X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dziękuję ale czas upływa i pesel już gini bo na fasolkę już ostatni dzwon.
    Jeszcze ten rok 11 w staraniach kolejnego już nie będzie. Kiedyś trzeba powiedzieć koniec.
    Fajnie tu na fioletowej stronie !!!
    Bardzo bardzo trzymam kciuki ze zostanie Ci to wszystko wynagrodzone!!:*

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziula wrote:
    Kochana, ja tez jakos nie znam sie az tak z dziewczynami ale gadamy sobie na luzie. Jesli Ci smutno i obco mozemy zostac przyjaciolkami hahas :* :D
    Mozesz przeczytac moj pamietnik na fioletowej stronie tam mimo ze nie wiedzialam jeszcze o ciazy pisalalam o kilku objawach :)

    Dziekuje Madziula chyba tak zrobie, bo na razie z nudow wyladowuje poklady instynktu na przyjaciolce i robie jej kaszke na kolacje :'D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 22:14

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans. Widzisz, będziesz tu miała nowe przyjaciółki ;)

    Flowwer. Cieszę się, ze podoba Ci się na fioletowej stronie :) Jednym bardziej, drugim mniej.
    Nie przewidziałam tego z wykresami i teraz trochę się tym gryzę, ale chyba już za późno, żeby wątek przenosić na różową ;) Zresztą założyłam na fioletowej, bo docelowo wszystkie tu będziemy w ciąży i nie będziemy nigdzie musiały się przenosić :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Madziula Autorytet
    Postów: 434 294

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dziekuje Madziula chyba tak zrobie, bo na razie z nudow wyladowuje poklady instynktu na przyjaciolce i robie jej kaszke na kolacje :'D
    Heh :D jeszcze sie narobisz tych kaszek :D
    Annie1981 takie podejscie mi sie podoba :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    zrz6anlirst3bnij.png
    ijpbcwa141osr42x.png
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily to trzymaj ten test do środy, a ja trzymam kciuki :D

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily pewnie ze zaraz sie zaklimatyzujesz i bedzie si. Zostan z nami bedzie fajnie :-)

    Zjadlam dzis snaki :-D mniam mniam ale to nie ten smak co z czasow dziecinstwa. Wtedy byly lepsze :-)
    Mnie troche muli spanie na poczatku ciazy wiec moze ale nie musi byc to objaw, tak mi sie wydaje.
    Mi lejdi super, fajne polaczenie fancusko -polskie :-D



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje sie tu jak dziecko, Annie moglaby mnie urodzic jako mlodociana matka, wieku reszty nie znam :p

    Madziula czytam czytam i sie naczytac nie moge. Uwielbiam blogi a tu mam taki ciekawy i przedewszytskim dlugi ;*
    Pozdrowienia dla Mikolaja, polubilam go ;)
    A co do kaszek to racja, ale ja lubie, przyjaciolka lubi, facet lubi. W domu rodzice do teraz jadaja kaszki na kolacje.

    Fruska ja zawsze od snakow wolalam maczugi :3 A pozniej cheetosy keczupowe aaaaaa kocham <3
    Wiem ze to nie musi byc objaw, tak tylko pytam z ciekawosci, nowa w tych sprawach jestem. Moja siostra cale 3 ciaze bezobjawowo, az dostawala zgagi na samym koncu.

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde wystraszylam sie
    Z ciekawosci chcialam zbadac szyjke i mimo ze robilam to delikatnie to poczulam ze mnie boli i teraz caly czas ja czuje :/
    Boje sie ze to @ albo cos nie tak ze mna :(
    Ktos tak mial?
    aha i szyjka jest wysoko, srednio miekka i zamknieta na amen wiec to chyba dobrze ;)

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj tu nieobecna. Tak mnie boli głowa a odkąd wróciłam z pracy tak mi niedobrze... Tylko nie wiem czy to jakiś wirus czy może ciąża :D nic takiego nie zjadłam

    Ja szyjki nie badam

    A ja nie musiałam żadnego kalendarza ciąży wypełniać żeby tu pisać ;) nawet nie wiem o czym mówicie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 23:51

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LiluyEvans wrote:
    Dziewczyny ja tu chyba pasuje jak piate kolo do wozu. Widze jak wszytskie jestescie zgrane i sie znacie, a ja po prostu Was poczytuje i nie wiem kto jest kim.
    Ja w takim razie znikam i zycze wszystkim na raz i kazdej z osobna powodzenia i spelnienia marzen.
    Wpadne w srode podzielic sie wynikiem testu i tyle
    Milego dnia dziewczyny :)
    My jesteśmy zgrane :D nawet będziemy testować o tej samej godzinie :D jak oczywiście wstaniesz ;)

    LilyEvans lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao wrote:

    Dziewczyny będące w ciąży czy sprawdzałyście wiedząc że jesteście w ciąży jak wychodzą testy owulacyjne? Ja mam 5 opakowań, więc sobie sprawdziłam ;) Kreska testowa wychodzi mi mega ciemna, nigdy takiej nie widziałam u siebie, nawet przy szczycie owulacji i teraz nie wiem czy to dobrze, czy to ma jakiś związek z moją torbielą :( Bo czytałam gdzieś że wychodzą one pozytywne też w ciąży ale nie wiem czy to taka reguła...
    Mi wyszedł pozytywny. Wczoraj robiłam. Tak mocny jak przy owu. A czy ciąża dowiem się w środę ;)

    Mamao lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 20 lutego 2017, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    My jesteśmy zgrane :D nawet będziemy testować o tej samej godzinie :D jak oczywiście wstaniesz ;)

    Dla Ciebie zawsze wstane, w koncu jestes moja "siostra".

    Ja tez nic nie wypelnialam, wystarczylo kliknac cos typu anuluj czy pomin, a weszlam niezalogowana i musialam sie logowac. Teraz juz mnie o nic nie pyta ;)

    Edit: A wlasnie Gigi swoim spadkiem sie nie martw, przegladalam sobie galerie wykresow (jak co wieczor, jakby mi mialy cos wyczarowac) i tam byl taki ze dzien przed i w dzien testowania tempka spadla, a potem kropeczka zielona :) w sumie bardzo duzo takich, takich z codziennymi skokami tez.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 23:57

    Gigi, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze. :D

    Serio mi niedobrze. Idę spać.
    Dobranoc :*

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnia powiedziałam dobranoc i pierwsza. Mówię dzień dobry :D
    Milego dnia dziewczyny :*

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Figa8787 Ekspertka
    Postów: 242 130

    Wysłany: 21 lutego 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :* zamiast robić poranną kawę w pracy Was czytam :) miłego

    Około 2,5 roku staran
    Kiepskie wyniki męża/roczna suplementacja
    15.11.2017 pierwsza wizyta w ośrodku adopcyjnym
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry a ja zamiast czekac cierpliwie zrobilam dzisiaj tescior bo chcialam mieć juz za sobą ostatnie testowanie przed przerwą a wczoraj mialam zawroty głowy, no i o to tym sposobem znów mogłam sobie pooglądać biel vizira. ;-) ale z winkiem poczekam az sie franca pojawi
    Termin mam na jutro a testa zrobiłam bo w tym cyklu dziwnie sie czuję, pomyslalam przez chwilę ze może taki psikus przed przerwą ale jednak nie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 08:35

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja was czytam jak Tylko sie obudze :)

    Aicha wspolczuje i tule :( <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 08:34

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LilyEvans. Ja na wiek w ogole nie patrze. Wszystkie tu nadajemy na podobnych falach, bo laczy nas jedno :)
    Balam sie, ze bede miala problemy z zajsciem z uwagi na swoje lata a tu bez problemu zaszlam w 6 cyklu. Tymczasem sa mlode kobiety, ktore walcza po kilka lat. Oczywiscie bywa tez odwrotnie dlatego juz sie nauczylam, ze wiek przy staraniach nie ma zadnego znaczenia ;)
    Poza tym ja nie jestem do konca taka jak na swoj wiek. Dojrzalam dopiero kilka lat temu ;)

    panazuzanna lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    LilyEvans. Ja na wiek w ogole nie patrze. Wszystkie tu nadajemy na podobnych falach, bo laczy nas jedno :)
    Balam sie, ze bede miala problemy z zajsciem z uwagi na swoje lata a tu bez problemu zaszlam w 6 cyklu. Tymczasem sa mlode kobiety, ktore walcza po kilka lat. Oczywiscie bywa tez odwrotnie dlatego juz sie nauczylam, ze wiek przy staraniach nie ma zadnego znaczenia ;)
    Poza tym ja nie jestem do konca taka jak na swoj wiek. Dojrzalam dopiero kilka lat temu ;)

    Ja chyba zrobilam na roznych watkach dwa meeega dlugie posty ze wiek nie ma znaczenia.
    Moja siostra rocznik 83 zaszla w ciaze w 1cs (a tak dokladnie to bez zabezpieczenia), gdzie <3 bylo kilka tylko bo maz w rozjazdach. Moja mama ze mna wpadla majac 36 lat od jednego <3 w dzien po @.
    Sallvie z rocznika 97 starala sie 25cykli, a mowia ze mlodzi plodni jak kroliki.

    Annie1981, panazuzanna lubią tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Dzien dobry a ja zamiast czekac cierpliwie zrobilam dzisiaj tescior bo chcialam mieć juz za sobą ostatnie testowanie przed przerwą a wczoraj mialam zawroty głowy, no i o to tym sposobem znów mogłam sobie pooglądać biel vizira. ;-) ale z winkiem poczekam az sie franca pojawi
    Termin mam na jutro a testa zrobiłam bo w tym cyklu dziwnie sie czuję, pomyslalam przez chwilę ze może taki psikus przed przerwą ale jednak nie.
    Buuu :( przykro mi <3

    panazuzanna, AiCha4811, LilyEvans lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ