Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Alicja daj jakieś zdjęcie Sarki :)

    Sarek ubrana na chłopaka :D
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1d8ea8535b92.jpg

    A tak wyglądamy jak mamy kolkę:
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0dcb6198f74b.jpg

    nick nieaktualny, Acikk, mnk, Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Madzisek, Dżulia, Moniusia89, Matleena, Piegus, rewelka, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja no bynajmniej nie wygląda na xxl ani nawet na L, co najwyżej S :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sarka figure jak modelka ma :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati_zuzia wrote:
    Sarka figure jak modelka ma :)
    Po mamie !!!
    Mój też ma figurę po mamie, klucha elegancka juz jest :D

    nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Alicja no bynajmniej nie wygląda na xxl ani nawet na L, co najwyżej S :D

    zobacz na policzki <3 haha

    edit: ale pediatra mi dziś powiedziała, że dzieci po MM są krąglejsze :D No i nazwała Sarkę - "kawał baby" :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2016, 22:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele!!!!! Suszarka działa cuda!!! Pierwszy raz spróbowałam posuszyć jej brzuch ciepłym powietrzem z suszarki jak miała kolkę - 30sekund i odlot!!!!!!! <3

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole zostawila ktoras kikut na pamiatke? :P

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam kikut :D

    relgh371b3i8nmn1.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja zdjęcie Sarki jak ma kolke przypomina mi Pole jak ma kolke :D

    9042181ee4585ed8med.jpg

    nick nieaktualny, Acikk, Dżulia, Moniusia89, justyna14, Nadulka, Matleena, Piegus, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    relgh371b3i8nmn1.png
  • moniek90 Autorytet
    Postów: 1013 896

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk ja tam nie widzę żeby Antoni byl kluska :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    relgh371b3i8nmn1.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moniek90 wrote:
    Acikk ja tam nie widzę żeby Antoni byl kluska :D
    Hyhy nie zartuj :D buzke już ma jak księżyc w pełni :D

    moniek90, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnk wrote:
    W ogole zostawila ktoras kikut na pamiatke? :P
    I nas odpadł na wizycie i pani dr i pani dr wyrzuciła Ale jakoś nie pragnelam go zachowac haha :)

    Antoni właśnie usnal mi w łóżku chyba go zostawię niech pospi przy mamusi <3 :P

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicja jaka tam z sarki kluska szczuplutka dziewczynka :) MOj tez pulpecik sie robi :) Dzis mielismy goscia i nie mialam czasu zajrzec a padam na pysk :) U nas odpukac narazie kolek brak :) I alicja masz racje suszarka i jej cieply strumien dziala cuda na maluszki moj tez jak mial problemy z kupka to pare minut i nie ma chlopaka :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja u nas mały też ma odlot jak mu susze brzuszek suszarka niestety odlot konczy się wraz z wyłączeniem suszarki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:26

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte mój uwielbia suszarkę odkurzacz i wszystko co szumi :) bez szumisia nie zasypia.

    Czemu tak ryczysz ??

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:26

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chcialam kikutka zostawic i on wsiaknal bo nawet w smietniku go nie mam :(

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2016, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez zgubil kikuta niestety :/ Suerte straszne jest to co piszez a w szpitalu nic nie powiedzieli na to ?

  • Iza83 Przyjaciółka
    Postów: 99 36

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem Grudniowka 2014 i z sentymentu przegladalam wlasnie forum. Suerte natrafilam na Twoj wpis i zdecydowalam sie napisac. Ty mieszkasz w UK? My mieszkamy w Irlandii i tutaj opieka lekarska jest bardzo podobna do Waszej - bo bani :) Na Twoim miejscu poszukalabym dobrego polskiego pediatre i wybrala sie do niej.niego z dzieckiem. To co piszesz jest pzerazajace (ze Twoje dziecko tak placze). Pamietam, ze na Styczniowkach 2015 byla dziewczyna, ktorej dziecie ciagle plakalo, krzyczalo, ciagle chcialo jesc, prezylo sie, tylko na rekach...Po wielu wizytach u roznych lekarzy okazalo sie ze maly ma alergie pokarmowa i stas wynikalo cale to zachowanie. Domyslam sie, ze w UK pojecie alergii pokarmowej nie istnieje (podobnie jak tutaj) i nie zakladam, ze Twoje dziecko ma jakiekolwiek alergie ale na Twoim miejscu wybralabym sie do dobrego polskiego lekarza. I pamietaj - cokolwiek by to nie bylo (kolka, alergia itp.), to minie i tego sie trzymaj :)

    km5stv73yxayd3lq.png

    m3sxdqk3rfjgs92z.png
‹‹ 2323 2324 2325 2326 2327 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ