X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że może. Ale jeśli wcześniej miałaś paciorkowca a to badanie przesiewowe wyjdzie Ci ujemne (a tak może być).to nikt Ci antybiotyku w czasie porodu nie da. Dlatego warto infekcje leczyć wcześniej a nie czekać do porodu (bo i tak będzie antybiotyk). Dla mnie to jest ważne z dwóch powodów. Po pierwsze chce mieć pewność, że nie mam infekcji, bo ona źle działa na ciążę. Po drugie wolę wyleczyć paciorkowca wcześniej, żeby przed porodem nie musieć się stresować tym antybiotykiem dodatkowo.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobie Was pozniej, bo teraz jeszcze czuje sie jak na bujajacym statku.
    Nona, cos Ty, u Ciebie lada moment pyknie! Z reszta zobaczymy na moim przykladzie jak teraz bedzie z plamieniami.
    Teraz zdalam sobie sprawe, ze bylam tak przycmiona tym lekiem, ze nie bylam tam w pelni swiadoma i nawet o nic nie zapytalam, ale wydaje mi sie, ze skoro nie powiedzial nic wiecej oprocz tego, ze jest ten polip, to chyba nie widzial tam endomendy itp... Dowiem sie wszystkiego dopiero za dwa tygodnie i od nastepnego cyklu Clo.
    Powiem Wam, ze warto zrobic ta histeroskopie, bo u mnie nie bylo nigdzie na usg widac tego polipa, nie spodziewalabym sie, ze go mam.

    Nona, Wik89 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:28

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikdemko,ale jestem dumna! Super,że juz po wszystkim i jakiegos dziada usunęli! Oby teraz już tylko się udało a mocno w to wierze 😀😀
    Nona a wiesz ze z tym plamieniem od razu o Tobie pomyslalam? No ale jak to u meza to co innego,tylko te plamienia..?

    Rzepakowe kurcze, musze mojemu lekarzowi za tydzień wspomniec bo mam podobnie jak Ty miałas chociaz u mnie w ciagu dnia to kilka roznych tych kolorów i konsystencji jest..

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzepakowepole na pewno o tym wspomnę bo dałaś mi teraz dużo do myślenia.
    Alex odpisane 😂😂

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja gryze nadal.
    Rano oddalam ponownie ten mocz, zarejestrowalam sie do ogolnego. Dal mi ten przekaz do dermatologa , chciałam jeszcze skierowanie na mocz i krew to mi nie dal bo stwierdzil ze " po co" . przyjechałam do domu , szybko zjadlam i jechalam z corka do jej lekarza po ta nieszczesna recepte . " przemila" pani dr wypisala recepte po czym ydalam sie 2km dalej do apteki. Brzuch od rana twardnial i troche bolal. W aptece sie okazalo ze recepta zle wypisana i musze jeszcze raz jechac do pediatry. Wykonczona jechalam. Znoe " przemila" z obraza co od niej chce wypisala nowa recepte. Znow kierunek apteka. I znow zle. Tym razem literowka z nazwy leku zle. Myslalam ze mnie szlag trafi. Ale farmaceutka z zalu mej osoby sprzedala lek ale bez refundacji. Bo znow musialabym jechac...
    Tym spodobem corka spoznila sie na umowiona wizyte u fryzjera i musieliśmy 40 min czekac na obciecie. Za godzine mysialabym hechac po wynik moczu ale juz dzis nie mam sil. Coz za cudny dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 14:09

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona z tymi infekcjami serio lepiej sobie ogarnąć, u mnie biochem był prawdopodobnie właśnie przez infekcje i złe ph

    Nona lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko wiecie, nie schizujcie. Ufajcie intuicji, ale intuicji, a nie strachom. ;)

    Te wszystkie przypadki infekcji u noworodków, przedwczesne porody, zakażenia, skądś się biorą. Niby w UK się to bada jeszcze mniej niż u nas (nie ma np. standardowo badania GBS), ale tam też jest mniej badań wewnętrznych. Dla mnie strach przed infekcją jest jednym z argumentów przeciw badaniom wewnętrznym bez potrzeby. Bo wiecie co Wam powiem? Miałam ten śluz, ok. Ale na połówkowych zbadał mnie lekarz, wspomniałam o tym śluzie a on na to, że faktycznie coś nie halo, więc dał mi mega drogie globulki przeciwzapalne. Dopiero w trakcie brania tych globulek zaczęłam mieć naprawdę nieciekawe objawy a dwa tygodnie po badaniu i tych globulkach już taki paskudny posiew. Czyli albo rozwinęła się infekcja, która była wcześniej a globulki jej nie wyleczyly, albo globulki podrażniły i infekcja się rozwinęła, albo złapałam coś podczas badania. W każdym razie po antybiotyku dopiero poprawa.

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko super 😊 fajnie że lekarz znalazł i wyciąl tego dziada. Swoja droga niezla cholera że w zadnym usg nie wychodzi!

    Co do śluzu to ja mam cały czas mleczny albo beżowy czasem nawet żółtawy się się trafił a posiew czyściutki i żadnych innych objawów.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Co do śluzu to ja mam cały czas mleczny albo beżowy czasem nawet żółtawy się się trafił a posiew czyściutki i żadnych innych objawów.
    Dokładnie mam taki sam cały czas mleczny ale zdarza się że jest też żółty.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo mleczny jest ok, żółtawy też się trafi. My mamy przewagę nad kobietami, które się nie obserwowały, bo znamy swoje śluzy. ;)

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam biały no bo lutka, przezroczysty ale i żółty. Ale bez zapachu,nic nie piecze,nie boli. Mocz czyściutki. Aleee zdarza się,że szyjka kłuje np. A na fotelu jak bada to zauwaźy że coś nie tak,prawda?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszko mój zauważył na fotelu. Bo w środku były grudki tego śluzu. A teraz jak mnie badał to już czysto.

    Szczęściaro, mój mąż zaczął się turlać ze śmiechu równie mocno jak ja dzisiaj :D Zrobiłaś nam dzień :D :D :D

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo dużo śluzu białego i żółtego. Myslicie
    Ze w cytologii wyszło by gdyby była jakaś infekcja?

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy ile bierzecie tabl magne b6 forte na dzien?

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:29

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex uwierz mi też się turlam 😂😂😂 cała przyjemność po mojej stronie i poczty 🤣🤣🤣

    alex0806 lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi gin zawsze co wizytę sprawdza ph papierkiem lakmusowym. Ale są też takie testy ph do sprawdzenia w domu w aptece jak ma się wątpliwości :) Ja zawsze kupowałam sobie ten

    https://domowelaboratorium.pl/product-pol-496-Test-na-infekcje-intymne-pH-TEST-43.html?gclid=CjwKCAjw0tHoBRBhEiwAvP1GFRA6LtrUo6HiE9vHgdITd8RmsjQDZkFQuOnsfyWiw7M6VdaT5y23DxoCUh4QAvD_BwE

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:37

    Ani0nka lubi tę wiadomość

‹‹ 1021 1022 1023 1024 1025 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ