Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 18 września 2015, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba tak - w sumie nie wiem :P mnie się podoba z powodu kolorów i extra miękkości :D

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 18 września 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam zbity nastrój obejrzałam powtórkę wczorajszego 600 gram szczęścia i tuląc Lili sie popłakałam

    Co do kocykiw mam trzy cienki i bardzo gruby

    A i mam otulaczek flanelowy z matherhooda do odsprzedania rogala zostawiam bo mi dobrze sie spi na nim

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 18 września 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maniek, dobrze ze u was lepiej...
    Dziekuje za propozycje, ale najpierw sprobuje jakis naturalnych metod......u nas do windi odradzaja....

    Ari, a ci na poscieszenie powiem, ze mi sie najlatwiej rodzilo najwieksze dziecko. A vacuum przy najmniejszym uzyli, bo to nie zawsze o wielksc chodzi. Moj Jan zle w kanal sie wstawil i puls zanikal. Musieli szybko wyjac. Cati maly tez chyba byl zle wstawiony. Aaa i tez go rodzilam dlugo. Natura pokazuje, jak cos nie gra.....
    Dobrze bedzie. Nie martw sie za wczasu.

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 18 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie martwię się tylko boję :P :P :P

    ale spoko dam radę :)

    Nieukowa lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 18 września 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kocyk z papco i jest ok
    Co do otulaczka przydal sie na poczatku bardzo wiadomo dlugo nie trzymałam w nim ale po kapanie do nicnego wyciszenia byl super

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 18 września 2015, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari, pewnie, ze dasz;)

    Maniek, ja miałam cc, teraz tez bedzie, wiec trochę mniejszy stres, ale najgorszy bol po;(

    Arienna lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ari wow pokaźną pannę będziesz miała....

    Arienna lubi tę wiadomość

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 18 września 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka, ja mam kilka kocyków, ale nie żadne firmówki.
    fajne są w sklepach KIK - takie puszyste , wymiar chyba 100x80 i grube jak kołdra. za jedyne 29zł :)
    myślę, że kocyków lepiej miec więcej niż inwestować w jeden bardzo drogi :)

    dziewczyny, urosły Wam stopy w ciąży? tzn zmieniły rozmiar? czy to tylko takie złudzenie przez "opuchliznę"...mam palce jak serdelki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 15:37

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 18 września 2015, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik - dzieki za cynk pójdę do KIKa

    co do stóp to tak, nawet mam wrażenie ze na długość, w żądne buty nie wchodzę, jedynie klapki są ok i trampki- chociaż trochę ciasne

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 18 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ariena, ale masz słodką, dorodną kluseczkę :) moja pewnie też "dobijke" do takiej wagi :)

    w Zabrzu urodził się maluszek o wadze 5kg :) to dopiero klopsik :)

    ja mam ponad 50 par butów, nie chce się z nimi rozstawać :(

    PS> kocyk chyba już kiedyś pokazywałam, ale pochwalę się jeszcze raz, bo to jeden z moich "rozsadniejszych" zakupów. chyba idealny do wózka na zimę :)

    e22a664e4e1ed16cgen.jpg
    były tez różowe, szare, niebieskie z różnymi "zwierzątkami"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 16:10

    Arienna, Anuśka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 18 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie popoludniowo!

    U nas nocki juz od dluzszego czasu masakryczne. Konwi jak oduczaliscie Patryka tak czestego jedzenia?u nas lekarka zalecila tylko jedno karmienie w nocy tymczasem Leo budzi sie co1,5 lub 2 godz:(i jak na razie to nic nie pomaga:(
    Dodatkowo od wczoraj ma temp 38 kataru brak apetyt jest wiec co?podalam przeciwgoraczkowe i oklady robie:(

    Kocyki tez mamy najzwyklejsze i tez kilka bo co chwile trza prac.

    Ari dorodna Zuzia:)

    Nieukowa zazdrosc mnie ogarnela;)niepamietam juz kiedy ostatnio spalam 4 godz a co dopiero 9:O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 16:12

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 18 września 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szpilek założyć nie mogę tych starych :(

    Wracając do porodu mnie tez lekarz pomógł na koniec bo bym nie wypchnela swojej kluski! A zaznaczam ze parlam 3 godz i 15 minut. Gdyby się nie udało tez słyszałam vacum z ust położnej ale udało się nam tzn mnie i doktorowi :)

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 18 września 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, 3dniowka?? a moze zeby?

    a maly jest teraz u niani prawda? do pracy worcilas, tak? moze on sie tak czesto budzi, zeby czas nadrobic na tulasy z mama? teskni.
    tak zgaduje, ale u nas jak chlopcy mniej czasu ze mna spedzali, to sobie nocnymi spacerami odbijali ;)

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 18 września 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zebow nie widac wiec moze 3dniowka
    Niestety budzenie to juz dluzej trwa od ok 3 miesiecy z tym ze do tej pory dostawal cyca ale poniewaz wrocilam do pracy no i lekarka jak uslyszala ze Leo je co 1,5 godz w nocy to od razu redukcje zalecila stwierdzila ze z niego juz duzy chlop i mudi miec dluzsze przerwy przedwczoraj np. Obudzil sie o 24 i niespal do 2 nastepnie wstal o 4 i do 5 czuwanie maz nosil (zebym chociaz 2 godz sie przed praca kimnela no ale to nie jest rozwiazanie na dluzsza mete:(

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 18 września 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik - ale ponoć nogi wracają do siebie... Przynajmniej taką mam nadzieję bo mam całkiem nowe dobre kozaczki na zimę ;)

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 18 września 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zescie się rozpisaly ;)

    U mnie znowu była kuzynką, akurat przeszukiwali worki próżniowe w poszukiwaniu obecnego rozmiaru małej, ta od razu gada mi, że mam tyle rzeczy,że za ile i dzwoni zaraz do swojej matki (wcześniej robiąc foty szuflady małej) że mała ma milion rzeczy i co z tego, że za Złotowie jak to robi milion. Świetnie to obliczyla, niezła musiałabym mieć pensję. Chyba specjalnie tak zrobiła, żeby wypaść lepiej ,bo ostatnio zrobiła debet na karcie na 10 tysięcy (jej matka splacila) kupując m.in. kombinezon (taki letni) za 2 tysie...
    Mnie by się ręka trzesla żeby za tyle ubranie kupować.. Wrrr

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Anuśka Autorytet
    Postów: 7295 8646

    Wysłany: 18 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienna duża dziewczynka :) U mnie już była by to waga wskazująca do cesarki :)

    Blondik fajny kocyk. Chyba muszę kupić jeszcze ze dwa skoro mówicie że się przydają.

    Zgredka 2tysie za kombinezon o.O Musiałabym chyba ze 20tysi miesięcznie zarabiać żeby sobie kupić taki, ale chyba nadal byłoby mi szkoda kasy...

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 18 września 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuska: kiedyś się nad tym zastanawiałam, czy gdybym zarabiała ponad 10tysi czy bym kupowała droższe rzeczy, ale ją mam obsesję oszczędzania, więc chyba nie.

    Anuśka, Nieukowa lubią tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ją bym kupowała, a co........ale na gdybaniu skończę

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2686

    Wysłany: 18 września 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bym kupowała, bo wtedy inna perspektywa;)

    Ale robienie debetu na koncie, zeby kupić tak droga rzecz, to szok..,i jeszcze spłaca matka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2015, 19:20

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
‹‹ 1216 1217 1218 1219 1220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Badania prenatalne w ciąży, czym są i czy warto je robić

Pojęcie badań prenatalnych nie dla wszystkich jest zrozumiałe. Często kojarzone jest wyłącznie z inwazyjnymi badaniami prenatalnymi płodu i tym samym utożsamiane jest z ryzykiem utraty ciąży. Postrzeganie to jest zupełnie błędne. Czym zatem są badania prenatalne, kto powinien je wykonywać i czy są one bezpieczne dla dziecka?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ