Grudniowe mamusie 2015
-
WIADOMOŚĆ
-
nick nieaktualnyMeczylan sie z tym dobra godzine.
Zamknelam liste:) Wiem że jeszcze niektore mamusie byly aktywne pod koniec grudnia Marik,evvik,Biedron . jak jeszcze ktoras da nam znac o porodzie to dopisze. Ale na razie zrobilam juz male podsumowanie
Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 12:43
Suerte, pati_zuzia lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
100 grudniowym mamusiom urodziły się 104 maluszki. Były z nami aż 4 mamy bliźniaków
Urodziło się:
57 dziewczynek
47 chłopców
Najpopularniejszymi imionami były:
Ola i Marysia- 4
Kacper i Maks - 4
Sposób porodu:
Siłami natury - 56
Cięcie cesarskie - 41
Brak danych - 3
Najcięższym a zarazem najdłuższym maluszkiem była córeczka od genoweffy - Ola która ważyła 4950g i mierzyła 62cm
Najmniejszym maluszkiem był Bartuś od ewki993,który ważył 1780g oraz Kasia od Flakonika,która miała 44cm.
Największa liczba porodów przypadła na dzień 27.12 - 5 porodów.
Natomiast żaden maluszek nie chciał przyjść na świat 20,26 i 28 grudnia
aannkkaa, Acikk, Madzisek, akira, iNso87, Ola_45, Matleena, Dżulia, Dżulia, Dżulia, Suerte, pati_zuzia, Mi$ia26, rewelka, Moniusia89, MeGi2986, Nadulka, ZieloneOliwki, moniek90, kwiatakacji, Piegus, Aneczka86, genoweffa, Madzia890722, alicja_, m@rzenie, Kate4, Mama_Mai lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualnyFlakonik szacun!!!
super ze udalo sie podsumowac 
Ola 45 mnie Irenka tez ciaga za brodawki dlatego od 3 dni odciagam laktatorem i daje w butli cycki odpoczywaja a ja nie dostane zapalenia i laktacja sie nie zatrzyma.
Annielica u mnie tez juz zrezygnowalismy z dokarmiania mm
chyba byl to kryzys laktacyjny bo od 2 dni mam mleka full, sciagam laktatorem za jednym razem 130 ml, a jeszcze tydzien temu ciezko bylo 50 wyciagnac z dwoch piersi 
Inso wesolych, spokojnych swiat
iNso87, alicja_ lubią tę wiadomość
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualnyWitamy mamusie!
Mamy już 3 tygodnie i 3 dni i wazymy już 4020g, w dniu wypisu 17.12 mieliśmy 3210 g. Zdrowo rosniemy na cycu mamusi
http://iv.pl/images/34949397185698357781_thumb.jpg
Kochane! Mój maly nie chce żadnego smoka, chciałabym go nauczyć ssać smoczka, bo jak narazie z mojego cyca robi sobie smoka a nie powiem jest to męczące. Przerobilismy już 4 różne smoki Canpol, lovi, nuka i jakis no name którego troszkę possal, ale wielkosciowo jest od 3-6 m-cy. Nie wiem już sama czy problem tkwi w wielkości, czy kształcie...czy o co chodzi. Wiele dzieci wręcz uwielbia smoczki a mój ma odruchy wymiotne jak próbuje mu smoka włożyć do buzki. Na któraś z Was taki problem?
Dżulia, pati_zuzia, Nadulka, iNso87, kwiatakacji, genoweffa, m@rzenie, Mama-julka lubią tę wiadomość
-
Myszata nie pomoge. Mój antek jest uzależniony od smoka odkąd tylko się urodził

Słyszałam ze mamusie KP wkładają smoczek do stanika żeby nabrał zapachu i temperatury
spróbuj Nie zaszkodzi
Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 15:48
-
nick nieaktualnyAcikk wrote:Myszata nie pomoge. Mój antek jest uzależniony od smoka odkąd tylko się urodził

Słyszałam ze mamusie KP wkładają smoczek do stanika żeby nabrał zapachu i temperatury
spróbuj Nie zaszkodzi 
Już próbowałam go moczyc w swoim mleku:p faktycznie trochę possal ale zaraz się kapnal, ze to nie to i wyplul. Nie da się w ciula zrobić:p wydaje nam się, ze takie małe dzieciaczki są Jeszcze takie glupiutkie, a tak naprawdę są mądrzejsze niż nam się wydaje.
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
-
nick nieaktualny
Z GŁOWĄ O SUPLEMENTACH












