Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Gang 18+ :)
Odpowiedz

Gang 18+ :)

Oceń ten wątek:
  • LaRa Autorytet
    Postów: 7140 4555

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pati, super :)
    Ja na te wagi podawane z usg patrzę juz z przymrużeniem oka :P

    Kurcze od wczoraj brzuch mnie pobolewa, chyba muszę sie do gina umówić na podglad tego czy wszystko ok...


    Ejjjjj kto mi dał "nie lajka"?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 12:29

    38t2d 3200g 52 cm 2.06.2017
    mhsv3e5euobgbkf8.png
    39t4d 3620g 57 cm 21.04.2015r.
    ug37rl681rlw7tbf.png

    ***gang18+***
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie lajk moze byc za to ze ktos laczy sie z Toba w bolu, zgadza sie co do negatywnej oceny jakoegos zdarzenia itp ja to tak rozumiem (ale to nie ja dalam "nielajka", chyba ze przypadkiem)

    Pojechalam do szkoly oddac ksiazko ktore przetrzymalam 2tyg, a tam juz kara 28 zl ktora maja mo sciagnac ze stypendium, na co ja mowie ze juz nie mam stypendium, a gosc, ze wobec tego wysla.mi note btrr

    Dobra juz w tramie powrotnym, oby mala sie nie obudzila.
    pati: gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 12:39

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Koniara Autorytet
    Postów: 336 361

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też dzisiaj do gina jadę i chyba czeka mnie pierwsze prenatalne :) oby bylo wszystko ok....

    nick nieaktualny, Blondik lubią tę wiadomość

    relge6ydai4cgrta.png
    ************************************************************************
    2nn3yx8d861m2vqn.png
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    Zuzia ma się dobrze :) serduszko dalej w tempie 140 :) mała ułożona jest dziś poprzecznie ale powiedział że spoko bo jest jeszcze czas :) no i potwierdził że Zuzia :)dostałam zjebki za to ze nie tyję... podejrzewają mnie o odchudzanie się- śmieszni :P wczoraj wcięłam litr lodów :P ale chyba muszę jeść bardziej odżywczo

    Koniara - trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 13:46

    Koniara, Pati Belgia, Smoczyca1, Krokodylica, LaRa, nick nieaktualny, Nieukowa, Blondik lubią tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka: nie chyba, tylko na pewno, dobrze, że z małą wszystko w porządku.
    My już w domu, jemu bo oczywiście jak tylko wtargalam do domu wózek to mała się obudziła i zaczęła wyc

    Arienna lubi tę wiadomość

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie to to "nie lubie" jest na zasadzie ze lacze sie w bolu. Np jak ktos pisze ze nei spal cala noc albo ze ma glupia tesciowa :P

    zgredka lubi tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Arienna Autorytet
    Postów: 2898 2605

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problem w tym że ja jem, jem bardzo dużo warzyw, owoców, chlebek i sery i mięsko też.... no cóż.... zobaczymy :) ważne ze z małą jest ok, i wyniki tez mam spoko więc anemii też nie mam , widocznie tak ma być :P ... a tak się bałam ze się w ciąży roztyję :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 14:26

    Krokodylica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Aniołek 11.10.2014 (5tc) ***Gang 18+***
    ewebii4.png
    klz9tv73qklgbi72.png - 7 kg
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzis znowu spie na stojaco.... az ciezko mi samochod prowadzic.... to chyba przez cisnienie.... masakra....

    Ari super, ze mala wszystko ok....

    Arienna lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maly usnal w bujaczku ;) hyhyhy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 14:35

    Smoczyca1, Arienna, zgredka, LaRa, Blondik lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ciekawe czy mozna dac i lubie i nie lubie.
    ja czekam, zeby moja zasnela, bo chce do warzywniaka skoczyc po marchewke i jablko na surowke.

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kończymy 11 tygodni. :D
    Moja Zuzia ma teraz etap wpieprzania swojej prawej piąstki i właśnie teraz po jedzeniu wsadziła piąstkę do buzi i puściła eleganckiego rzyga. :D


    Dziewczyny karmiące w nocy na leżąco, nie boicie się że uśniecie i przydusicie dziecko? U nas w miejscowości był taki przypadek.


    Gratuluję udanych wizyt. :)


    A ja zaraz śmigam do okulisty.

    Pati Belgia, nick nieaktualny, Nieukowa, Blondik lubią tę wiadomość

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Dziś kończymy 11 tygodni. :D
    Moja Zuzia ma teraz etap wpieprzania swojej prawej piąstki i właśnie teraz po jedzeniu wsadziła piąstkę do buzi i puściła eleganckiego rzyga. :D


    Dziewczyny karmiące w nocy na leżąco, nie boicie się że uśniecie i przydusicie dziecko? U nas w miejscowości był taki przypadek.


    Gratuluję udanych wizyt. :)


    A ja zaraz śmigam do okulisty.


    Nie, ja sie nei boje. Chyba musialabym byc pijana albo po jakichs srodkach zeby nic nei zauwazyc. Czesto przysypiam. Mam karmic np 15min a budze siepo godzinie :P. Najczesciej maly juz tez spi, gorzej jak akurat jest jakis nawal mleka i jest wyciek hehe.
    W ogole karmienie na lezaco i spanie z dzieckiem uwazam za najfajnieksze. Tylko wtedy widze jaki on jest malutki jak lezy przy mnie :)

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 07:06

    beszka, Smoczyca1, Nenaaa, nick nieaktualny, Anuśka, Krokodylica, LaRa, PsotkaKotka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez sie nie boje. Poczatkowo tak, ale teraz spiac w ogole sie nie ruszam, spie czujnie

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kroko od początku spimy z małą razem...i nie nie boje się....

  • Smoczyca1 Autorytet
    Postów: 4406 3336

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A więc :) Moja pani od polaka powiedzialaby ' nie zaczyna się zdania od a więc ' ;)
    Ari i Patka gratki udanych wizyt!
    Biedra trzymaj się dzielnie z Lilka i informuj o sytuacji ;)
    Koniara kciukam i daj znać.
    Kroko buziak dla Zuzki za 11 tydz:)
    A Malenq piękna dorodna Kosiunia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 17:52

    nick nieaktualny, zgredka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e702dkjeb.png

    km5shdgenaxmtus4.png

  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratki powizytowe i kciuki przedwizytowe! :)

    Malenka, świetnie wyglądacie dziewczyny ;)

    Kroki, my śpimy z Młodym, niczego się nie boimy (chyba) ;) Ale też kiedyś pytałam mojego brata i bratowej jak to możliwe, że śpią z dzieckiem, myślałam, że zrobią mu krzywdę :) Nie ma szans, teraz to wiem :) Dziwny ten przypadek z Twojej okolicy.

    Jutro pediatra i szczepienia...brrrr, stres...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2015, 18:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • Pati Belgia Autorytet
    Postów: 2645 3633

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malenq Kosia przesliczna :-) duza juz pannica :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wl3e5eifigbu3h.png[/url]
    l22nkrhmmhbh7btb.png
    ****gang 18+****
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smoku to miałysmy tą samą babkę od Polaka heheheh...
    3mam kciukaski za szczepienie u nas w poniedziałek brrrr
    Biedra czekamy na wieści....:-D

    Smoczyca1 lubi tę wiadomość

  • zgredka Autorytet
    Postów: 7045 3728

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie tak mowila od historii choc ja wole "no wiec".

    U mnie jutro tez szczepienie.

    acwrp8b.png

    w0x7889.png
    *******Gang 18+*********

    Pl - Krk
‹‹ 921 922 923 924 925 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ