Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Podejmuje próbę odlozenia chłopczyka do kołyski :P ale bez większych nadziei :P
    Trzymam kciuki :)

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik a co to za smoczki śmieszne macie :)?

    Kurde moj antek się praktycznie nie rozstaje ze skocznie aż się boje jak kiedyś bedzie trzeba do oduczyć :P

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Kika428 Ekspertka
    Postów: 227 453

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megi a co z franusiem? Mialas isc Na jakies badania? Cos tam mowilas Ze siostra chce was gdzie wyslac? Wiadomo juz cos? Moj maly jadl ostatnio o 16 I teraz spi I spi Nie chce go wybudzac Bo jest potem sporny ale jeszcze nigdy Tak nie mialam :P normalnie co chwile chodze sprawdzac czy oddycha Bo az to dziwne normalnie zawsze sie wybudzal jak z zegarkoem w dupie a teraz? :O mam nadzieje Ze to Nie oznacza nieprzespanej nocy..

    Maksymilian
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podpinam sie pod pytanie o smoczki :)

    Acikl moj tez smpczek prawie caly czas w buzi pod reka mam zawsze dwa dynamiczny i uspokajajacy zalezy od humorku :)
    I jak Antos usnal ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 23:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aannkkaa wrote:
    Dziewczyny po CC mam pytanie. Otóż na bliznie po lewej stronie mam dość duże zgrubienie i boli przy schylaniu i śniadaniu. Miała któraś tak ?
    I ile macie szwów ?


    mam dokładnie takie samo, to nic niepokojącego ;) te zgrubienie jest w miejscu gdzie się kończy nacięcie i szwy i podobno jest normalne ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnk wrote:
    Tak kurwa boli ze ja pierdole
    Powodzenia :-) ha ha az mi sie przypomina jak to było :D z calej siły zaciskałam ręke na poręczy od łóżka przy każdym skurczu :D a jak juz czułam ze idzie skurcz to sie przygotowywałam i chwytałam poręcz zeby zacisnąć haha :D

    Ps. Miałam tez bóle krzyżowe, obyś ich nie miała, najgorsze co może byc :O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2016, 23:44

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2016, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak przychodzil skurcz to sie budzilam i szukalam reki M zeby zacisnac i modlilam sie zeby puscilo bo chce spac haha a jak M nie bylo to ratowalam sie porecza od lozka :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 11:10

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to ja tak w nocy tez łapałam mojego za ręke ale jak zostałam sama na patologii to poręcz tez haha :P A na porodówce na początku jak skurcz szedł to krzyczałam do mojego ''michu michu skurcz chodz tu szybko'' :D
    Suerte a może odbić nie może? moja tak sie pręży i jęczy jak nie beknie dobrze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 00:25

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie ma mleko? a spróbuj włączyć suszarkę, na moją to działa jak płacze :P

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o u nas taka sama zmiana była, tez z bebiko na hippa :P i moja miala zatwardzenie na poczatku , hmm a nie ma wysypki czy cos? bo moze ma uczulenie na białko i to go męczy?

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte moze Bartus tez ma kolke i dlatego tak krzyczy wiem ze w Uk sa tez jakies kropelki na to angielskie moze go brzuszek boli probowalas ogrzac brzuszek suszarka albo nosic tam jak tu dziewczyny wstawialy zdjecie

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm nie pamietam, ale na pewno kilka dni i kilka razy miala twarde kupki, no u nas woda tez nie wchodzi jej zawsze pluje a pozniej ulewa, próbowałam nawet ciepłą wode no i ulewa tez bardzo alee, kupka idzie :D to jak przed puszczeniem bączka taki płacz albo krzyk to może kolki sa? i jak pusci to i tak nadal męczą bączki gdzies tam w jelitach, no nie wiem co poradzić, u mnie tez moja sie pręży, stęka, marudzi, czasem krzyczy itd ale nie było jeszcze tak zeby duzo płakała, raczej twarda z niej babka i znosi to dzielnie jak cos jej dolega, jękami i marudzeniem :D
    U nas pomaga noszenie przez ramię pionowo jak sa problemy brzuszkowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 00:55

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 00:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte to uczulenie !!!! śluz w kupce jest przy uczuleniu !

    edit: moja miała pryszcze i lekarka sie pytała czy był śluz w kupce bo przy uczuleniu właśnie występuje, najczesciej jak jest na białko uczulenie, my przez te pryszcze, czeste ulewanie i problemy ze zrobieniem kupy tzn wielka trudnosc jej sprawiało, dostalismy mleko bez białka nutramigen.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2016, 01:04

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 01:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:20

‹‹ 2267 2268 2269 2270 2271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ