Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Piegus Autorytet
    Postów: 335 428

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Boże, Flakonik, tak mi przykro. Nie wyobrażam sobie co teraz czujesz. Trzymaj się!

    2EeVp2.png
    NcmSp1.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik :( nie wiem co napisać :( normalnie jestem caly czas smutna odkąd przeczytałam Twoja wiadomosc :( i napewno żadne słowa teraz nie pomogą...

    Trzymaj się Kochana !!! :(

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 11:14

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • evvik Autorytet
    Postów: 424 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jestem:)
    Tym razem z nowina :) Sophie sie nie speiszylo;) 2 stycznia 2016 o 0:40 przyszla na swiat nasza kruszynka. 3530 g, 55 cm.

    Porod wywolywany oxy od 15, po braku reakcji organizmu na znieczulenie dozylne poprosilam o zewnatrzoponowe, po ktorym po godzinie juz mala byla z nami, bez stresu, bez bolu, bez histerii i traumy. Nie opisuje wiecej, bo juz pewnie wszystkie macie dosyc tych porodow;) Trudno opisac jak bylam szczesliwa, calkowicie zszokowana jak mozna genialnie przejsc porod bez bolu i trwogi, tylko skupiona na dziecku i tak zakochana po pierwszej sekundzie gdy ja przytulilam.

    Matleena, nick nieaktualny, nick nieaktualny, rewelka, nick nieaktualny, Poz!omka., akira, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Piegus, iNso87, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 11:14

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • evvik Autorytet
    Postów: 424 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pojawilam sie w najsmutniejszym momencie odkad jestem z Wami. Nie potrafie nawet wyrazic slowami jak mi przykro i jak trudno mi pojac, jak to sie moglo stac. Flakonik... Boze... Nikt nie zrozumie co teraz czujesz jesli nie przeszedl tego samego ... i mi rowniez trudno nawet pomyslec co teraz przezywasz, ale prosze jesli tylko moze to pomoc wracaj do nas, kazda tu z calym sercem bedzie chciala pomoc, chocby wysluchac i pocieszyc dobrym slowem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, Flakonik- trzymaj się i bądź silna! To wszystko to błahe słowa, ale wszystkie tu jesteśmy z Tobą, jak tylko będziesz chciała się wyżalić, wypłakać, usłyszeć słowa wsparcia czy otuchy to pisz. Kochamy Cię wszystkie wirtualnie, jesteśmy z Tobą!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 19:25

  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evvik wrote:
    No to jestem:)
    Tym razem z nowina :) Sophie sie nie speiszylo;) 2 stycznia 2016 o 0:40 przyszla na swiat nasza kruszynka. 3530 g, 55 cm.

    Porod wywolywany oxy od 15, po braku reakcji organizmu na znieczulenie dozylne poprosilam o zewnatrzoponowe, po ktorym po godzinie juz mala byla z nami, bez stresu, bez bolu, bez histerii i traumy. Nie opisuje wiecej, bo juz pewnie wszystkie macie dosyc tych porodow;) Trudno opisac jak bylam szczesliwa, calkowicie zszokowana jak mozna genialnie przejsc porod bez bolu i trwogi, tylko skupiona na dziecku i tak zakochana po pierwszej sekundzie gdy ja przytulilam.
    Gratuluje ! :-) I zazdroszcze :D ja po 8 godzinach na porodówce błagałam o znieczulenie po czym usłyszałam ze przez znieczulenie moja akcja porodowa jeszcze bardziej sie wydłuży -.- taki mamy kraj... i zniechecili mnie do użycia znieczulenia, dostalam paracetamol w kroplówce :O Nastepnym razem od razu powiem ze chce zzo !! :D i wtedy moge rodzic :P bo takich bóli juz nigdy wiecej ! a przy ilu cm rozwarcia mozna juz podawac zzo?
    Ps. a jak sie czułaś jak znieczulenie schodziło ??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 19:35

    evvik lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • stars2345 Autorytet
    Postów: 365 256

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 14:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik wrote:
    Najcięższym a zarazem najdłuższym maluszkiem była córeczka od genoweffy - Ola która ważyła 4950g i mierzyła 62cm :)

    Flakonik, piękne podsumowanie tylko mała poprawka by się zdała, bo mój pulpecik ważył 4930g :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko Flakonik! Co za tragedia! :( Przyjmij wyrazy głębokiego współczucia.

  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik trzymaj się mocno kochana, Wszystkie tu jesteśmy z tobą myślami. Rodzice będą czuwać nad wami z góry [*]

    1usap07w9hybl9h9.png
  • lilianna Autorytet
    Postów: 428 537

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik, głębokie wyrazy współczucia (*)

    Nawet nie wyobrażam sobie jaka to wielka tragedia. Bądź dzielna.

    3i49p07wxglh0lzs.png
  • evvik Autorytet
    Postów: 424 409

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja moglam prosic w kazdej chwili do konca porodu. Moj m wszystkim sie zajal, podczas tych prawdziwych boli przestalam rozumiec niemiecki, m tlumaczyl na angielski i odpowiadal za mnie, nawet jak juz bolalo i nic nie mowilam tylko koncentrowalam sie na oddychaniu i jeczeniu;) rodzilam na wielkim okraglym lozku, m lezal obok, patrzyl w oczy przytulal moja glowe, trzymal za rece, W ostatniej fazie zmieniono pozycje lozka, moglam sie oprzec rekami i w pozycji na pieska rodzilam w ostatniej fazie po zzo
    Jak musialam usiasc do wklucia sie w plecy obejmowalam m a on kucal przedemnA . Nic mi nie zostalo po porodzie jak wielki do niego szacunek, nie zapomne sily jaka mi dal poprzez swoj obecnosc wsparcie i bezpieczenstwo. i na koniec widok malej najpierw zaraz jak tylko trafila na swiat i pozniej jak ja dostalam do przytulania.

    na koniec... nieludzkie jest rodzenie w takich bolach, zwlaszcza, ze dzieci rodza sie coraz wieksze...

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, lilianna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evik gratulacje :)

    evvik lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik moje kondolencje! trzymaj się kochana

    stars2345 lubi tę wiadomość

    7w3d 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakoniku strasznie Wam współczuję. Nie wiem co pisać, to straszne jest :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flakonik, najszczersze wyrazy współczucia :-( W takich chwilach nie wiadomo nawet co powiedzieć....Trzymaj się, bo masz dla kogo <3

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10356 6264

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przepraszam,że to napiszę, ale jak to jesteś kurde, że 2 osoby się urodziły i dwie odeszły? u mnie jak urodziłam Olka to miesiąc później dziadek zmarł :/ życie nie jest sprawiedliwe:(

    7w3d 💔
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Justyna straszne tj. Flakonik 6 lat starała się o dzidzie i nawet nie zdążyli się nacieszyć wnukami :( straszne ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2016, 21:38

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2280 2281 2282 2283 2284 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ