cieszymy że zdrowe 🙂 Mąż oswoi się zmyślą, że zamieni autka na kena hahahah 😀

    Tęczowa specjalnie dla Ciebie wiruski!!! 👾🧚🏼‍♀️🦠🧪✨🦠🧚🏼‍♀️✨👾🧪🦠✨🧚🏼‍♀️🧪👾✨🧚🏼‍♀️ ‼️‼️‼️

    Lami, tęczova, Cytrynowy sok, Pestkaa, blair. lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami ja to szybko wlałam za kilka dni powtórzę🙈🙈

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:52

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:17

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka2 wrote:
    W sumie Nona to ja nie wiem co Ci z tym acardem powiedzieć, ja też łykam, na początku ciąży bez zaleceń lekarza też się cykałam i czasami brałam a czasami nie, później wyszło ryzyko preeklampsji i hipotrofii i dostałam zalecenie, ale łykam więcej niż mi kazali. W tym artykule mamyginekolog jest napisane, ze wskazaniem jest np. pierwsza ciąża, jeśli innych oczywistych wskazań nie ma (zakrzepica np.) a Ty masz przed sobą drugą... Ogólnie rozumiem Twoje obawy, to jednak lek a nie dropsy. Kiedy masz lekarza? Może dobrze go podpytaj o ten acard, zobaczymy co powie, tylko musisz wybrać jakiegoś zajebistego.

    Mój jest ogólnie super, ale juz nie śledzi aż tak dobrze zaleceń, bo powiedział, że 150 mg zalecane jest póki co tylko w Hiszpanii, w Polsce 75 mg i on by się tego trzymał, bo później przewód Botala nam się nie zamknie... a ja łykam na przekór 150 mg i nie wiem, jak mu się do tego przyznać, żeby nie wyglądało to tak, że podważam jego decyzje :/ podpowiecie?
    Niezapominajko to mi lekarka kazała zwiększyć z 75mg na 150mg właśnie ze względu na zwiększone ryzyko tych wszystkich komplikacji i mówiła, że we wszystkich badaniach wychodzi, że jest to dawka bardziej skiteczna , a nie ma różnicy w ryzyku

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko ja też nie wiem jak mam powiedzieć swojemu gin że biorę. Zawsze zapomnę o tym wspomnieć a teraz nie wiem jak ugryźć temat😒😒

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez biore acard na wlasna reke, zaczynam zaraz po okresie. Tylko tym razem sie wstrzymalam przez ta histeroskopia i zaczne od owulacji. Moja lekarka nawet nie do konca wiedziala o co chodzi z tym acardem, powiedziala tylko, ze najpierw powinnam zrobic badania, ale ze nie powinien zaszkodzic.

    Vian... tak mi przykro.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 1001 1002 1003 1004 1005 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ