X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 września 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2eyeys3.jpg

    Hello!! Chcialam sie tylko pochwalic moim 9mm bablem, ktorego serduszko bije 130 razy na minute <3
    Pozdrawiam, caluje i trzymam kciuki!!!<3

    Nenaaa, Lili83, beszka, WróżkaZielona, PsotkaKotka, Blondik, Krokodylica, Smoczyca1, Izoleccc lubią tę wiadomość

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 8 września 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus: mi sie wydaje na szybko ze tam nie jest rezydentem. A gdzie nocuje?

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 8 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi!
    Na szybkiego wpadam powiedziec ze jeszcze zyje zaznaczam jeszczeeeee bo granica wytrzymalosci sie konczy a to dopiero poczatek:/

    Okazalo sie ze rodzinka zrobila mi nie spodzisnkr i przyjechali we wtorek moj nie chcial psoc niespodzianki i sie caly czas nieprzyznawal;)do szpitala przyjechala po nas moja mama z bratem:)jak ich zobaczylam to nie moglam uwierzyc:)w domu teraz wesolo nie mowiac o 3 malych dzieci Leo, Nadia 7 miesiecy i Sara;)
    moj mnie wkurza bo 2 dni nic nie robil tylko opijal i wszystkie obowiazki zwalil na mnie i innych (nie lubie jak on pije bo zmienia sie o 180°calkiem inny czl)juz mu dzisiaj powiedzialam ze ma sie opanowac (ostatnio okazje trafialy sie czesto i on oczywiscie nie odmawia:()
    mala robi smierdzace kupska i puszcza zabijajace baki:/teraz pyt czy moze to byc od jedzenia jablek?dotego ma obszczypana sikule czym smarowac?jejku zostalam 3 raz mama a czuje sie jakby to bylo 1 raz:/

    Wrozko brawo za szyjke!cukrzyca nie pomoge:/

    Nena sto latek spokoju z Diego;)

    Lara powodzenia w kolejnym cyklu!

    Kroko to teraz ty w kolejce do testowania:)

    Alu przykre to no ale co zrobisz:/musicie z mezem dac rade!buziaki dla Tomcia:)

    Zgredko jak oceniasz zycie z wozkiem podwojnym potrzeba jest czy mozna bylo bez?bo moj teraz twierdzi ze sie nie oplaca szczegolnie na zime a mi sie wydaje ze to koniecznosc:/

    konwi fufu na paluszkia na meza sie nie gniewaj sama ostatnio pisalam ze Leo paluszki przyczasnelam:(wypadki sie zdarzaja!

    nie wiem co komu jeszcze niech moc bedzie ze mna i z wami

    Nenaaa, WróżkaZielona, LaRa, Krokodylica lubią tę wiadomość

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 września 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patryk też otwiera drzwi.. przystawia sobie krzesełko naciska klamkę - otwiera się delikatnie, odsuwa krzesełko i wchodzi..a ostatnio mężu posadził go w aucie - kia i on tam sobie siedział..mąż nie zauważył, że zostawil kluczyki na siedzeniu pasazera i on je wsadził do stacyjki i odpalił auto - czujecie? dobrze, że byliśmy obok - myliśmy auto. Patryk jest bardzo sprawny manualnie, doskonale otwiera skrzynkę na listy kluczykiem i inne..

    lili, moze byc jabłko.. Tymkowi bardzo szkodziło, gdy jadłam jabłka (inne owoce nie), na pipcie to moze pepanthen? ale to niech mamy dziewczynek doradza

    lokokoko, gratulacje..moze dziewczynke tam masz:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 11:48

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Lokokoko Autorytet
    Postów: 2247 1646

    Wysłany: 8 września 2016, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    lokokoko, gratulacje..moze dziewczynke tam masz:)[/QUOTE]

    Mi sie chlopczyk marzy!:)

    Kochany wymarzony Filipek. 01.05.2017r

    tb73upjyq2xrr14e.png

    [l22ngu1r4hvijs5d.png
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 8 września 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenaaa wrote:
    Mój otwiera wszystkie drzwi...przewalone. Chyba potrzebuję egzorcysty bo superniania nie ogarnie ;)

    Konwi, zdrowia dla Was!


    Hehehe

    To wysoki musi byc, bo moja do klamki nei siega....

    Konwi idze, ze u was tez otwiera. Moja prYstawia ale nie daje rady. Moze dlatego ze drzwi drewniane i ciezko je sie otwiera. Troche sily trzeba. W kazdym razie tu mam spokoj oprocz kuchni ;)

    Lilki, super niespodzinaka.
    Janza 3 razem jak zostalama mama , to tez sie czulam jakby to byl pierwszy raz.

    A co za masci macie? Sudocrem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 12:05

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 8 września 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lokoko gratki ;-)

    Nena u nas to samo z drzwiami, no masakra jest, nie ma juz blokady ;-)

    Zgredzia moj nocuje w domu w Polsce, to znaczy ze jest rezydentem Polski, nie Czech?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 września 2016, 12:15

    Lokokoko lubi tę wiadomość

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 8 września 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beszko sudo mamy a mozna pudrowac?bo szwagierka mi mowi ze nie wolno bo sie moga wargi sklejac ze tak jej polozna mowila bepanthen tez mam co lepiej uzyc?

    konwi tylko po surowych jablkach?a po gotowanych lub kompocie tez?

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 8 września 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili po surowych

    Lili83 lubi tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 8 września 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, sudocremem nie polecam, jeśli to silne odparzenie to alantan lub bephanten, bo chyba na Tormentiol to jest za malutka. Ewentualnie linomag.
    No i super ta niespodzianka :)

    My po spacerze na Rodos, nalałam A wody do baseniku,aby pózniej mogła sie wykapać. Wczoraj ja tak komary pokąsały, ze ma na twarzy kilka śladów :/ nienawidzę komarów :/

    Konwi, współczuje choroby, kataru. A rurki szukaj w najmniej odpowiednim dla niej miejscu. Siły dla Ciebie!

    Biorę sie za sprzątnie i obiad.

    Lili83 lubi tę wiadomość

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 8 września 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LILI a ty mialas sn cc i sn? czy dwa razy cc?

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 8 września 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka sn potem cc (zagrozenie zycia dziecka) i teraz sn ze znieczuleniem PDA najlepszy porod jaki mialam i moglam sobie wymarzyc musialam tylko poczekac az szyjka sie zacznie rozwierac i dostalam znieczulenie

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 8 września 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili, co do oudru to nei doradze, bo nie stosuje. Uzywalam tylko sudo i czasem oleju komosowego.

    Co do smierdziochow, to Hanka reagowala na jablka, takze gotowane i soki. Maliny w dzemie, owsianka, banan, no i mleko i wiele innych....
    Leo po mleku mial cuchnace kupy. Potem okazalo sie ze to nietolerancja

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 8 września 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LARA powtorz prosze ile Ania wazy i ma cm? Bo taka duuuza na fotkach wyglada! Rety a moj to taki kurczak...Lekarka powiedziala, ze bedzie miala to na oku ale narazie wszystko ok i jeszcze 3% dzieci wedlug tabel sa mniejsze od neigo. Plusem jest to ze latwo sie go wnosi ;).

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 8 września 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili83 wrote:
    Kotka sn potem cc (zagrozenie zycia dziecka) i teraz sn ze znieczuleniem PDA najlepszy porod jaki mialam i moglam sobie wymarzyc musialam tylko poczekac az szyjka sie zacznie rozwierac i dostalam znieczulenie


    Kurde a moje PDA dzialalo tylko 3h. Nie wiem dlaczego tak mi dali :/. Powiedzieli od razu ze podziala tylko ok 3h i tak bylo a potem znowu armagedon :(.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 8 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka mialam na caly porod do kregoslupa podlaczony i moglam dozowac np gdybym czula bol mialam dac znac poloznej i mozna bylo nacisnac guzik i zwiekszyc dawke ale ja akurat tego nie potrzebowalam nawet jak juz wszystko powyciagali to calkowite czucie wrocilo po kilku godz

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 8 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie LILI ja tez slyszalam o takim znieczuleniu ktore samemu sie dozuje. Moja kolezanka tak miala. Musze si egdzies dowiedziec dlaczego ja tak nie dostalam.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 8 września 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo siedzę w kolejce do lekarza Med pracy bo muszę mieć zaświadczenie do powołania. Ludzi full oczywiście a lekarza jeszcze nr ma:(
    Lili ja smarowałam bephantenem zawsze pomagał puder nie bo bedzie gorzej, w dużym odparzenie mąka ziemniaczana. Moze pieluchy zawiniły?
    Wróżka nie przejmuj sie zastosujesz dietę i bedzie dobrze. Ważne ze szyjka ok.
    Justa nie wiem, podatki to zupełnie nie moja działka.
    Psotka witaj na fb:)
    A moja wazy 11,4 kg i ma 80 cm ubrania na 86 lub 80 zależy jaka firma.
    Bostońska u mnie juz przeszła ale jeszcze pozostałości po krostach mam.

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 8 września 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Psotka, Ania wazy 11,5 kg chodzi w ciuchach 80 i zaczynamy 86 :) No maluszkiem to ona nie jest heh
    No ale Jagoda 3 miesiące młodsza i tez taka rozmiarówka :) także ten.... Pokaz nam Dominika :) wierze, ze nasze wspólne dodawanie fot nigdzie nie wypływają poza nasza grupę :)
    Zreszta cześć z nas zna sie juz prywatnie wiec możemy sobie zaufać :) tak mysle...

    Ania właśnie wstała. Pospała 2 h.

    Maniek, nienawidzę kolejek u lekarzy, a ci jak na złość zawsze opóźnieni.

    Lili, właśnie, opisz jak tam poród :) No i jak Leo reaguje na siostrę w domu? Bo ja sie trochę boje mieć małe dziecko patrząc co Ania robi ze swoja lalka i misiem o.O

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 8 września 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj Domi zostal juz 1:15min sam :). Od srody bedzie zostawal na obiedzie. A ja?? Sama mam jesc? Chyba sie zaplacze nad talerzem.

    Nazwisko od kompozytora ;) no i jakos tak mi sie podoba.

    MLODA moj tez dzisiaj w nocy chyba ze 3 razy tak krzyczal. Mysle, ze za pozno (chyba 21:30) poszedl spac bo w parku bylismy ze znajomymi i wszystko tak pozno wyszlo wiec byl przemeczony juz.

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
‹‹ 2028 2029 2030 2031 2032 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ