X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex to też się przyda 🤣🤣🤣 W końcu też kalorie się spalają 😂

    alex0806 lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dzięki dziewczyny. Po prostu stresują mnie te komentarze. Nie ograniczam sobie jedzenia i nie mam wpływu na to ze nie tyje po 10 kg... a ciągle słysze ze za mało, brzuch za mały i tak w kółko. Widocznie taka moja uroda że będę chudzielcem z pileczką z przodu 😊

    Ani0nka, Magda - mbc, blair. lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella - mam wizyte 6 sierpnia, bede wtedy w 7+4 tc.
    No wlasnie, ja mowie, ze bede mniej sie stresowac po wizycie serduszkowej, ale pozniej bede sie stresowac kolejna wizyta. I tak to wlasnie jest... Probuje zachowac spokoj, ale jest ciezko, bo juz mnie tesciowa wkurzyla do reszty.
    Mieszkamy przez sciane z dziadkami, rodzicami mojej mamy. Mamy wspolne podworko, przez sciane wszystko slychac... Stwierdzilismy z mezem, ze powiemy im o ciazy w niedziele, bo nie chce, zeby dowiedzieli sie o tym z podsluchanej rozmowy, wiem, ze beda mieli pozniej do mnie zal. No i dzis maz powiedzial tesciowej przez telefon, ze w niedziele nie przyjdziemy na obiad, bo idziemy powiedziec dziadkom o ciazy, a ta wyjechala z opieprzem, ze chodzimy i to rozgadujemy, a jak cos sie stanie, to bedzie placz. I tak mi sie cholernie przykro zrobilo... Bo moze i ma racje, ale nie da sie zachowac tego w tajemnicy jesli sie ze soba mieszka. Poza tym, to staruszkowie, nawet nie maja komu tego dalej powiedziec. Eh...

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3786 5603

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs dokladnie bedziesz miala po prostu zgrabna pileczke no i super! Moja kolezanka z pracy, bardzo szczupla, miala so 7 msc ciazy taki naprawde maly brzuszek, a jak potem przyszla raz do pracy po miesiacu zwolnieni to nagle taaaaka piłka :D
    I dzięki za dobre słowo😘

    Rodzynka lubi tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że mnie jakoś zaczęło denerwować to, że się nie mówi, bo coś się stanie. No ok, to się stanie, ale przecież nie dlatego, że się powiedziało. Czekam na to, by nasze córki, a właściwie Wasze nie robiły z poronień tajemnic, bo to nie jest powód do wstydu! A wiadomo, że łatwiej pokonać smutek przy wsparciu najbliższych!

    Meggs, olej. Jesteś piękną mamusią ❤️
    Nikodemko, Ty też olej!! 🤰🏻Kropka jest dzielna, beta szybuje, serduszko będzie biło pięknie 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 10:51

    przedszkolanka:), Nona, madziorek86, Meggs, blair. lubią tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, nie przejmuj się. Niektórzy w drugą stronę płacą, że już nie zdążyli im powiedzieć. Róbcie to co uważacie za słuszne. Ja chciałam trzymac ciążę te w tajemnicy do 12 tyg, bo poprzednia skończyła się źle, ale mąż bardzo chciał mamie powiedzieć zaraz po serduszku, więc się zgodzilam.
    Ja też po porodzie biorę się za siebie, jak już będzie można, zwłaszcza brzuch i skoncznosc, bym mogła szybko wrócić na siatkówkę :)

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, spróbuj nie myśleć negatywnie. Ja wiem że to trudne. Ale wierzę że będzie dobrze ;) jeśli czujecie taką potrzebę, możecie się tą nowiną podzielić;) I nikt nie ma prawa się wtrącać w wasze życie i tak komentować... Ja mojej teściowej skutecznie japę zamknęłam tym że albo lata do kościoła albo w zabobony wierzy. Bo niektórzy tak mówią żeby nie zapraszać i za szybko nie mówić. A co to zmieni? Jesteś w ciąży, teraz w tej chwili. I masz prawo się tym cieszyć. Będzie dobrze, za kilka miesięcy już brzuszka nie ukryjesz i chociaż byś nie mówiła to wszyscy będą gratulować ;)
    Co do piłki dziewczyny to u mnie też ludzie mówią że w brzuch mi tylko poszło i od tyłu ciąży nie widać;) ale ja czuję większy zad i uda. Przytyłam już 10 kg. Nigdy się tak ciężko nie czułam ale wiem że po prostu po porodzie zrobię dużo żeby to zrzucić i teraz nie chce sie tym stresować ;) dziecko dla mnie najważniejsze;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka u Ciebie wszystko poszło w Aleksandra 😍 a Ty dalej zgrabiocha!

    Meggs a jakbyś przytyla 30 kg.to juz niby lepiej by bylo? Wkurzające takie gadanie innych..

    Alex udanego wypoczynku!! Ja w czwartek wizyta i jak będzie ok to w niedziele morze😍😍😍

    Magda podpisuje się pod tym co napisałas!

    Aaa i akcja fit zrzucanie w grupie nasza 💪💪no ale najpierw trza przytyc by pozniej coś zrzucic wiec luuuz😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 10:58

    Magda - mbc, Meggs, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex ja 11kg🙈 a jesteś ponad miesiąc starsza ciążowo wiec idealnie. Ale jestem dobrej myśli u siebie 😊

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko niestety poszło tez w uda, dupę i cycki... na udach i dupie pojawiły się już pierwsze rozstępy. Może przez ta dietę cukrzycową trochę mniej już przytyję :-) chciałabym max do 17kg 🙈 czyli jeszcze 6 mogę przytyć

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 11:00

    alex0806 lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka - wygladasz pieknie! Wiec cichooo :D
    Magda, masz racje. Ja tak samo mialam z problemem z zajsciem w ciaze. Mowilam o tym na glos i uwazam, ze nie jest to zaden powod do wstydu, wrecz przeciwnie. Mi bylo latwiej, kiedy nasi znajomi wiedzieli, a nie pytali przy kazdej okazji kiedy bedzie dziecko. Jesli bym poronila, to wiem, ze szukalabym wsparcia w rodzinie i przechodziliby przez to razem ze mna, wiec nic nie zmieni czy powiem teraz, ze jestem w ciazy, czy pozniej „bylam w ciazy, ale poronilam” (odpukac w niemalowane).
    Moja tesciowa sama nie wie czego chce. Jak brat mojego meza spodziewal sie dziecka i oznajmili wszystkim w 3 miesiacu, to bylo zle, bo trzymali w tajemnicy. Teraz jest zle, bo „rozgadujemy”. Nie dogodzisz.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, mów komu chcesz i kiedy chcesz! Rób tak, jak czujesz, że chcesz!

    Meggs, wal pierwsza ripostę! "Ja to mam szczęście, do końca będę superlaska, tylko piłeczkę będę nosiła przed sobą. Marzenie każdej ciężarnej!" Gwarantuję, że już każdy będzie tak zmieszany, że tylko zapyta czy dobrze znosisz ciążę.

    Ewentualnie jak jakaś sąsiadkę będziesz chciała doprowadzić do zawału i już sama się zdystansujesz to: "Dbam o linię, muszę jeszcze zrzucić kilka kilogramów do rozwiazania" 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 11:14

    Meggs lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:20

  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:05

    Lami, Wik89, Nona lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z tą moją kluską to przez te ostatnie tygodnie osiwieje. Kilka dni temu Wam pisałam, że 1,5 dnia siedzi cicho. Potem się obudziła i trzeci dzień normalnie fika. Już nie chce żeby się jej zdarzały te ciche dni, bo mnie stresują.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Ja z tą moją kluską to przez te ostatnie tygodnie osiwieje. Kilka dni temu Wam pisałam, że 1,5 dnia siedzi cicho. Potem się obudziła i trzeci dzień normalnie fika. Już nie chce żeby się jej zdarzały te ciche dni, bo mnie stresują.
    Mój dzisiaj śpi,wczoraj też leniwie się przeciągal😒

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • madziorek86 Autorytet
    Postów: 1042 2954

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2020, 22:06

    Nikodemka, Wik89 lubią tę wiadomość

  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki charakter, że jak coś jest źle to mówię moim bliskim. Nawet jak miałam ciąże biochemiczną to nie robiłam z tego tajemnicy, a właśnie pomogło mi wtedy ich pocieszanie.


    Domi, a Ty jak tam?? :)

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki pisz Nam tu śmiało swoje bolączki.. Chętnie wysłucham a jak będzie trzeba dam kopniaczka.. Wierzę że niedługo nie będzie tu żadnej staraczki 😘😘
    Tęczova kochana podoba mi się Twoje podejście.. Czy na kawboja czy inaczej ważne żeby armia dotarła tam gdzie trzeba..
    Dziewuszki przestańcie z tymi wagami.. Po porodzie będziemy się martwić..
    Nikodemko też jestem tego zdania że macie prawo się cieszyć tak jak chcecie i z kim chcecie. Teściową olej bo im zawsze coś źle.. Aż mnie trzęsie jak wierzą w te zabobony..
    Madziorku co za ulga że nie jesteśmy już na końcu.. Teraz Nikodemka i Fiorelka musi wciągnąć kolejne😁😁
    Też coś tam czasmi poczuje ale czekam na konkretne kopniaki.. Wtedy będę miała pewność że to to☺️☺️
    Uff nadrobilam...

    Wik89, tęczova, madziorek86 lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zwykle jestescie niezastapione :) Madziorek - dziekuje za zbior rad, biore to do siebie :) Info o progu tez mnie pocieszylo.

    madziorek86, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
‹‹ 1224 1225 1226 1227 1228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ