X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Fuksiary stulecia :)
Odpowiedz

Fuksiary stulecia :)

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 21 lutego 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha który u Ciebie dpo?

    Ja dzisiaj wzięłam pierwsze CLO w zwiększonej dawce. W tamtym cyklu była bomba objawów, aż się boję....
    wracam do pracy bo mam duuużo!

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę Wam kochane miłego dnia mimo , że u nas za oknem pada i strasznie wieje.

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aicha który u Ciebie dpo?

    Ja dzisiaj wzięłam pierwsze CLO w zwiększonej dawce. W tamtym cyklu była bomba objawów, aż się boję....
    wracam do pracy bo mam duuużo!
    Trzymam kciuki! A kiedy usg?

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 21 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Trzymam kciuki! A kiedy usg?
    27 lutego idę, boję się....:(

  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    27 lutego idę, boję się....:(

    Nie boj sie bedzie dobrze <3
    Im mniej stresu tym lepiej

    dobuska lubi tę wiadomość

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 21 lutego 2017, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Aicha który u Ciebie dpo?

    Ja dzisiaj wzięłam pierwsze CLO w zwiększonej dawce. W tamtym cyklu była bomba objawów, aż się boję....
    wracam do pracy bo mam duuużo!
    Dziś 14dpo :-\
    Trzymam kciuki bedzie jajo jak malowane

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2017, 17:15

    dobuska lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam za bardzo co pisac. Moze bedziecie zdziwione tym co napisze, ale powiem Wam, ze okres staran jest bardziej ekscytujacy niz ciaza ;) Ciagle cos sie dzieje, cos sprawdzamy, wyszukujemy, testujemy.
    W poczatkowym okresie ciazy tez bylo ciekawie, bo codziennie patrzylam jak kreseczka ciemnieje, potem serduszko na usg, informowanie rodziny. Teraz jednak nudy ;) Brzuch nie rosnie, ruchow nie czuje, nie mam objawow. Pozostaje tylko czekac na wizyte u poloznej ;)

    LilyEvans, dobuska lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja nie mam za bardzo co pisac. Moze bedziecie zdziwione tym co napisze, ale powiem Wam, ze okres staran jest bardziej ekscytujacy niz ciaza ;) Ciagle cos sie dzieje, cos sprawdzamy, wyszukujemy, testujemy.
    W poczatkowym okresie ciazy tez bylo ciekawie, bo codziennie patrzylam jak kreseczka ciemnieje, potem serduszko na usg, informowanie rodziny. Teraz jednak nudy ;) Brzuch nie rosnie, ruchow nie czuje, nie mam objawow. Pozostaje tylko czekac na wizyte u poloznej ;)
    Wlasnie tego sie spodziewam, i troche obwawiam - tych nudow. Teraz jak sie nudze to sie napije chociaz a w ciazy ani picia ani ekscytacji nad wykresem...

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 21 lutego 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już mam dosyć tych ekscytacji! :P wczoraj z filmu zapamiętałam tylko to jak laska ogłosiła, że jest w ciąży. Wieczorem przed snem zaczęłam płakać. W cholerę w tą ciąże nie zajdę, jak będę taka nakręcona :( stresuję się tym, że się stresuję i blokuję :/ błędne koło!


    dobuska trzymam kciuki!!! czasem przy tych stymulacjach jest tak, że nie ma nie ma, a potem bach! bliźniaki. słyszałyście o Clooneyu? będzie miał bliżniaki, jestem pewna, że medycyna maczała palce ;)

    AiCha4811, dobuska lubią tę wiadomość

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Beyonce :) ona po ivf :)

    dobuska lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja nie mam za bardzo co pisac. Moze bedziecie zdziwione tym co napisze, ale powiem Wam, ze okres staran jest bardziej ekscytujacy niz ciaza ;) Ciagle cos sie dzieje, cos sprawdzamy, wyszukujemy, testujemy.
    W poczatkowym okresie ciazy tez bylo ciekawie, bo codziennie patrzylam jak kreseczka ciemnieje, potem serduszko na usg, informowanie rodziny. Teraz jednak nudy ;) Brzuch nie rosnie, ruchow nie czuje, nie mam objawow. Pozostaje tylko czekac na wizyte u poloznej ;)
    To nic tylko się cieszyć :) atrakcje w ciąży nie są fajne :/

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2017, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LillyEvans. Ciazowy wykres tak nudny, ze nawet zapominam tam zaznaczac ;)
    Pewnie ekscytacja sie u mnie zacznie jak poznam termin drugiego USG no i potem ruchy dziecka :) Na razie nudy, ale oczywiscie lepsze to niz jakies sensacje np. w postaci plamien.

    Nie wiedzialam, ze Beyonce po ivf :)

    Gigi, AiCha4811, LilyEvans lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ja nie mam za bardzo co pisac. Moze bedziecie zdziwione tym co napisze, ale powiem Wam, ze okres staran jest bardziej ekscytujacy niz ciaza ;) Ciagle cos sie dzieje, cos sprawdzamy, wyszukujemy, testujemy.
    W poczatkowym okresie ciazy tez bylo ciekawie, bo codziennie patrzylam jak kreseczka ciemnieje, potem serduszko na usg, informowanie rodziny. Teraz jednak nudy ;) Brzuch nie rosnie, ruchow nie czuje, nie mam objawow. Pozostaje tylko czekac na wizyte u poloznej ;)
    A mi się marzy tak nudna ciąża bez objawów. Przyznam, że trochę się cykam jak sobie pomyślę o tym całym rzyganku non stop, różnych bólach jak opisują dziewczyny

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 21 lutego 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie mam co pisać... jak się nie monitoruje cyklu, to szybko leci. Dziś zdziwiona spojrzałam, że już 7 dc...

    Mam jakieś tam plany, żeby trochę przetrzymać lubego na czas ovu, w zeszłym miechu machnęłam ręką i zaczęliśmy <3 dzień przed przed pierwszym dniem płodnym i potem codziennie, może już jakość nasienia była nie taka w ovu..? a może to nie ma znaczenia? Nie wiem. Ale sam M mówi, ze po 2-3 dniach abstynencji chęć ogromna i doznania większe, więc może jednak ma..?
    Coś tam trzeba próbować...

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Ja też nie mam co pisać... jak się nie monitoruje cyklu, to szybko leci. Dziś zdziwiona spojrzałam, że już 7 dc...

    Mam jakieś tam plany, żeby trochę przetrzymać lubego na czas ovu, w zeszłym miechu machnęłam ręką i zaczęliśmy <3 dzień przed przed pierwszym dniem płodnym i potem codziennie, może już jakość nasienia była nie taka w ovu..? a może to nie ma znaczenia? Nie wiem. Ale sam M mówi, ze po 2-3 dniach abstynencji chęć ogromna i doznania większe, więc może jednak ma..?
    Coś tam trzeba próbować...
    Nie wiem czy śledzisz mameginekolog ale dziś mówiła o tym żeby podczas starań kochać się minimum 3x w tygodniu. Ze jakość nasienia spada po długiej abstynencji i to właśnie błąd który my popełniamy. Ale u nas jest problem z możliwościami męża. Generalnie mówiła ze najlepiej co 2 dzień a max co 3.

    dobuska lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    Nie wiem czy śledzisz mameginekolog ale dziś mówiła o tym żeby podczas starań kochać się minimum 3x w tygodniu. Ze jakość nasienia spada po długiej abstynencji i to właśnie błąd który my popełniamy. Ale u nas jest problem z możliwościami męża. Generalnie mówiła ze najlepiej co 2 dzień a max co 3.
    O kurcze. To u nas za często w takim razie :D Haha no ale nie będziemy się przecież wstrzymywac jak się chce. U mnie w dni płodne libido jest maksymalne

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi. Nigdy nie wiadomo jak bedzie przebiegala ciaza. Ja tez sie balam, ze bede miala mega wymioty i zdradze sie w pracy, bo mam jeszcze probna umowe do konca marca. A tymczasem mdlosci sa bardzo delikatne, ani razu mnie nie zakrecilo na wymioty. Mam nadzieje, ze to juz nie nadejdzie ;)

    Ja tez czytalam, ze najlepiej sie przytulac co 2-3 dni, wtedy najlepsza jokosc nasienia. U nas jest to jednak niewykonalne. Tylko w plodne staralismy sie co 2 dni. W szczesliwym cyklu przytulanie bylo tylko 3 razy, w tym ostatni raz dzien przed owu, takze nie ma reguly.

    MiLejdi. Nie wiadomo jaka prawda, ale slyszalam wiele opinii, ze codziennie to za czesto i potem to juz tylko woda, bo organizm nie nadaza z produkcja plemnikow. Takze mozesz poeksperymentowac i w tym cyklu sprobowac inaczej :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka zajrzala widzę, jak sie trzymasz?
    U nas za malo staranek ale mąż zmęczony nir mam serca go gonić, muszę znowu mace mu kupić

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • LilyEvans Autorytet
    Postów: 727 296

    Wysłany: 21 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi wrote:
    A mi się marzy tak nudna ciąża bez objawów. Przyznam, że trochę się cykam jak sobie pomyślę o tym całym rzyganku non stop, różnych bólach jak opisują dziewczyny

    Ja tez sie cykam, moze bede jak siostra ktora objawow nigdy nie miala i sie super czula?
    Z ta nuda chodzilo mi o ten brak mierzenia tempki i badania szyjki, czekania na testowanie, na owulacje itp

    Pierwsza luteina, brak okresu tydzien po odstawieniu
    PCOS
    Endometrioza
    9cs
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daje radę choć dziś był bardzo ciężki dzień , jak tylko mała idzie spać a mąż w pracy na rano to mam czas żeby przemyśleć , popłakać i zastanowić się nad tym wszystkim :-(

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ