Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam pytanie do mam które karmią piersia. Masz synek ma 2 tygodnie, do tej pory zjadał 1 całą pierś. Teraz widzę ze chyba mu to za mało bo jak go odkładam to dalej rusza języczkiem. Przystawiać go od razu do 2 piersi ?

    U nas tez mały zasypia tylko na rękach. Wolałabym go odkładać do łózeczka zeby sam zasnął. Po jakim czasie dziecko się przezwyczai do takiego zasypiania?


    A w nocy jak karmicie piersia? na leżąco czy na siedząco?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 12:16

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    U nas wczoraj cudowny dzień za to nocka msakra. Malutki od 2 marudzil i nie spal i poplakiwal i tylko drzemki robił oczywiscie tylko na mnie więc ją nie spalam wogole aż do 7 jak wrócił mąż z pracy to pospalam 3 godzinki a on go bujal. Oczywiście nadal brak kupy i co chwilę się napina i denerwuje, przy jedzeniu tak cisnął że aż wszystko zwymiotowal :( biedny :(

    Acikk, spróbuj zmienić mleko na Bebiko Comfort. To mleczko specjalne dla dzieci z kolkami i zaparciami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    U nas wczoraj cudowny dzień za to nocka msakra. Malutki od 2 marudzil i nie spal i poplakiwal i tylko drzemki robił oczywiscie tylko na mnie więc ją nie spalam wogole aż do 7 jak wrócił mąż z pracy to pospalam 3 godzinki a on go bujal. Oczywiście nadal brak kupy i co chwilę się napina i denerwuje, przy jedzeniu tak cisnął że aż wszystko zwymiotowal :( biedny :(

    Acikk, nasz Antek też ma gorszy czas i w nocy kładę go na moich piersiach brzuszkiem do mnie, od razu zasypia, ja też się normalnie kłade na plecy i śpimy...inaczej bym miała noc nieprzespaną...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tylko kp. Karmię co 2-3 godziny.

    Lips, podaj 2 pierś, najwyżej dzidzia nie zje. W nocy i w dzień karmiy się na leżąco, sporadycznie pozycja klasyczna.

    Wczorajsza noc była super, cały dzień też, a za to wieczorem od 21-24 znów krzyki, prężenie i wicie i nic na to nie pomagało, aż w końcu obie padłyśmy. Dalsza część nocki spokojna.
    Jutro mamy wizytę u pediatry, może ona coś zaradzi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto moja księżniczka. Na foto ma równe 3 tygodnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 23:28

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny, akira, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, nick nieaktualny, Piegus, m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, Madzisek, Matleena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lips wrote:
    Ja mam pytanie do mam które karmią piersia. Masz synek ma 2 tygodnie, do tej pory zjadał 1 całą pierś. Teraz widzę ze chyba mu to za mało bo jak go odkładam to dalej rusza języczkiem. Przystawiać go od razu do 2 piersi ?

    U nas tez mały zasypia tylko na rękach. Wolałabym go odkładać do łózeczka zeby sam zasnął. Po jakim czasie dziecko się przezwyczai do takiego zasypiania?


    A w nocy jak karmicie piersia? na leżąco czy na siedząco?

    Przystawiaj, jak nie bedzie chcial to ewentualnie chwile pociumka i pusci.Moj tak robi,ze go przystawiam do drugej i jak nie chce pocuka zasnie i wypuszcza, a jak jest jeszcze glodny to i sila bys mu nie wyrwala :D
    Ja karmie nalezaco ale maly ma glowke na mojej rece,bo inaczej potrafi ulac przez nosek :)

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:15

    nick nieaktualny, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, akira, nick nieaktualny, Moniusia89, nick nieaktualny, justyna14, m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Dżulia, Madzisek, Matleena lubią tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz w domu narazie. Nic sie nie rusza:D:D za godzine spowrotem do szpitala pod ktg i kolejny czopek eh.

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro mamy wizyte i pediatry to zapytam o to mleczko czy już zmienić czy jak.

    A pisalyscie ze Antoś duży chłopak tydzień temu ważył 4300 więc nie taki bardzo duży :)

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-julka, gratulacje!

    Mnk, a dlaczego nie zatrzymali Cię w szpitalu, skoro musisz wrócić?

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:15

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Jutro mamy wizyte i pediatry to zapytam o to mleczko czy już zmienić czy jak.

    A pisalyscie ze Antoś duży chłopak tydzień temu ważył 4300 więc nie taki bardzo duży :)


    Acikk zapytaj, bo może akurat to pomoże.

    U nas Paula ma już 5300-tzn miała 5 dni temu.

    Acikk a Twój Antoś rewelacyjny przystojniacha!!! :-)

    Acikk lubi tę wiadomość

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:16

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to jest ze szczepionkami w Pl,samemu trzeba kupic,bo ja pogubilam sie juz..?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antoś w różnych odsłonach ;)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 12:05

    nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny, Acikk, nick nieaktualny, Nadulka, rewelka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, akira, nick nieaktualny, Moniusia89, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny, Dżulia, nick nieaktualny, Madzisek, Matleena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati_zuzia wrote:
    Jak to jest ze szczepionkami w Pl,samemu trzeba kupic,bo ja pogubilam sie juz..?

    Jak się chce te kilka w jednym to trzeba kupić. Na nfz są te pojedyńcze

  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sama nie wiem jak szczepić już mam mętlik w głowie...
    Kupujecie te dodatkowe szczepionki: rotawirusy i pneumokoki?

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lips wrote:
    Ja sama nie wiem jak szczepić już mam mętlik w głowie...
    Kupujecie te dodatkowe szczepionki: rotawirusy i pneumokoki?
    Tak. My zaszczepilismy tez tymi dodatkowymi 6w1 i nie bylo zadnych efektow ubocznych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 12:57

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:16

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 2259 2260 2261 2262 2263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ