X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 września 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mloda u nas juz bylo bez smoka dlugo, potem te nieszczesne zeby i goraczka i dalam bo bylo mi go szkoda, smok mu pomagal ns bol byl spokjniejszy, a ostatnie dni to juz ciagle sie wkurzal czyms i musial ssac, teraz mu przechodzi, zrobil sie bardziej spokojny, moze to byl jakis skok, no albo te zeby, ale jest lepiej ;-) pobudki mnie wykanczaja, moze to nadmiar wrazen w ciagu dnia, juz sama nie wiem o co chodzi

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 7 września 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam takie myśli ,żal mi małego było,bo zbliżało się szczepienie i właśnie zęby a tu smokusia nie ma :) a on go uspakajał ale twardo postanowiłam i przyznam,że nie zareagował na jego brak jakoś szczególnie więc poszło nam super

    My z pobudkami mamy to samo i za nic na świecie nie wiem o co biega.. czy wrażenia,czy zęby czy jakiś lęk ma a może sny ehh obłed. Ciężko ,bo chcieliśmy Go uczyć spania u siebie ale poczekam aż trójki wyjdą wszystkie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 22:00

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 września 2016, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mlods wlasnie te trojki u Leona teraz na tapecie ;-) o matulu, oby szybko wyszly

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 7 września 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania po raz kolejny usypiania w aucie, ale.... Obudziło ja na korytarzu światło. Ale usnęła ładnie, mam nadzieje juz twardym snem.

    Kroko, trzymam kciuki za owulke :)

    Ala, współczuje sytuacji ze żłobkiem, Tomkiem, rodzicami :/ przykro mi, ze tak to wyglada, pozostaje nadzieja, ze z czasem bedzie lepiej, wiem marne pocieszenie, ale co pozostaje?

    U nas na tapecie wychodząca górna czwórka, czy czwórki sa gorsze w wychodzeniu niż trójki? Bo jeśli tak to sie boje mimo, ze póki co przechodzimy ząbkowanie bez problemu.

    No i nie wiem co jeszcze miałam pisać

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • WróżkaZielona Autorytet
    Postów: 1035 1070

    Wysłany: 7 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, dzieki za wsparcie. jutro Was poczytam, bo jakiegos dola zalapalam :( ciesze sie, ze ta szyjka juz ok, ale sam fakt, ze znow mam pod gorke mnie troche dobil :/ ehh. nie marudze juz. ide spac.

    dobrej nocki wszystkim!

    43xntqm.png

    q0eplew.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 7 września 2016, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrozko, super ze szyjka dluuuuga, a cukrzyce ogarniecie z lekarzem :)
    A jak nozka malego?

    Manku, mam nadz.,ze uda Ci sie z bratem na spokojnie pogadac. A jak wirus bostonski, tzn.lepiej sie juz czujesz?

    Lili, halo halo

    Lara, moj pierworodny najgorzej orzechodzil wychodzenie gornej prawej jedynki :/ mlodszy nie pamietam czy to 3 czy 4 byly....chyba 4

    Mlodej ida wszystkie 4 w tym samym czasie. Biedna. Boje sie jak to bedzie, bo ona kiepsko znosi zabkowanie, tzn.boli ja mocno i nurofen nie pomaga.

    Mloda miala dzis siwetny humor po drzemce. O 17 wpadli tescie na kawe (wow) a ja o 18 wyszlam na wywiadowke. Tamci zostali o 19. Potem maz kladl dzieciaki spac, a ja pilam kawusie z innymi rodzicami. Po wywiadowce byly ploty. Jak wrocilam, to maz H lulal, a mlodziez konczyla jesc kolacje. Niedawno mlodszy przylazl z info, ze go brzuch boli i gardlo. Tzrymajcie kciuki, aby to gardlo bylo a nie brzuch bo tego nie orzezyje, brrrr no a do przedszkola chodzi tydzien!

    WróżkaZielona lubi tę wiadomość

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 7 września 2016, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lara u nas 4 byly masakryczne obie na raz i goraczka marudzenie, te 3 jak na razie,znosne oprocz pobudek, ale,to standard i nie wiem wogole,czy pobudki nie maja innej przyczyny, a reszta zabkow spoko byla jak narazie najgorsze byly jednak 4, to tak cie pocieszylam ;-) dobrej nocy

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 7 września 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie od 2h wszyscy spia, ja sobie wyrysowalam druga bluze
    Mloda: a to nie wiedzialam, fajnie sy ek starszy i corusia tatusia..a imie masz?

    A propos smoczka mnje dzis babka przy piaskownicy zaczepila, czemu malej daje smoka i mnie pouczac, nie odezwalam sie, a moglam odpysknac, ze ja jej nie pouczalam jak wnuczce truskawkowe gowno dawala a tak naprawde koncentrat z buraka (danone)..

    Ogladam azje express

    Edyt: wlasnie czytam, ze najlepiej pozbyc sie smoczka max do ukonczenia roku. No to niezle. Moja stale lazi ze smoczkiem, od jutra chowam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 września 2016, 22:52

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 7 września 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przyjelam na fb zaproszenei od KROKO ale to juz jest ta grupa czy gdzie indziej mam w jej profilu szukac?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,

    Kotka to grupa "gang 18+" więc już ta :) witaj

    Wrozko gratuluję długiej szyjki, cukrzycy nie zazdroszczę, ale pomyśl.. Gdy będziesz na diecie to niewiele przytyjesz, to jest plus. Głowa do góry

    Beszko i jak z Leo?

    U nas noc tragiczna.. Ból brzucha i mega katar u Patryka. Od 21.30 do 22.30 go nosiłam, ten płakał i się prezyl, na zmianę z próba zlapania oddechu.. Później przysnal ale co jakiś czas się budził z płaczem. Mało spałam, albo go nosiłam albo stałam przy łóżeczku albo sziszalam..

    Zgredka, coś w tym jest.. Tymek odrzucił smoczek w wieku 10m, Patryk nadal na ale tylko do spania. W dzień nie daje wcale, jest schowany

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 07:44

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 września 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredzia co za durna baba, a ja znowu czytalam zeby niedemonizowac smoczka, wiec,czuje sie lepiej juz, moj tylko w nocy jak sie przebudza to sie uspokaja nim i dobrze ;-) lzej mi

    Kotka witaj na fejsie ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 8 września 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ehhh jak widać moja systematyczność idzie w łeb ale tak jest co miesiac do 10tego :) dziś ostatni dzień wiec przez weekend Was nadrobie sobie :D

    wpdam zatem tylko sie przywitać :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 8 września 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Cześć Aniu, maz ci pomaga?

    Zgredka, co za wstrętna baba, a co ja to obchodzi ? No ja bym sie odezwała.

    U mnie noc do doopy, i nie chodzi tu o mała. Ona grzecznie spała do 7.
    Ja za to pociłam sie jak szczur, brzuch bolał @ i do tego ból głowy, który utrzymuje sie do teraz. O 5 rano wzięłam Apap i jakoś usnęłam, teraz wzięłam drugi bo cieżko mi funkcjonować :/
    Jesteśmy po śniadaniu, zaraz sie zbieramy na Rodos, potem drzemka, obiad, A z tata na spacer a ja musze zacząć nas pakowac, poprasować itd. Jutro wyjeżdżamy.
    O matulu, jak mnie czacha boli :/

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 8 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej

    Zgredka taaak imie juz mamy na 100% , bedzie Hania :)
    a co do smoka to odezwalabym sie tej babce moze nie hamsko ale powiedzialabym ,ze to ja wychowuje moje dziecko a ona swoje I ja daje smoka a ona nie proste jak ja razi niech sie nie patrzy. U mnie w rodzinie od szwagierki synek ma 4latka prawie a ciagnie smoka dalej na uspokojenie jak np sie uderzy czy cos to szwagierka leci z tetra I smoczkiem taki zestaw masakra tu akurat rzygac mi sie chce.

    U nas noc hmm jaka taka mial dwa momenty ,ze na cale gardlo krzyknal takim placzokrzykiem ale spal dalej. Przy pierwszym jak sis obudzilam myslalam ze zawalu dostand okropnosc.

    LaRa wspolczuje okresu I bolu :/

    Nic my dopiero wstalismy . Jakis cud hehehe ide zrobic manna z kakao dla nas :)

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 8 września 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laro :( wspolczuje nocy..

    Zawiozlam mala do zlobka na sniadanie, dzielnie maszerowala az do sali, potem sie poplakala, wiec znowu ucieklam..
    Maly zasnal w wozku wiec jesCze z psem wyszlam, a w domu pomylam podlogi. Maly teraz w lezaczku a ja delektuje sie kawa i croissantem (a powinnam nie zrec)..

    Potem mam nadzieje cos jeszcze porobic, ale nie sprzatanie

    Kotko: ciekawe nazwisko sobie wybralas, to od upadku czy kompozytora :-)?

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Blondik Autorytet
    Postów: 5204 4874

    Wysłany: 8 września 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nazwisko jak nazwisko, wiek fajny :)

    8p3o43r8favqs0hl.png
    klz9iei3yk95ggji.png
    Alicja 1.09.2014 (*)
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 września 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od godziny szukam ostatniej rurki (końcówki) do katarka.. umyłam położyłam na umywalce w łazience, przyszedł mały szogun, podstawił sobie podstawkę i..nie ma już rurki..a to była ostatnia.. rozbiera go na maxa, już śpi 40 min :(

    Edit: spi na moich rekach..nie mam czucia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 11:01

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 8 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Konwi, zdrowia Wam życzę. Oby rurka się znalazła. A mały sam daje radę drzwi do łazienki otworzyć ? Moja kocha bawić się w łazience , wiec drzwi zamykamy. Chłopcy już się przyzywaczili, ze zamknąć musza do łazienki i do swoich pokoi Żr wzgl. na lego. Jeszcze do kuchni zamykają, ale to bez sensu bo te są przesuwne u H otwiera i zamyka. Wiec ciagle na stole albo na blacie, bo sobie krzesło przystawi i na blaty tez wejdzie.

    Leona z rana bolało troszkę gardło ake poza tym ok, wiec jest w przedszkolu. Ładna pogoda, to poszedł z chęcią. A my z H właśnie wrocilysmy ze spaceru. Młoda jeszcze śpi to siedziby na dole na tarasie i się bujamy. Po lunchu albo na miasto na zakupy pojedziemy albo kolejnybspacer po L do przedszkola.

    Ale mi niedobrze po tym spacerze bleee

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 września 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Manka albo Zgredki wy po prawie, jak moj maz codziennie dojezdza do pracy w Czechach a mieszka w Polsce to jest rezydentem podatkowym ktorego kraju? Bo juz nic z tego nie rozumie, zasada przebywania 183 dni w roku w danym panstwie, dobra, ale co to znaczy przebywac, jak dojezdza pracuje i wrac do kraju to przebywa w Czechach czy musi miec zameldowanie zeby byl tam rezydentem, plissss helppp

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 8 września 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój otwiera wszystkie drzwi...przewalone. Chyba potrzebuję egzorcysty bo superniania nie ogarnie ;)

    Konwi, zdrowia dla Was!

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
‹‹ 2027 2028 2029 2030 2031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ