X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko, nie mamy. Ja w ogole mam w dupie kamerzyste i to czy on moze czy nie. Nawet jej napisalam w moim mega dlugim smsie, ze nie mam obowiazku dostosowywania sie do kamerzysty, bo to dwie oddzielne rzeczy i moga sie umowic z nim w innym terminie. Odpowiedzi nie otrzymalam.
    Mam naprawde porzadna umowe, stworzona przez fachowca, ale uwierzcie mi, ze co by w niej nie bylo, to i tak nie zabezpiecze sie od kazdej sytuacji. Wiem to ze swojego i innych doswiadczenia. Tu juz mi nawet nie chodzi o jakies wyciaganie prawnych konsekwencji, tylko o ich chamstwo. Jeszcze probowala mi wcisnac kit, ze wczoraj do mnie dzwonili, ale nie odbieralam telefonu, a ja nie mam od nich zadnego polaczenia.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:52

    Wik89, Beti82, Lami, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Beti Beti ta zlosc mi sie podoba, oby to bylo to 😁 wg mnie patrzac na Twoj wykres owu juz mialas ze dwa dni temu

    Nikodemko wspolczuje... co do umow to pracuje z nimi na co dzien i zgadzam sie, ze nawet najlepsza umowa nie zabezpieczy przed chamstwem :/
    Ciesz sie z wolnej soboty i wyprawy po meble, super!!!

    A ja dzis liczylam na spadek temp ale nie ma wiec slabo no i tych piersi nie czuje prawie wcale, ten dupek tak mi blokuje, az dziwne!

    Beti82 lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sunshine, a powiedz mi wg Ciebie iść z tą ferrytyną do ogólnej już czy dorobić usg brzucha i czekać na 22.08 na gastrologa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:53

    Wik89, przedszkolanka:), Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:53

    Wik89, Beti82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:53

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 10:53

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 5 lipca 2019, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik, jest inaczej, bo to ciaza, ciesz sie! :)
    Jak mnie zaczna bolec cycki, to juz bede wiedziala, ze sie nie udalo.
    Nona, w takim razie wracam do siemienia i pokrzywy!

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah no wlasnie Nona tez nie wiem dlaczego tak jest skoro zwykle dziewczyny ktore biora duphaston maja bolace piersi! Ale na watku lipcowym AgaFiga pisala, ze na nia dupek tak samo dziala
    Nikodemko ahhhh oby :D

    Nona lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti , tak jak mówi Wiki, pewnie owu była 2 dni temu, a by ją wyznaczyło potrzeba 3 wyższych temperatur, więc nic dziwnego, że wciąż nie masz wyznaczonej. Zobaczymy jutro :)
    Moj mąż z kolei je zdrowo, rusza się, nie pali i praktycznie nie pije, nie przyjmuje żadnych leków... ale nie znosi współżyć na zawałonie, bo trzeba. Inna sprawa, że on i tak pewnie mógłby codziennie, ale nie jest zwolennikiem "starań" stricte. Twierdzi, że co ma być to będzie, nie obchodzi go czy owulacja się zbliża i to dobry moment.

    Nikodemko współczuję. Ludzie już tak sobie przywykli niewygodne sprawy załatwiać milczeniem... bo tak wygodniej.
    Ile razy miałam tak z jakimś zamówieniem... Raz poświęciłam babce sporo czasu, bo wybierała motyw na obraz z pejzażem leśnym, których ja musiałam szukać... i co? Już była zdecydowana tylko z mężem miała ustalić na sto procent, po czym zamilkła i już nigdy się nie odezwała.
    To jeszcze pikuś, jeden barman zamówił sobie u mnie wizytówkę i też nagle przestał się odzywać po jakiś 3 propozycjach projektów, też już prawie dogadany motyw, też później już się nie odezwał. A mój czas pracy to widać nie miał najmniejszego znaczenia. Pewnie każdy kto wykonuje takie usługi się z tym niestety spotyka i to jest przykre :(

    Fiorella trzymam kciuki za bliźniaki :) !

    Beti82, Nona lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:17

    Domi_tur, Nona, Wik89, Lami, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:17

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziorek, nie zjadłam śniadania ale wypiłam już dwa litry wody 😂😂😂 jak rasowa samica😂

    Ej Beti, nie utrzymuj dłużej focha na męża! Zluzuj majty, córka już się tworzy! Poza tym miała być czysta i spokojna głowa!!! Ja myślę, że ten jeden zastrzyk w niczym Wam nie przeszkodzi, a jemu dało to ulgę, wiesz, dla facetów starania to włożenie i wyciągnięcie, bardziej się martwią łokciem czy jak to było z moim - kolanem :p

    Poza tym kulturyści na cyklach trochę więcej chemii w siebie pakują a dzieci mają 😁😁😁 ja myślę, że możesz być spokojna ❤️❤️❤️❤️

    Beti82, Wik89 lubią tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Pestka, to wlasnie na to wychodzi. Bo jesli do sesji nie dojdzie z ich winy, to placa i tak cala kwote czyli tak, jakby sie odbyla.
    U mnie znowu dzis BYŁO. Moj maz moglby to robic codziennie, byle rano. Dzis mi sie nie za bardzo chcialo, ale namowil mnie tekstem „Mowilas, ze trzeba do konca cyklu” :d
    Usunelam post, bo pozniej zerknelam, ze napisałaś to wyzej. To spoko, bardzo dobrze ze taki masz zapis. A z ludzmi to wiadomo... różnie ;)
    Haha i lubie ten Twoj post za determinacje męża, fajnie, ze pilnuje i motywuje do starań :)

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 5 lipca 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 21:35

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.. Dzisiaj już w dużo lepszym humorze..
    Dziewczyny Wy powinniście nazywać się torpedy..😂😂 Tak drukujecie że musiałam przez pół godz nadrabiać. Nadrobilam ale zapomniałam co miałam której napisać 😂😂
    A juz wiem Kark kochana a powiedz mi w jakim centylu Twój synek się urodził? Bo jak od początku był w tym najniższym to nie ma co się stresować. U Nas mała miała z wagą że była w 10 centylu teraz jest w 25. Nie naciskam na wagę bo pewnie taka drobna będzie.
    Co do kocyka ja bym zostawiła taki.
    Nikodemko współczuję. Ludzie myślą że nic człowiek nie robi tylko czeka aż ktoś szanowny napisze że akurat może w danej chwili. Dobrze że wzięłaś zaliczkę. Oby w ogole nie zdarzyli tego im życzę za te chamówe.
    Beti nie gniewaj się tam już córka płynie.. Żadnych stresów.
    Brzuchatki czy też macie wrażenie że urosły Wam stopy?
    Powiem Wam że dzisiaj to przebiłam chyba wszystko żeby obetrzeć sobie dwa palce w wygodnych butach to tylko ja potrafię😂😂 Idę robić malosolne bo Przedszkolanka co chwilę robi mi smaka🤤🤤

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 13:02

    Beti82, madziorek86, Nona, blair., przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściaro od urodzenia do 1.5 roku był waga 10 centyl, wzrost 25 centyl. A potem bilans 2 latka i < 3 centyl w obu przypadkach do teraz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2019, 13:44

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2019, 14:56

    Nona lubi tę wiadomość

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 5 lipca 2019, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciaro mi nic a nic nie urosły, ani teraz ani w poprzedniej, ale czytałam wiele razy, że to się zdarza

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
‹‹ 1066 1067 1068 1069 1070 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ