X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego dla Tomka. :)

    Ja też zamelduję się jutro, padam.

  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz jeszcze dziękuję w imieniu Tomcia za życzenia :-)

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • Lili83 Autorytet
    Postów: 1591 1209

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tomciu sto lat rosnij zdrowo:))))

    ja tez padam ledwo na oczy widze:/
    Dobranoc

    BW1ip2.png

    5b09qtkfjh1k59fq.png

    *******Gang18+*******B
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 05:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredzia, niby nieduże, ale ja jestem cykor, zwłaszcza, ze to Odra, świnka, rozyczka

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam nie szczepię jak dziecko choćby kaszlnal..

    Sumi, właśnie Filip zaczął po tygodniu.. Ogólnie podobno jakaś zaraza, w szpitalu 90% dzieci z rota.. Na wypisie siostra ma napisane : dziecko przyjęte w stanie agonalnym.. Kilka godzin wymiotów, a lekarz rodzinny kazał jej czekać 12h.. Gdyby tyle czekała to nie wiadomo, jakby się to skończyło..

    Najlepsze życzenia dla Tomka.

    Cdn

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi, szok!!! Z tymi lekarzami to jest parodia;( kurczę, to jakiś wyjątkowo wstrętny rita...

    My, jak do tej pory nie mieliśmy, dziewczynki szczepione, ale wiem, ze nie ma reguły. Dobrze, ze pow., teraz będę bardziej czujna.

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • smarta Autorytet
    Postów: 1307 1184

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, poświąteczne wszystkiego wesołego :) My na święta wybyliśmy na działkę, a zasięg tam prawie żaden, już pomijając że na telefonie jakoś słabo mi belly działa. U mnie w drugim trymestrze więcej objawów niż w pierwszym i mam takie dni że nawet telefon wyłączam żeby mi nikt 4 liter nie zawracał. Remonotowo intensywnie, cały czas mam wrażenie że wszystko za intensywnie dla mnie, spokoju mi się chce. Przed samymi świętami byliśmy na USG, maluszek miał 6,82cm więc już pewnie przekroczył 7cm :). Pan doktor nie chciał zdradzać płci, bo stwierdził że za wcześnie żeby na 100% coś powiedzieć a on ma złe doświadczenia z takiego wróżenia z fusów. Kolejna wizyta 11 maja - 17 tydzień to mam nadzieje ze juz cos powie.
    Nadrobienie was jest niemożliwe, ale przeglądając na szybko widziałam serduszko u Psotki - super, gratuluje, problemy z zasypianiem - jeszcze przede mną więc nie wiem :), i Kroko z owulką - ja byłam teraz na Aromku zamiast Clo i dużo lepsze efekty - może po cichu powinnaś tego spróbować? W Polsce zarejestrowany do leczenia raka piersi, ale to lek z tej samej grupy co Clo i po nim miałam 2 pęcherzyki a po Clo jeden słaby lub żaden.

    p19uskjof9zg2kip.png
    ******************************GANG18+*****************************
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwi straszne!
    U nas w zlobie tez epidemia ale D odkad ponoc zygnal tam to w domu ani razu, ogolnie ok.


    Smarta problemy z zasypianiem u nas? Domi zasypia w 5 minut :)

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie tu cicho, jak tak dalej pojdzie to na druga strone spadniemy..

    Siedze w ciemnym pokoju zw spiacymi dziecmi i szykuje sie spac..przed chwila skonczylam czytac ksiazke o olewaniu,ale w ogole nie przystaje to do warunkow polskich, wychodzi na to, ze nie mam nic do olania, bo to o czym pisze ta babka (przyklad kosZykowka) jest ocZywiste..

    Dzieci zasnely w miare szybko, maly nie zdazyl
    Sie wykapac..
    potem milionerzy i (belle epoque olalam,nie bede sie zmuszac skoro mi nie pasi, aha babka z ksiazki sie klania).. w tym czasie zaszylam dziury w gaciach malej

    Panie w zlobku planuja jej odpieluchowanie, bo maja duZo dzieci a ona najstarsza.. mala nadal po nocy ma mokra pieluche, wiec ja sama bym nie zaczela, ale jak maja czesc brudnej roboty za mnie odwalic to czemu nie ;) nawet po Pepco zgodnie z zaleceniami po majty polecialam..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 07:15

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się noszę z odpieluchowaniem ale jak będzie ciepło. Póki co ćwiczymy nocnik ale chodzi w pieluszce.

    Ja mam za sobą dwie beznadziejne nocki, wczorajsza cała nieprzespana, dzisiaj lepiej ale też co chwilę jakiś płacz, nie wiem co jest grane.
    Jeszcze wczoraj wieczorem jak zasnęła to tak się śliną zakrztusiła że mało nie zwymiotowała a ja tak się tym zdenerwowalam że musiałam wziąć tabletkę na uspokojenie.

    Wybaczcie że tylko o sobie ale z tel ciężko odpisać a serio teraz słabo z czasem u mnie, nadal zmieniamy miniaturki na alledrogo!
    A i Franek się sam nie zrobi. ;)

  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć..
    Tymek dziś na wycieczkę pojechał, choć zimno..a ma być też na zewnątrz..

    zgredko i dobrze, niech działają, tyle ze przydałoby sie abyś i w domu kontynuowała..

    Kroko trzymam kciuki za franka:)

    MY od dwóch tygodni chodzimy bez pampersa, tylko na noc..bo nadal jednak nieco mokry.. drzemki bez ale na podkładach..średnio co drugi rzeci dzień jest wpadka.. w dzień różne.. czasem zdarza sie wpadka, zwłaszcza gdy zajęty zabawą..choć już jest ich mniej..no wczoraj tylko jedna..zaczyna też już sam wołac..choć kupy to dramat.. wszystkie w majtki.. nauczył sie też spania w łożeczku..kiedyś spał w wózku.. potrafi przesapć ciagiem 4h..muszę go budzić.. jest ok.. coraz więcej gada, już idzie się porozumieć, co cieszy bardzo, choć łobuz i furiant, strasznie chce stawiać na swoim..

    A jak u Reszty dziewczynek? Co słychać, jak po świętach i nie tylko?

    rozgladam sie za przedszkolem

    Krokodylica, Izoleccc lubią tę wiadomość

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka zyjemy, ja chora ale juz przechodzi, juz sie urzadzilismy, brakuje jeszcze paru rzeczy, ale to sie dokupi z czasem ;-) dzieciaki super Nina to bardzo spokojna pogodna dziewczynka sama sie zabawi w lozeczku czy foteliku i spioch z niej, bezproblemowa jak narazie a Leos coraz wiecej sam sie bawi, teraz gotuje ze mna, makaron po calej kuchni, ale cieszy sie jak szalony, spi juz spoko, sam w swoim doroslym lozku ;-) chyba mu bardziej wygodnie, czekam na wiosne bo snieg u nas hihi buziaki moze kiedys do was wroce na bierzaco, narazie nieogarniam czasoprzestrzeni, ale podoba mi sie ten stan buzka ;-)

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • beszka Autorytet
    Postów: 2285 1443

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    I my sie witamy poswiatecznie.

    Wspolczuje chorob...szczegolnie jelitowek, bleeee niecierpie.

    U nas swieta rowneiz chorobowo uplynelay. Jedynie czw.spedzilismy na dworze. Hanka orzez tydzien (w sumie to juz praiwe dwa teraz) prawie nie je. Schudla kilogrM. Temperatura raz jest raz nie ma. Obesnie od pon.rano nie bylo. Masakra. Chociaz humor od wczoraj znowu dopisuje. Tylko zeby jesc aczela. Wyniki wszytskie ok. Jakis wirus. Syn starszy tez byl zasmarkany. Mlodszego bolalo gardlo, mnie rolozylo, wiec pewnie i H dopadl.
    Mielismy cyca odstawic, ale jest go wiecej niz mniej. w srode lecimy do PL. Mam nadzieje, ze wszysyc beda zdrowi.

    Konwi, wspolczuje Ci siwat. I podziwiam. Ja bym pewnie wrocila do siebie, w obawie ze moje dzieci dopadnie...a Tobie to raczej nikt nie pomoze ;)

    Ja zabiegana. Dom, dzieci, praca. Co chwile na kursy jezdze. Pogoda nie pomaga, bo leje, brrrrr

    Milego dnia zyczymy

    ***** Gang 18+ *****
    epAcp2.png

    NO
  • MANIEK Autorytet
    Postów: 3216 2845

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej u mnie tez z czasem słabo. Dzis dostałam pieczęć wiec od poniedziałku ruszam pełna para. W weekend chce zacząć uczyć Zuzię jesc z butelki. Wczoraj jeszcze mi sie auto zepsuło amortyzator sie urwał a kolejny rozlał wiec chwilowo jestem uwięziona.

    Kroko trzymam kciuki za Franka.
    Beszko zdrowka dla Was, i dla Was Konwi.
    Adu 100 lat dla Tomcia ( przepraszam za spóźnienie)
    Kartki wyślę jak usiądę w biurze bo bede mieć chwile :)
    Dzis zrobiłam hybrydy ahhh jak miło żniw mieć ładne paznokcie :)

    Krokodylica lubi tę wiadomość

    Maniek
    iv09krhmozg1hdwh.png
    km5szbmht7h3hofn.png

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bylam na usg. Jest jakas faolka :P

    Coraz bardziej sie ciesze z tej ciazy. Tzn. nie ze sie nei cieszylam wczesniej ale ogolnie poprawia mi sie humor bo od tygodnia nie mam mdlosci :) No i cycki mi urosly ;)


    Myslicie ze przyda mi sie wozek na urlopie? Wezme Manduce ale cy wozek to nie niepotrzebny klamot?
    W poniedzialek lecimy! A ja juz mam stresa ze hej, nienawidze latac! I to jeszcze bede musiala zrobic na trzezwo!


    Biedroneczka83, Izoleccc lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • konwalianka Autorytet
    Postów: 4581 3644

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotka, my jedziemy w czerwcu ale bez wózka się nie ruszam.. Podejrzewam że i za rok też go wezmę.. Musiałabym nosić na rękach, bo tych km co my robimy nie dałby rady. Gratuluję fasolki i większych piersi.

    Justa będzie już z górki

    Beszko, to zdrowia. Niestety ja zostaje sama.. Jak zawsze :/ taka głupia jestem, jak mój mąż mówi mam za miękki tylek ", lub serce.

    Nasz Tymuś

    17u99vvjrkw5nnt9.png
    PL

    Gang 18+

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam tu notke i sie zesralo, cofnelo mi strone i skasowalo.. w htc tak nie bylo

    Konwi: oczywiscie bede wspierac dzialalnosc odpoeluchowania

    Maniu: waham sie nad kupnem zetawu semilac, ale z drugiej str bardzo rzadko maluje, a na hybrysy chodze raz na rok..

    Beszko: super ze ogarniasz ze wszystkim

    Jussta: Tobie tez gratuluje ogarniania, przyjemnie musi byc w domu, gdzie wszystko jest jak chcesz..

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!!!
    Sorry ze mnie mało ale obydwie z Zosia jesteśmy przeziębione! A moj w delegacji...jednym słowem masakra.
    Przepraszam ale nie pamietam juz co posalyscie!
    Spóźnione 100lat dla Tomcia dużo zdrówka szczęścia i miłości!!! Oraz dla Ani Larowej gdybym jutro zapomniała!!! Wszystkiego najlepszego malutka!!!
    Dobranoc ide spac oby była względnie spokojna

    LaRa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Zgredka ja mam nc+ ze względu na żużel, ale ogólnie jestem mało zadowolona.
    Internet mam skąd indziej.

    Adulcova co z psem?

    Blondik i z Twoim?

    Maniek jak zdrówko, przeszła jelitówka?

    Summi też mamy zaległe szczepienie i to szczepionką która ponoć została wycofana...
    Jak nastrój?

    Biedro fajne imiona, życzę poprawy samopoczucia.

    Alicja rozumiem że poszłaś na L4?
    No i jak tam sytuacja z mężem? :)

    Izolec czyli jutro wielki dzień? :)
    Kiedy będziesz wiedzieć czy jest miejsce w żłobku?

    Kotka byłaś u dr? Co z Twoimi bólami?
    I jak Dominik?
    Ja bym wzięła wózek.

    Konwi dzięki że pytasz, u nas mnóstwo roboty, niani nie było kilka dni, ale zadzwoniłam po tą która ma być u nas od maja czy może przyjść no i była dwa dni, Zuzia super się z nią bawi, nie wstydzi się itd. Niania też się powoli u nas odnajduje. :)
    Cały czas myślę intensywnie, czy wysyłać Zuzię do przedszkola teraz czy zostawić dłużej nianię.
    Ty Konwi za dobra jesteś i tyle. :)

    Lara współczuję insuliny.

    Smarta ale na mnie Clo działa bardzo dobrze, zawsze mam po nim owulkę.

    jussta zdrowiej. Pokaż nam dzieciaczki. :)

    beszka zdrowia dla Was!

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoku zdrówka dla Was.

    Wróżka jak się macie?

    MłodaDama gdzie jesteś? :)


    U nas poniedziałek-wtorek-środa od rana do wieczora nie będzie prądu. :/
    Wrrr

    Wczoraj po kąpieli zauważyłam u Zuzi to wybrzuszenie, co kiedyś dr podejrzewała u niej przepuklinę kresy białej. Teraz to jest dla mnie mocno widoczne. W następnym tygodniu mamy bilans to się zapytam, ale pewnie trzeba będzie znowu jechać do chirurga dziecięcego. Czyli podróż pociągiem. Oby się okazało że wszystko ok.

    Zuzi cos się stało i nie chce chodzić do sali zabaw, normalnie jak ją tam zabrałam ostatnie dwa razy to mi wpadła w jakąś mega histerię. Nie wiem o co chodzi??? :/

‹‹ 2357 2358 2359 2360 2361 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ