Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 3 lipca 2019, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:38

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lipca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Wy takie obczajone w tych roślinach. Szukam czegoś pnacego na kratkę. Coś ozdobnego żeby miały np kwiaty.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 lipca 2019, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

    Nikodemka, blair. lubią tę wiadomość

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:39

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściara ja mam trzy róże pnące i polecam ale one są dodatkowo przytwierdxone do ogrodzenia, pięknie kwitną ale trzeba przycinać pąki.

    Łatwe i ładne są nasturcje pnące, hortensje pnące albo miliny amerykańskie, wiciokrzewy, jest duży wybór w pnączach.

    Ale najpiękniejsze są wisterie ale tu już trudniejsza uprawa i duże to to rośnie ale jest niestety trujące 😬

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 15:04

    Szczęściara lubi tę wiadomość


  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [Q,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 10:40

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok wrote:
    Szczęściara ja mam trzy róże pnące i polecam ale one są dodatkowo przytwierdxone do ogrodzenia, pięknie kwitną ale trzeba przycinać pąki.

    Łatwe i ładne są nasturcje pnące, hortensje pnące albo miliny amerykańskie, wiciokrzewy, jest duży wybór w pnączach.

    Ale najpiękniejsze są wisterie ale tu już trudniejsza uprawa i duże to to rośnie ale jest niestety trujące 😬
    Róże pnące i hortensja boskie.. Zakochałam się😍😍 a powiedz mi czy na jesien można to wsadzić czy lepiej wiosną??

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:34

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 3 lipca 2019, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Jak to?;o też go używam!

    Ostatnio w moim rossmanie były przecenione i była jakaś dziwna nazwa promocji. Jak dopytałam o co chodzi przy kasie to babka powiedziała, że go wycofują z rossmana i nie będzie u nich w sprzedaży 😥

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Róże wolą jak są sadzone jesienią, najlepiej wrzesień, październik. Na zimę trzeba odkryć przed mrozami.

    Hortensje też można jesienią ale niezbyt późną bo nie lubią chłodu i muszą się zdarzyć ukorzenić, na zimę też musisz je zabezpieczyć. Ja mam tylko hortensje ogrodową która co roku daje nowe gałęzie więc musisz sprawdzić w necie jak zabezpieczyc tą pnąca, wydaje mi się że tylko bryle korzeniową standardowo.


  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok wrote:
    Róże wolą jak są sadzone jesienią, najlepiej wrzesień, październik. Na zimę trzeba odkryć przed mrozami.

    Hortensje też można jesienią ale niezbyt późną bo nie lubią chłodu i muszą się zdarzyć ukorzenić, na zimę też musisz je zabezpieczyć. Ja mam tylko hortensje ogrodową która co roku daje nowe gałęzie więc musisz sprawdzić w necie jak zabezpieczyc tą pnąca, wydaje mi się że tylko bryle korzeniową standardowo.
    A powiedz mi czy one potrzebują jakiś większych doniczek?? Duze korzenie będą??

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś zamawiała rośliny z allegro?? nie wiem czy pchac się w kupno. Jeszcze pojadę do ogrodniczego ale nie wiem czy dostanę tam np te róże.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm.. to ma być na balkon? Ja mam wszystko w gruncie, to na róże musisz uważać bo rosną duże, myślę że roża bardziej się rozrasta w korzenie więc jeśli donica to duża. Ja mam róże pnące kilkuletnie na skodku z ziemi otoczoną drewnianym plotkiem i nic mi póki co te korzenie nie rozwaliły więc wydaje mi się że możesz spróbować.
    Hortensja jest delikatniejsza więc bardziej da radę w doniczce.

    Edit: Ja z allegro nie kupowałam nigdy, najlepszy jest ogrodniczy ale mam też kwiaty z biedry i świetnie się mają 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2019, 16:15


  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynowy sok wrote:
    Hmm.. to ma być na balkon? Ja mam wszystko w gruncie, to na róże musisz uważać bo rosną duże, myślę że roża bardziej się rozrasta w korzenie więc jeśli donica to duża. Ja mam róże pnące kilkuletnie na skodku z ziemi otoczoną drewnianym plotkiem i nic mi póki co te korzenie nie rozwaliły więc wydaje mi się że możesz spróbować.
    Hortensja jest delikatniejsza więc bardziej da radę w doniczce.

    Edit: Ja z allegro nie kupowałam nigdy, najlepszy jest ogrodniczy ale mam też kwiaty z biedry i świetnie się mają 😁
    Tak na balkon. Najwyżej sąsiadka będzie miała róże u siebie 😂😂 Tak myślałam że one lepiej jak rosną w gruncie.. Ale spróbuję najwyżej na drugi rok coś innego posadze..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Cytrynowy sok Autorytet
    Postów: 613 921

    Wysłany: 3 lipca 2019, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehhehe jak je dobrze prztniesz to i Ty i sąsiadka będziecie zadowolone 😁


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak się odrobacza takie oseski? Jak im po kupie i siku teraz tyłki wycierałam to wylazły robale 😒 Tabletki nie połkną, zastrzyk? Bo jutro koło gin mam weta niedaleko, mogłabym podskoczyć, ale jak zastrzyki to lipa, bo nie wezme do ginki 3 kociąt 😌

    Ja miałam i mam rośliny z allegro. Są 2x tańsze i wybór lepszy, ale są też liche strasznie, niektóre tylko sezon nam wytrzymały 😔

    712e6d94ecdb9d91med.jpg
    5c23807a12a18393med.jpg

    nick nieaktualny, Cytrynowy sok, alex0806, Dośka, blair., madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu przeswietlone zdjecia mojego ogrodu ☺ Maluchy się bawią, koty śpią także na szybko.

    89b04c50d023f3a7med.jpg
    d137f45665aeab44med.jpg

    Warzywniaka i sadu nie wrzucam, nie mam sił dziś na plewienie tyłu 😌 A tak wogólę to muszę znaleźć chwilę, żeby pomyśleć i poczuć jaka jestem zmęczona 😂

    Na pierwszym zdjęciu wszystko małe z rabaty żwirowej jest z allegro (prócz tego wysokiego jałowca, on jest w spadku po porzednich właścicielach).

    Nikodemka, Cytrynowy sok, Dośka, blair., madziorek86, Arashe lubią tę wiadomość

  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark zakamuflowany na maksa wrote:
    Dziewczyny, a jak się odrobacza takie oseski? Jak im po kupie i siku teraz tyłki wycierałam to wylazły robale 😒 Tabletki nie połkną, zastrzyk? Bo jutro koło gin mam weta niedaleko, mogłabym podskoczyć, ale jak zastrzyki to lipa, bo nie wezme do ginki 3 kociąt 😌

    Ja miałam i mam rośliny z allegro. Są 2x tańsze i wybór lepszy, ale są też liche strasznie, niektóre tylko sezon nam wytrzymały 😔

    712e6d94ecdb9d91med.jpg
    5c23807a12a18393med.jpg
    Kark moze kropelki? Kurde nie wiem czy taki malutkim juz mozna

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, na balkon my kupiliśmy na poprzedni dzień matki teściowej BUGENWILLĘ. Zobaczyła ją na Kanarach, potem w Chorwacji i się zakochała 😏
    Zeszły sezon jak ciepło miała w donicy na tarasie, jak zimno to do domu ☺

‹‹ 1050 1051 1052 1053 1054 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ