Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, żeby nasze maleństwa były zdrowe, spokojne i kochane, my cierpliwe i pełne miłości a nasze drugie połówki świata po za nanmi nie widzą. Tego sobie i wam życzę.
    Grdniówkom z ostatnich dni gratuluje pociech.
    Mama Julka trzymam kciuki za udaną i sprawną akcję porodową.
    Megi trzymam kciuki za zdrówko Franka musi być dobrze.
    Flakonik spełnienia urodzinowych marzeń.

    nick nieaktualny, akira, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka, Matleena, nick nieaktualny, moniek90 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Misia czyżby teraz też popijal :D?
    No my sie karmimy o polnocy i o 4 idziemy za radami Alicji :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 07:54

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia Twój też tak dużo je :P?

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • akira Autorytet
    Postów: 484 296

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Mamusie powiedzicie kiedy mogę liczyć na jakis usmiech że strony mojego syna bo tak mi smutno że on taki smutny :P
    Tzw. uśmiech społeczny pojawia się w 4 miesiacu życia. teraz to tylko mimowolne grymasy.

    Piegus - mnie tez jest zimno. Spie pod welniana koldra plus na to koc. W nocy sie poce i zmieniam pizame. Wiążę to z karmieniem piersia. W ciazy spałam odkryta i ciagle bylo mi goraco.

    Dziewczyny po cc, krwawicie jeszcze? U mnie juz leci 4. tydzien z krwawieniem. Troche, wydaje mi sie, ze za dlugo :/

    Zycze Wam dziewczyny i waszym maleśntwom zdrowia i spelnienia marzen w Nowym Roku !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 08:44

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2bqtkfnrconmdf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-julka kciuki mocno zaciśnięte :) czekamy na małego spóźnialskiego :*

    Flakonik wszystkigo najlepszego pociechy z cudownych córeczek :* zdrowka, i życzę Ci aby Twoje marzenia się spełniały :):*

  • rewelka Autorytet
    Postów: 1847 847

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sylwestra spedzilam z lozeczkiem :) obudzilam się o 23:45 i postalismy z mężem przytuleni w oknie oglądając fajerwerki Tobi nam słodko spał :) muszę go nawet pochwalić za dzisiejszą noc bo posłał 2x po 3 h i ponad dwie teraz się szykują znowu 3 h:)

    Flakonik spełnienia marzeń :)

    Mama Julka nie bój się wywoływania u mnie spoko poszło :) a oprócz wód wszystko miałam farmakologiczne.

    Acikk i przestraszył się Antek groźby ? :)

    23-02-2013 [*] 8 tc
    211xj44j3k4hck0m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akira wrote:

    Piegus - mnie tez jest zimno. Spie pod welniana koldra plus na to koc. W nocy sie poce i zmieniam pizame. Wiążę to z karmieniem piersia. W ciazy spałam odkryta i ciagle bylo mi goraco.

    Dziewczyny po cc, krwawicie jeszcze? U mnie juz leci 4. tydzien z krwawieniem. Troche, wydaje mi sie, ze za dlugo :/

    Ja przez dwa pierwsze tygodnie po porodzie pocilam sie (sory za wyrazenie) jak swinia, w nocy to prysznic zdarzalo mi sie brac, ale to chyba hormony bo teraz juz jest ok.

    Co do krwawienia po cc, ja od ok 5 dni plamie, tzn sluz taki brazowy ale to tylko przy zalatwianiu sie.

    akira lubi tę wiadomość

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :-)
    Gratuluję ostatnim grudniowym mamusiom i trzymam kciuki za kolejne ;-)

    Dziewczyny potrzebuję porady. Karmię tylko piersią, moja dieta jest bardzo biedna, właściwie jem tylko kanapki z pieczonym mięskiem, rosół, ziemniaki z mięsem albo z rybą pieczoną, czasem trochę miodu lub dżemu i jabłka. Mała ma problemy z brzuszkiem od prawie dwóch tygodni. Krzyczy po kilka godzin dziennie. Wczoraj był płacz od 13 do 1 w nocy :-( a do tego kilka dni temu wyskoczyły jej takie czerwone szorstkie krostki na policzku, taka w sumie nieduża plamka. Wczoraj i 3 dni temu wypilam karmi, a dzisiaj ma już cały policzek i czoło w tych krostach:-( co to może być?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i499vvjv3ex36x6.png
  • kada24 Autorytet
    Postów: 5602 3455

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tradzik niemowlecy... a na brzuszek sab simplex krople lub delicol a co do mkarmienia ja jadlam wszystko oprocz kalafiora miodu i winogron bo mieli kolki ale krople pomogaly pozdrawiam mama 2 dzieci i zaraz trzecigo sloneczka :)

    Negra, m@rzenie, Nadulka lubią tę wiadomość

    Hanna<3
    5cfa36e136.png
    countdown-1431234000z1455429600zp.png
    Mateuszek <3 13.08.2014
    Emilka <3 08.07.2010








  • Pati78 Autorytet
    Postów: 585 474

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@rzenie,gdzies mi sie obilo, ze miod uczula.

    m@rzenie lubi tę wiadomość

    dqprj44jo5rhodwq.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rzenie wrote:
    Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :-)
    Gratuluję ostatnim grudniowym mamusiom i trzymam kciuki za kolejne ;-)

    Dziewczyny potrzebuję porady. Karmię tylko piersią, moja dieta jest bardzo biedna, właściwie jem tylko kanapki z pieczonym mięskiem, rosół, ziemniaki z mięsem albo z rybą pieczoną, czasem trochę miodu lub dżemu i jabłka. Mała ma problemy z brzuszkiem od prawie dwóch tygodni. Krzyczy po kilka godzin dziennie. Wczoraj był płacz od 13 do 1 w nocy :-( a do tego kilka dni temu wyskoczyły jej takie czerwone szorstkie krostki na policzku, taka w sumie nieduża plamka. Wczoraj i 3 dni temu wypilam karmi, a dzisiaj ma już cały policzek i czoło w tych krostach:-( co to może być?
    miód to silny alergen wiec z tegobym zrezygnowała całkowicie na rzecz wprowadzania jakis warzyw

    m@rzenie lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety dalej w nocy prężenia i stękania mimo ze podaje espumisan. Po jakim czasie stosowania kropelek powinnam zauważyć poprawę u dziecka ? Podajemy 5 razy dziennie po 7 kropelek. Wczoraj był pierwszy dzień z espumisanem.

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk daj spokoj ja niewiem jaka pozniej mu dawke bede robila jak on juz je 120ml i zrobil mu sie drugi podbrodek :P Taki juz z jiego pulpecik :)

    Acikk lubi tę wiadomość

  • akira Autorytet
    Postów: 484 296

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rzenie wrote:
    Dziewczyny potrzebuję porady. Karmię tylko piersią, moja dieta jest bardzo biedna, właściwie jem tylko kanapki z pieczonym mięskiem, rosół, ziemniaki z mięsem albo z rybą pieczoną, czasem trochę miodu lub dżemu i jabłka. Mała ma problemy z brzuszkiem od prawie dwóch tygodni. Krzyczy po kilka godzin dziennie. Wczoraj był płacz od 13 do 1 w nocy :-( a do tego kilka dni temu wyskoczyły jej takie czerwone szorstkie krostki na policzku, taka w sumie nieduża plamka. Wczoraj i 3 dni temu wypilam karmi, a dzisiaj ma już cały policzek i czoło w tych krostach:-( co to może być?
    Miod moze byc przyczyna. Ja jem praktycznie wszystko (eliminuje tylko najwieksze alergeny, czyli miod, orzechy, cytrusy oraz czosnek i cebule, bo zmieniaja smak mleka) i jest OK. Póki co z zadnych kropelek nie korzystalysmy. Zdarzyły sie 2 dni, kiedy bardzo płakala i myslałam juz, ze to poczatek kolek. U nas sprawdza sie woombie. Mamy ten z ogonkiem http://otulacz.pl/sklep/modswad/otulacz-modswad-metro-bambusowy-noworodek-3-6kg/ Mała spi w nim jak aniolek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2016, 10:52

    m@rzenie lubi tę wiadomość

    ex2bqtkfnrconmdf.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Acikk daj spokoj ja niewiem jaka pozniej mu dawke bede robila jak on juz je 120ml i zrobil mu sie drugi podbrodek :P Taki juz z jiego pulpecik :)

    U nas to samo 120 Co 3 godziny upomina się jakby jakis zegarek w dupie miał :P i też juz na takie pucki i drugi podbrodek :P jak to liczyłam to u nas wychodzi 8 karmien na dobe

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 7 ale ma 3 4 godzinne przerwy od 20 do 12 pozniej do 4 i do 8 @ale jest tak czasem ze dopomina sie po 3.5h i wtedy dostaje a w dzien je co 3 Acikk jest o tydzien starszy :) Kacprowi zdarzy sie tez zjesc 80ml w ciagu dnia przy krotkich przerwach :) Takie nasze glodomorki ja stwierdzam ze moj nadrabia zavta diete cukrzycowa :)

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe a moj nie wiem co nadrabia chyba to ze miał ciasno w brzuchu :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    d69c20mmk9myteud.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Hehe a moj nie wiem co nadrabia chyba to ze miał ciasno w brzuchu :P
    No tak za bardzo byl przyklejony do twojego kregoslupa :)

  • m@rzenie Autorytet
    Postów: 879 742

    Wysłany: 1 stycznia 2016, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odzew ;-) miód zjadłam tydzień po porodzie bo nie wiedziałam, że uczula i nic jej nie było więc chyba to nie to:-\ a na kolki daję espumisan ale na razie brak efektów :-(

    3i499vvjv3ex36x6.png
‹‹ 2237 2238 2239 2240 2241 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ