Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fioletowa strona mocy
Odpowiedz

Fioletowa strona mocy

Oceń ten wątek:
  • talku Autorytet
    Postów: 1679 1678

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vian, czyli to chyba dobre informacje po wizycie? Mogę zapytać dlaczego macie tak odłożone w czasie starania?

    relgi09kukfprg92.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, ale ja nie napisalam, ze Ty robisz zle ze wsadzasz, albo ze ja nie wsadzam, bo kaplica.
    Napisalam czego dowiedzialam sie na konsultacji.

    A biorac pod uwage ze ja mam dziecko z problemem asymetrii i wzmozonego napiecia i laze z nim 2x w tyg na rehabilitacje to staram sie jak najbardziej wspierac jego postepy. Stad np. zrezygnowalam z chusty, bo wiem ze zanim bym sie nauczyla dobrze wiazac to cala praca fizjo bylaby na marne.

    Jesli chodzi o czworakowanie, to nie znam sie na tym wiec sie nie wypowiem. Wiem ze Jurek na rehabilitacji bedzie uczony prawidlowego czworakowania.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 listopada 2019, 14:45

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:11

    Kijanka lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 listopada 2019, 12:05

    Magda - mbc, Biegającą-mama, Pestkaa, tęczova, Arashe, Malamia lubią tę wiadomość

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 listopada 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokldnie Nona, zgadzam sie z Toba w 100 procentach dodam do tego, ze jak masz to jedno dziecko w wieku lat 30 i wiecej a nie 20 to jeszcze bardziej masz czas na takie analizy.
    Tak samo jak masz duza roznice wieku miedzy dziecmi. Taka powyzej 4 lat.

    Dlatego Kark, wychowalas 3 dzieci, wiesz co masz robic :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podczas tych jazd mojego ze 1000x na dzien mysle " Boze jak kark ogarnia 4rke jak dla mnie 2jka to mega wyzwanie a i wyjscia sa jak wyprawy za ocean. "

    Naprawde kark szacun.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:11

    Domi_tur lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak napisać plan porodu?? Korzystalyscie z gotowych formularzy?? Czy położna pomoże mi napisać taki plan??

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:12

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:12

    ❤💙❤💙
  • tere-fere Autorytet
    Postów: 1293 2068

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 listopada 2019, 18:12

    alex0806 lubi tę wiadomość

    ❤💙❤💙
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tere-fere wrote:
    Szczęściaro sprawdz na stronie szpitala gdzie planujesz rodzić czy czasem nie ma gotowych do pobrania. U mnie był 😊
    Kark sprawdzałam nie ma. Jest tylko to co zabrać do szpitala.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 14 listopada 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, ja też miałam tak z pierwszym okresem, tylko 25 dni i pojawił się kolejny.
    Moja kluska 6400 bez ubranek, a oni z Julkiem idą od jakiegoś czasu podobnie, więc możliwe, no i w zasadzie są prawie kalendarzowe bliźniaki 😉 Dobrze, że już się trzyma całkiem sztywno, bo by bardziej było czuć te kg.

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark ale 4rki do nosidelek nie wsadzisz 😂

    Szczesciaro mi polozna zaproponowala zeby napisac razem. Dala formularz wg niej najbardziej sensowny.

    Ja juz zaczelam okna myc na swieta bo stwierdzilam ze w takim tempie nawet do wielkanocy sue nie wyrobie 😂 dzieci spia. Uff .. Oboje. Chwilo trwaj.

    Domi_tur, Lami lubią tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • miśka Ekspertka
    Postów: 194 273

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu pytanko mam do Ciebie. Kiedy dowiedziałaś się o wzmożonym napięciu u synka?
    Jakie masaże mu robisz? Jest coś sensownego na yt?🙂 Co się u Was sprawdza? 😊

    Dziś była położna i powiedziała, że u nas asymetria lewostronna i wzmożone napięcie. Kazała iść do fizjo. Mały trzymał główkę 15min i tylko na jedną stronę. Ponoć nie może tak długo na swój wiek (jutro 3 tyg).

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 14 listopada 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczesnie bardzo. Chyba 4 dni po wyjsciu ze szpitala. Ja z nim nie cwicze w domu, bo chodzimy 2xw tygodniu sie rehabilitowac i rehabilitantka mowi, ze to wystarczy u niego.

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talku musimy czekać, bo miałam CC i nie chcemy problemów :)
    Aczkolwiek zastanawiam się teraz czy mogę brać przepisane tabletki bo piszą, ze bardzo duży cholesterol i trójglicerydy zwiększają ryzyko zakrzepu, a moje wyniki od zawsze są podniesione. Plus nie można stosować jeśli się ma lub miało zapalenie trzustki, a ja miałam w sierpniu. No i poinformować lekarza jeśli ma się problemy z woreczkiem zółciowym, ale to moja lekarka wie.
    Także siedzę i myślę, czy napisać do niej smsa.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
  • miśka Ekspertka
    Postów: 194 273

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej, myślałam, że kilka wizyt wystarczy. Madziu, prywatnie chodzicie tak często?

  • Kijanka Autorytet
    Postów: 1495 1263

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, lubię Twoje podejście!
    Vian, luty już niedługo. Jesteś pewna, że szkoła wyklucza starania?

    U mnie dziś 39t6d. Nic specjalnego się nie dzieje, ale przynajmniej jest fajnie. Staram się żyć tak, żeby potem mieć z tego okresu oczekiwania miłe wspomnienia. Dzisiaj byłam na zakupach (finalnie i tak skończyło się zamówieniem z Internetu), solidnie poćwiczyłam, zrobiłam nam dobry obiad i umówiłam się na wieczór z koleżanką. Z dzisiejszej sesji jogi jestem naprawdę zadowolona, gdyż udało mi się większość pozycji zrobić lepiej i głębiej niż zwykle.

    Jutro idę na kolejne pół-KTG i niby w pakiecie jest też badanie ginekologiczne. I lepiej, żeby było, bo muszę gdzieś wymarudzić zwolnienie. To wszystko w prywatnym szpitalu z kontraktem z NFZ. Trochę mam wrażenie, że tam chodzi głównie o kasę, a pacjentki są trochę zlewane, więc jak nic się nie zadzieje do poniedziałku/ wtorku, to przejdę się na IP do szpitala z prawdziwego zdarzenia. Choćby po to, żeby ktoś na USG ocenił stan łożyska i przepływy.

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Tylko spokój nas uratuje :).

    8p3os65gur64a6vr.png
  • VianEthel2 Autorytet
    Postów: 3064 2052

    Wysłany: 14 listopada 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kijanko teoretycznie jedno z drugim się nie wyklucza, ale mając na względzie jak to wyglądało wcześniej to jest to nieco ryzykowne. Zdychałam od 5-9 tygodnia, mam niby zapowiedziane, że zapobiegawczo będzie szew od ok 14 tygodnia no i nie wiadomo co dalej. Może będzie dobrze, a może będę musiała leżeć w szpitalu.


    👸: 1,70cm ->4.86cm ->6.05cm ->129g ->174g♀️ ->395g ->522g ->683g ->998g ->1449g ->1881g ->2193g ->2518g-> 2720g
    Diana: 23.02.2021
    Weronika(ur. 25tc): 08-24.06.2019(*)
    Okolice Warszawy
‹‹ 2094 2095 2096 2097 2098 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ