X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 7 września 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Opowiadaj Zgredzia, co mu nagadalas? I jak to sie speszył skoro wg niego robi wszystko hahah

    Co do Yas, to nie mam z nia kontaktu od 10.08. Wtedy to ostatni raz ze sobą pisałyśmy. Ale z ciąża ok mimo iż krwawiła, prenatalnych badań nie robi, czeka na połówkowe. Byli nad morzem, potem wesele a potem juz nic ńie wiem. Także tyle..... Pisałam, zeby sie tu odezwała, ale głupio jej wpaść na jakiś czas i pisać tylko co u niej, bo nas nie nadrobi itd.....

    U nas noc ok, obudziłam sie o 5:50 w celu zmierzenia tempki, złapałam A za pupę a ta cała mokra. Łóżko mokre, Pielucha nie wytrzymała. No i trzeba było przewinąć, z tata pije butle a ja nadaje z wc (jedyne spokojne miejsce w chacie) chociaż juz mi sie tu szogun dobijał.

    Tempka poleciała na łeb, wiec juz nie mam sie czym podniecać. Choc nie powiem, ze te wczorajsze "coś" bo nie wiem co to czy @ czy plamienie było dosyć dziwne i wystapiło u mnie pierwszy raz. No ale juz kończę smęcić, głowa do góry i jedziemy dalej.

    Wróżko, trzymam kciuki za Twa szyjkę. Dawaj znać.

    Zgredzia, oby Wasze dzisiejsze rozstanie z Łucja było spokojne i obyło sie bez płaczu.

    Manku, z bratem pogadane?

    Smoku, hop hop.

    Miłego dnia

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 7 września 2016, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredka, bluza fajna, nie wiem czemu narzekasz, choć na zdjęciu duża się wydaje. Gratuluję zaciecia

    Wrozko trzymam kciuki za wizytę

    Młody obudził się z zapchanym nosem ale już jest ok. Tymek lewa noga wstał, pyskuje od rana, no działa mi na nerwy, pretensje od rana, kuźwa, z wiekiem nie jest łatwiej..

    Wybieramy mu rower, w końcu go dostanie, chyba odpokutowal karę za zniszczone auto. Beszko a Leo na jakim rozmiarze śmiga? My chyba kupimy 20 cali kross, ale kurcze 800 zł a jak widzę jak on szanuje rzeczy, to mi słabo się robi, a przyznam że chce aby później Patryk z niego korzystal..

    Miłego dnia, ja dziś mam na obiad zupę z dyni i ziemniaki ze schabowy i kapusta zasmazana. A i chleb muszę upiec..

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 7 września 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)

    Zgredko, bluza fajnie wyszla :)

    Konwi, Le powinin teraz na 22 jezdzic czy jakos tak. Ten nastepny po 20. Ale on sie boi i jezdzi na 20 po starszym bracie.

    H spala z tata, wiec nie wiem czy dibrze czy zle w kazdym razie dzis mnie oboje obudzili zanim maz zaczal prysznic wziac, wiec chyba wczesna pobudka byla ;)

    Mlodszy syn ma dzis wolne od przedszkola. Obecnie bawi sie z H ;)

    Konwi, moj starszak to taki typ, ze w roznym humorze wstac potrafi czy wrocic ze szkoly i pyskuje, drze sie....masakra. Z wiekiem nie jest lepiej....natomiast mlodszy jest zawsze szczesliwy. Czasem jak jest zmeczony to potrafi rozbeczec sie jak maluszek o np.autko ;) ale genralnie jest zawsze happy.
    Hanka natomiast to krolowa dramatu. Masakra co za humory ;) kobietka;)

    Lili, halo. W domku? Mama jest?

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 września 2016, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Lara współczuję. To co, trzymamy kciuki za następny cykl?

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 7 września 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Dzień dobry.

    Lara współczuję. To co, trzymamy kciuki za następny cykl?
    Dziękuje, raczej tak, czekam teraz aż mnie krew zaleje :/
    Ale trzymam kciuki za Ciebie.

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 7 września 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej !

    Mam dosc tych atakow placzu mlodego. A spi z nami wiec cos mu dolega oby zeby ...

    Wrozko kciuki za wizyte. Ja w piatek ide na usg 3 trym I mam wielka nadzieje wreszcis sie cos dowiedziec konkretnego. Waga ,ulozenie I niech potwierdzi plec ,bo po lekarzu chce zaszalec w sklepie dzieciecym :D

    Lara jesli faktycznie nic z tego to kciukasy za nast cykl &&&

    Dziewczyny doradzcie co na plamy na narozniku?? Mam jasny z agata meble I no wszedzie po dziecku plamy. Jest tak jego zarcie I odbicia paluchow z jedzenia , jest marker czarny , jest dlugopis masakra boje sie tego ruszyc ,bo jak probowalam potrzec gabka to sie rozmazywalo :( vanish? Co wziac zeby nie spierdzielic dobra ja to wymyje jakims srodkiem ale to trza splukac przeciez ,bo bedzie slad po tym mydle czy czyms.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 08:53

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 7 września 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Młoda może jakiś spec od prania kanapy? U nas tylko to się sprawdziło, bo zacieki faktycznie były..

    Beszko u nas nie ma 22 cali, jest 20 lub 24, to drugie zdecydowanie za duże..

    Beszko, też nie zazdroszczę humorow..

    Odebralismy auto z salonu, coś przestawiali, no i jadę zawiez Tymka a tu Patryk drzwi otwiera.. Szeroko, ruchliwa droga.. Z obu stron, tak się wystraszylam.. Do tej pory nogi mi się trzesa.. A teraz młody je bułkę drożdżowa z serem i popija Maślanka - ot zdrowe żywienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 09:04

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Zgredzia cudne bluzy szacun kochana ale czuje ze ja kupie maszyne to bede szaleć :)
    co do bioderek z Zuzą byłam 3 razy a z LIli ponieważ miała dysplazje na poczatku to w poniedziałek ide ostatni 6 raz

    Lara kciuki zaciskam za kolejny cykl

    a ja przeanalizowałam kilka faktów i kurcze kupuje mojemu androvit i ostropesta bo całe jego zachowanie samopoczucie pokazuje spadek testosteronu plus to ze przytył kupie odrazu zapas na 3 miesiące

    Konwi matko dlatego cieszyłam sie jak miałam seicento nie było tylnych drzwi teraz zawsze blokuje laskom bo mam stres

    wróżka kciuki trzymam

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 września 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi o matko! Co za stres. Muszę blokować drzwi jak jadę z Zuzią! (nieczęsto się zdarza ze względu na jej chorobę lokomocyjną).

    Lara niestety, nie jest tak że się chce i się ma, coś o tym wiem.
    Ja jakoś na luzie podchodzę, mimo że tak długo się nie udaje. ;)
    Gdyby nie te torbiele i widmo antyków przez 3 miesiące to w ogóle bym się nie stresowała. A tak trzeba coś z tym zrobić.

    A Yasmin naprawdę mogła by wdepnąć i napisać choćby co u niej.

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 7 września 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A - Młoda tu chyba tylko profesjonalista od prania kanap pomoże.

    Wróżka daj znać po wizycie co i jak. :)

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 7 września 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobić was się nie da

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 10:17

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara Kroko wiem wiem ze sie stresujecie z Zuzą poszło hmm szybko a z Lilą już nie i kazdy okres to była total załamka a ten który dostałam na wakacjach w sierpniu to juz wogóle ryczałam jak bóbr :/ a potem kolejny we wrzesniu dokłdnie w urodziny mojej babci i już niebawem mina 2 lata od momentu kiedy był ostatni przed ciążą w którą nie wiezyłam nawet po testach :)
    zaciskam za was mocno i za wszystkie dziewczyny

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 7 września 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi, wspolczuj strsu. Nam kiedys L otwirzyl drzwi w trakcie jazdy. Od tmtej pory blokujemy...

    Mlody jednak w przedszkolu ;) i maja miejsce dla H od grudnia....

    Biedro, chcesz mezowi leki podac bez konsultacji z lekarzem i bez badan?

    Mloda zasnela bujana. Lece po kawusie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 10:12

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 7 września 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nena, spóźnione wszystkiego najlepszego. Wczoraj piłam cydr z aTwoje zdrowie :)

    Konwi, niestety o taki wypadek nietrudno. Szkoda malucha :9 Jak dziś wygladają paluszki?
    Macie taką opcję w aucie blokowania drzwi żeby dzieci od srodka nie otwierały? Nie pamiętam jak to się nazywa.

    Zgredka, Lusia na pewno przebojowa po Tobie i sobie super poradzi w nowym żłobku. Kilka dni na "rozruch" i będzie dobrze.

    Lara, Kroko - nadal trzymam kciuki :) Póki nie ma @ jest nadzieja :)

    Trochę mnie podłamałyście, bo mój robi najmniej. I najmniej jest w domu...Co z nas za rodzina :(

    A jesli chodzi o zakupy...znalazłam grupę na fb zrecenzjami ubrań dla dzieci na alliexpress i wpadłam w szał kupowania..... Masakra :0 Ubrania i gadżety za grosze, jak nie kupować :)
    Dzis kupiłam np takie świąteczne mini czapeczki mikołakowe na sztućce, 12 szt za niecałe 3$...Ah :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie beszko wygoniłam go dzis na zrobienie testosteronu i cos tam miał jeszcze na kartce co dałą mu do zrobienia pani dr

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 7 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik wiesz coś za coś, mój też pracuję a jak wraca to siedzi padnięty, niestety jakoś to musi sie poukladac nie powiem ze się nie wsciekam czasami o to ale z drugiej strony to stres pracy w mundurze robi swoje więc trochę go rozumiem... Najlepiej byłoby wygrać w lotto by nie musieli pracować i mogli zostać z nami na macierzyńskim ;)

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Biedroneczka83 Autorytet
    Postów: 7701 5268

    Wysłany: 7 września 2016, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok dziewczynki jade do mopsu poskaładać to wszystko co sie da :) potem po Zuzanke

    j1geeh2.png
    ccz7llb.png
    62ei8gr.png
    *******Gang 18+*******

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 7 września 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondik daj namiar na tą grupę, ja też kupuje na Ali, właśnie przyszedł zegarek dla Tymka za 12 zł (po przeliczeniu) :)

    Mam tą opcję w aucie, i była wcześniej zablokowana, a oni musieli ja odblokować, dlatego tak mnie to zaskoczyło i zestresowalo.. Podobnie, jak odsuwanie szyby, już widziałam znowu przyciete paluszki..

    Kroko na wiem, jak to jest.. Też miałam torbiel w listopadzie zdaje się.. Ale u nas nie zaskoczyło i trzeba było brać tablety.. Oby się udało

    Oo Beszko i jak nastroje? Posylasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 11:31

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 7 września 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Aliexpress.com dla dzieci

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka melduje ze zyje ;-)

    Lara moze jednak nie bedzie starcony ten cykl mocno zaciskam za was, za ciebie i Kroko

    A Zgredzia mialam sie pytac czy nie potrzebujesz nowej teczki adwokackiej, mam w domu chce sprzedac bo lezy i sie kurzy, to jest chyba lekarsk czy adwokacka ty w tej branzy moze potrzeba? Albo ktoras chce na laptopa moze, ze skory jest? jak bedzie chetna to zrobie zdjecia

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
‹‹ 2025 2026 2027 2028 2029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ