X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja pojechałam na przegląd z nowym autem. Hahaha dobrze ze pan sam wszystko ogarnia bo jakby mi maske kazał otworzyć to nawet nie wiedziałabym gdzie i bym udawała przysłowiowa blondynke 😁😁😁 taka przygotowana pojechałam 😋

    Wik89, Lami, Nona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu ale lasencja z Ciebie😁😁
    Nikodemko co za głupoty gadasz.. Ciekawe w którym miejscu jesteś gruba.. Chyba na kostkach..

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, na Instagramie moje zdjecia w calosci sa bardzo nieaktualne, uwierzcie mi :)
    Wlaczyl mi sie chyba ciazowy objaw. Za chwile mam sesje, a musialam uciac sobie drzemke, tak mi glowa leciala. Mam nadzieje, ze jutro jakos wytrzymam, bo mam wyjazdowy plener slubny -_-.
    A propo... na poczatku sierpnia robimy swoja wlasna sesje slubna po 2 latach. Moze mnie jakos upchna w ta suknie jak sie nasmaruje oliwka 😂

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 lipca 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam moja siostra będzie robiła sesję przez ten tydzien jakos ;) bo w poniedziałek po nią jedziemy na lotnisko, ma ogarnąć foty w tydzień jak będzie w Polsce ;) bo później to dopiero po porodzie przyjedzie. Muszę tylko jakąś miejacówkę ogarnąć;)

    Nikodemka lubi tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko już wiem co zrobię z borówek z działki... Muuuusze taka tarte! Za to mam już gotowa okładkę notesu, teraz będę musiała kartki pociąć i zszyc i wszystko złożyć ^^
    Ja też mam zaległą sesje ślubna :P a za 11 dni trzecia rocznica :P

    Lami, Nikodemka lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, robię kotlety i wleciało mi nagle do kuchni że 40 much. Takich obleśnych zielonych ze swiecącą dupą, dwie się same zabiły- tak latają jak popierdolone. Uciekłam stamtad. To już nie nie jest mój dom. Anionka, teraz Cię rozumiem z tymi mrówkami, też się chce wyprowadzić!!!

  • blair. Autorytet
    Postów: 1695 1758

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 10:11

    Beti82 lubi tę wiadomość

  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już większe brzuchatki czy Wam tez towarzyszy ból żeber? Mi zwłaszcza po lewej stronie zaczął doskwierać tam ból

    PierwiastkaZuza lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella uciekaj i czekaj na pomoc! Zamknij je aby po domu się nie rozprzestrzeniły i mąż musi Cię uratować ❤️

    fiorella82, Cytrynowy sok lubią tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Dośka Autorytet
    Postów: 1172 1817

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi daj znać jak czytasz co u Ciebie! :) A może mały Szymek już postanowił wyjść?

    Wik89, alex0806 lubią tę wiadomość

    bl9cmg7y7g2u5710.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anionka mnie czasem bolą i kłują żebra. Wszystko się ściska, dlatego tak. A ja jeszcze mam długi tułów to i tak nie ciśnie zbyt mocno. Tyle dobrego ;) chociaż brzuch już mi się pod piersiami na 1 palec kończy;)

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 19 lipca 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko chyba pół godziny Was nadrabiałam 🙄🙄
    Magda, ale Ty jesteś lachon 🥰🥰🥰
    My dalej w pakiecie, ale spoko, jeszcze 39 tygodni i w sumie może z jednego urośnie dwójka, z tym że Szymek już będzie odchowany. Urodzę dwójkę i nikt mi nie powie, że jedynaki są poszkodowane 😂

    Marzę o odzyskaniu swojego ciała i naprawdę myślę teraz o tym, że pomimo chęci posiadania dwójki dzieci, fabryka będzie zamknięta na długie lata :) to tak w ramach wyżalania się.
    Ale nie mogę narzekać, bo schudłam od zeszłego tygodnia 1,5kg nie wiem czemu 😂 więc na finiszu jestem +10kg 😇

    A tak w ogóle to czytam Was, ale próbuję się myślami oderwać od oczekiwania na poród bo mam wrażenie, że oszaleję 🥴

    tęczova lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alex właśnie tez mój brzuch już jest pod piersiami, może 1 palec się zmieści, dobrze ze nie jestem sama, jeszcze 3 miesiące 😁❤️

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtrącę się z plazy : Nikodemko, mimo,ze jesteś super zgrabna bieganie z wózkiem POLECAM!! Super sprawa dla mamy i dziecka ☺️

    Ja tez źle trafiłam z teściowa, serio szkoda gadać, nie raz już miałam ochotę rzucić wszystko i uciec na drugi koniec świata tylko przez nią!

  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegająca spadłaś mi z nieba, miałam właśnie Cię wywołać ostatnio:) ile czekałaś z bieganiem po porodzie? :)
    Mam stary wózek po siostrzenicy 3 kołowy do biegania i dziki plan biegania z dzieckiem 😂

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2019, 11:20

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biegająca, Tobie również odpoczynku dużo życzę 😊

    Właśnie była u mnie pani położna na wizycie. Ja przez te 4 tygodnie biegania po tych lekarzach nie miałam kiedy się z nią umówić i złożyć deklarację, ale się w końcu udało. Kocham tą panią 💗 Tak się cieszę, że będzie później do małej przychodzić. Chyba na następnej wizycie podpytam się jej czy może mogłaby i chciałaby ze mną na poród się wybrać, chyba można nawet jak szpital nie ma opcji wykupu ich położnej w roli douli? Orientujecie się? Czy to zasady konkretnego szpitala?
    Posłuchała serduszka taką śmieszną trąbką. Dostałam tyle pochwał, że taka sprawna jestem i że brzuch nie taki duży i nie ma zmiłuj się, mała nie może spać 1,5 dnia i nie dawać znaków, jak znowu tak zrobi to mam podjechać na ip, jeśli jedzenie jej nie obudzi. Ale poogladała wyniki, że szyjka długa i kluska duża i mówi, że mam się nastawiać też na ewentualną cesarkę. No i powiedziała mi to, co ja sobie też w głowie już sama wymyśliłam, że najlepiej by było, żeby po 38 tygodniu jeśli nic się nie będzie działo wsadzili mnie do szpitala. Wszystko jeszcze wyjdzie w praniu. Zobaczymy jaką wizję ma hematolog, moja ginekolog też od połowy sierpnia na urlopie, więc nie wiem jaki będzie miała pomysł.
    Na następnej wizycie mamy przewidziane szkolenie tatusia 😀

    madziorek86, Dośka, Biegającą-mama lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, a jest plamienie? Już z reguły się zaczyna u Ciebie na tym etapie.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 19 lipca 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Udało mi się Was nadrobić :D
    Anionka, spokojnie, po porodzie wrócisz do formy i będziesz szczupłą, piękną mamusią :)
    Magda, ale z Ciebie laska! Super wyglądasz :*
    Nikodemko, nie wierzę w ani jedno Twoje słowo na temat Twojej figury :D Piękna dziewczyna z Ciebie!
    Pestko, efektywnego wypoczynku :)

    Szczęściarko, bo Ty chyba jesteś Dorotka, dziękuję jeszcze raz za dupka :* dzisiaj przyszedł

    Mam wyniki z testdna.pl:
    80f349b31472.png

    Co to oznacza? Heparyna? Co dalej?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 16:58

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • PierwiastkaZuza Ekspertka
    Postów: 186 268

    Wysłany: 19 lipca 2019, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani0nka wrote:
    Dziewczyny już większe brzuchatki czy Wam tez towarzyszy ból żeber? Mi zwłaszcza po lewej stronie zaczął doskwierać tam ból
    Anionka, ja mam okropny ból żeber. Moja mała jest głową w górę i mi tam napiera. Jak tylko mogę to zdejmuję stanik bo nie jestem w stanie w nim wytrzymać. Nie służy mi też taka siedząca, zgięta pozycja. Najlepiej mi jak leżę.

    Ani0nka lubi tę wiadomość

    Marianka ❤️
    201909034765.png
‹‹ 1226 1227 1228 1229 1230 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ