X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs, ale laska!! I brzusio już się pokazuje! :)

    No i zwierzaki na zdjęciu cudne! :D

    Meggs lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, dobrze że to już jutro. Zaraz będzie po wszystkim i jesteście coraz bliżej.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2019, 09:58

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz w domu po śniadaniu i z kawka w rece.
    Wyniki ok 15. Mam nadzieje ze wyjda dobrze.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki laseczki 😊 daję słowo że wczoraj ten brzuch był mniejszy! Serio serio.
    Co do cellulitu tez go u siebie zaobserwowałam. Olewam to, ale chyba pomału zacznę wrcać do jogi. Wiadomo na głowie stawać nie będę, ale delikatne rozciąganie się przyda 😊

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:27

    Beti82, Pestkaa, tęczova, Arashe, Cytrynowy sok, madziorek86, Biegającą-mama, Meggs, Magda - mbc, blair. lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:27

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olivkowa - jutro maz odbiera wynik. Jesli te uplynnienie bedzie zle, to idziemy do Wrony.
    Rzepakowe, masz racje... Tylko to nie moja natura. Jestem strasznie sentymentalna i ciagle mam w glowie, ze jak kupowalismy mieszkanie, to wyobrazalismy sobie, ze bedziemy sie wprowadzac do niego z dzieckiem albo z brzuchem. Boli mnie to. W polaczeniu ze stresem przed jutrem leca mi lzy z oczu.

    OlivkowaMama lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs taka laska z Ciebie😍😍😍
    Ja niedługo przekroczę magiczną 70 😂😂😂 a co do celulitu to się nie wypowiem, chyba tylko na szyi jeszcze go nie mam 😂😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2019, 10:08

    Meggs lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs masz brzusio 😍😍 jeju jaka Ty jesteś suler sexy Mama❤️

    Meggs lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/55bd48082b94.jpg
    Chwale się.. Zobaczcie jakie cudeńko dostałam..
    Fiorella kochana dziękuję Ci..

    Dośka, OlivkowaMama, alex0806, Beti82, Pestkaa, tęczova, Nona, Arashe, Ani0nka, Cytrynowy sok, madziorek86, sunshine03, Biegającą-mama, przedszkolanka:), Słoneczko123, blair., Meggs lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex - też właśnie na Błękitną falę zamierzałam się wybrać, ale teraz już mam wątpliwości. Mąż wczoraj wpadł na jakiś artykuł, że ludzie się mocno skarżą na czystość wody. Sama nie wiem...

    Nona - w tym cyklu przejmujesz pusty brzuch Magdy ;)

    Niezapominajko - z tymi kupami po kp i mm jest bardzo różnie. Jak dla mnie zapach kupy po kp jest dużo bardziej nieznośny. Do tego po rozszerzeniu diety kupy częściej są takie.... zwarte :D Może nie po tych pierwszych słoiczkach, ale po normalnym, dorosłym jedzeniu często są już "przyjemniejsze" :D Ale to zależy od dnia i od dziecka ^^

    Ja jeszcze zauważyłam dziwną zależność jeśli chodzi o mm i jego koszty. Nie chciałabym za bardzo uogólniać ale dużo razy na oddziale położniczym spotkałam się z sytuacją że kobiety (nie używając słowa patologia) o niżych możliwościach finansowych ^^ od samego początku zastrzegały że karmić piersią nie mają zamiaru i brały leki na wyciszenie laktacji. Zawsze mnie to intrygowało, właśnie w kwestii finansowej, że tym bardziej takiej kobiecie powinno zależeć na kp, ja właśnie na ich miejscu na głowie bym stanęła byle by tylko się udało. A tu nie i koniec kropka. Jedyne co mi przychodzi do głowy to może.... wzmożona potrzeba %%%%%%% :D

    Nona lubi tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę jak durna o tych kilogramach, cellulicie. A teraz jak debil się poryczałam ze szczęścia jak dostałam tak mocnego kopniaka, że aż mnie podniosło z łóżka :D Psychiatryk :D
    To wszystko nieważne dziewczyny. Po to te starania były! <3 I wierzę, że wszystkim nam się uda!

    Beti82, Cytrynowy sok, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs zazdro figury. Ale powiem Ci że jak zobaczyłam w tle ten grubaśny, tkany koc, to aż mi się białko w skórze ścięło na samą myśl o nim. :P

    Szczęściara - boski króliczkos :D

    Szczęściara, Meggs lubią tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • Julia93 Autorytet
    Postów: 911 967

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex - ja też mam gdzieś dodatkowe kilogramy i to jak wyglądam czy będę wyglądać. Za długą drogę przeszłam i za bardzo pragnę tego dziecka. Jest mi to totalnie obojętne, mogłabym i 30 kg przytyć, żeby tylko skończyło się dobrze. No... tylko tej cesarki nie chcę ^^

    Pestkaa lubi tę wiadomość

    p19ulbetrms0c424.png
    01/2017 - 8tc[*] 06/2018 - 10tc [*] Hashimoto, nadpłytkowość, PAI1 hetero, Mthfr homo, ANA(+)
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny od którego tygodnia liczyłyście 6 miesiąc ciąży? Różnie podają 🙃

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julka ja na basenie się właśnie infekcji boję. Ponoć w euromedyku jest najlepszy basen bo nie chlorowany i są zajęcia dla kobiet w ciąży. Szczerze rozważam. Ale kurde, 99 zł za raz w tygodniu, karnet na 4 wejścia to jest.
    Ja już przytyłam 10 kg. Pewnie na 20 się skończy. Biodra się rozszerzyły, cyce jak donice. I mam taki mini rozstęp na piersi przy sutku, na razie ok 1 cm długości, więc pewnie wylezą mimo smarowania. Ale mam to w dupie, dziecko najważniejsze ;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko trzymam kciuki za jutro. Oby wszystko poszlo po Twojej mysli :*

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obudziłam się z migrena... Ale i tak jestem zadowolona, bo nie miałam 20 dni, a to u mnie bardzo dluuuugo,wręcz niewyobrażalnie.

    Meggs jestem ciekawa jak bardzo sexi będziesz wyglądać w 9 Msc ;)

    Anionka ja też się przeciągam, ale z umiarem, jak czuje opór to nie. Mam takie głupie wrażenie, że jak za mocno przeciagne to odklei mi się łożysko :P, bo tak aż zarwie brzuch wtedy.

    Gratuluję udanych wizyt oczywiście.

    Madzia Tobie życzę wytrwałości z Jerzykiem, ale mówisz, że spokojne dziecko ^^

    Julia trzymam kciuki, by się dzidzia odwróciła sama!

    Nikodemko kciuki za wyniki męża!

    Ani0nka, Meggs lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko trzymam kciuki! I za wyniki męża i za histero. Jesteś taką wrażliwą duszą, że serce mi się kraje, jak piszesz, że wylewasz kolejne łzy ze stresu :(
    Dobrze, że będziecie wiedzieć na czym stoicie i wakacje od starań też Wam dobrze zrobią.

    Meggs ale jesteś szczuplakiem! :D żebyś się już więcej brzuszkiem nie martwiła, ja w tygodniu 18+ mialam taki sam, ale za to w 22+ już wyraźnie większy :D może u Ciebie będzie podobnie :D tylko ja niższa i grubsza jestem oczywiście 🙈 bo niedługo pewnie przekrocze magiczna 60tke 🙈 jutro sie z rana zważe, ciekawe ile przybylo mi po urlopowym obzarstwie... A w weekend jeszcze wesele 😂

    Meggs lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs właśnie mi udowodniłas jakie życie jest niesprawiedliwe😭😭 ja tak nigdy nawet bez ciąży nie bede wyglądac buu.
    Śliczna sexy mama jestes!

    Anionka a Ty to chyba na powiekach masz ten cellulit jak i Niezapominajka! Ale do formy jestem za by wracać grupowo ;D

    Monia daj znac jak cukier.

    Alex wlasnie Was czytalam i mi maly po bokach kopal i teź wiem,ze to taki cud,że warto 😍

    A powiem Wam,ze od wczoraj boli mnie brzuch jak jestem na nogach..lece na magnezie i no spie. Teraz leze póki mam chwilę.

    Nikodemko nie myśl o tym pokoju. Wiem,że łatwo mowic ale u nas bylo tak,ze oczywiście bylo"pewniakiem" ze w domu beda dzieci ale jak robilismy mieszkanie od podstaw to zrobilismy mnostwo niepraktycznych rzeczy (co teraz widac;p). Dodatkowo sypialnia została pracownią (mimo planow staraniowych) a Poli zabawkowy pokoik w sumie meza miejscem, moją w cześci pracownia i bawialnia w jednym . Oczywiście jak zaszlam (czy z Pola czy teraz)to jest rozkmina,kombinowanie itp. Ale wczesniej mimo planow nie ustawialismy nic pod to jakos szczególnie. No i tak mamy blyszczace meble w kuchni, barek z krzesłami,pracownie zamiast sypialni itd.ale czy to nam w tej sytuacji cos zmienia,przeszkadza? Nie. Nie ma znaczenia. Dlatego róbcie tak jak uwazacie,nie podkladajcie nic "bo to bedzie dla dziecka". O tym pomyslicie pozniej,w ciazy a wtedy juz bedzie wiecej frajdy w samym tym przemeblowaniu,urzadzaniu na nowo niz teraz sie zadręczaniu.
    I oczywiście kciuki za jutro!!!

    Ani0nka, Meggs lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 1012 1013 1014 1015 1016 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ