Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    ile kup dziennie robia Wasze dzieci? Mój robi nawet do 10 i nie wiem czy to nie jest po kropelkach sab simplex...

    U mnie jakis czas temu było też około 10-ciu i przyznam, że mnie to niepokoiło. Teraz jest 4-6. Ja sobie zapisuję, bo słychać kiedy małą robi. Przeważnie po jedzeniu, ale już właśnie się troszkę to uspokoiło. Mnie się wydaję, że u nas to po mleku hipp combiotic.

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak serio to ile te chusty kosztują ??

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole mam pytanie. Bo tak sobie mysle ze skoro moj antek taki oporny w spaniu i wieczorem musze go usypiac z godzinę to może w dzień mi płacze i marudzi bo jest śpiący i też powinnam go usypiac godzinę :P?
    Jak to u Was wygląda czy wasze dzieci mają stałe pory kiedy spia w dzień czy jak im pasuje ? Usypiacie czy same spiankiedy chcą ? Bo może powinnam mu wprowadzic stała porę spania w dzień i usypiac go do skutku ? Tylko ciezko taka porę wprowadzic jak nie zawsze jestesmy w domu bo wiadomo czasem na spacerze u lekarza na zakupach... Napiszcie jak to u Was :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 23:14

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk na stronie lennylamb sa bawelniane od 160zl w gore zaczyna sie od rozmiaru XS i cena idzie razem z rozmiarem :)

    U nas po Hippie Bio najpierw byly kupki 3 na dzien a dzis juz 2 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Acikk na stronie lennylamb sa bawelniane od 160zl w gore zaczyna sie od rozmiaru XS i cena idzie razem z rozmiarem :)

    U nas po Hippie Bio najpierw byly kupki 3 na dzien a dzis juz 2 :/


    A na stronie litlte frog tkane 4,6m ok 150 zl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:
    A na stronie litlte frog tkane 4,6m ok 150 zl.
    To taniej niz tam gdzie ja patrzylam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chyba ta strona co Ty sprawdzalas bardziej znana ;-) ja zastanawiam sie nad ta http://pl.lennylamb.com/products/show/4017_chusta-do-noszenia-dzieci-tkana-splotem-skośno-krzyżowym-bawełna---rafa-koralowa---rozmiar-m

    W ciagu kilku najblizszych dni chcialabym zamowic bo od godz 17-18 do 22-23 mloda dzis na rekach i poplakiwala :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez chce zamowic chuste w najblizszym czasie bo wieczorami mody jest czesto na rekach a troche juz wazy a ja nic nie moge zrobic :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jeszcze ten bol plecow :-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    Dziewczyny dużo z Was nosi w chuście? bo ja się zastanawiam, ale nie wiem ani jaką kupić, ani czy to nie 'psuje' kregoslupa dziecka?


    Suerte, chusta jest bardzo dobra dla dziecka, jego kręgosłupa i nie tylko :) Ja właśnie kupiłam chustę i zaczynam :) Na pierwszą chustę kupuje się chusty 100% bawełny, skośno krzyżowe, najlepiej w paski ;) takich firm jak litlle frog, lenny lamb ;)a najlepiej kupić uzywaną, bo wtedy łatwiej się ją wiąże ;) polecam Ci grupy na fb, tam się dowiesz wszystkiego o chuście, odpowiedza na każde pytanie i doradzą ;)
    tu masz linki do grup :)

    https://www.facebook.com/groups/chusty/

    https://www.facebook.com/groups/chusty.polska/

    https://www.facebook.com/groups/chustoswirki/?fref=nf

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Madzia dawno Cie nie było co u Was? Twój antek też taki wymagający czy tylko moj chce mieć matkę wariatke??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 13:31

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 13:31

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj moje plecy tez wysiadaja a maly wieczorem chce tylko na rece a u tatusia mu niedobrze :/

    Acikk twoj Antos jest poprostu wymagajacym chlopcem :D

  • Dżulia Autorytet
    Postów: 418 406

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:

    Dzulia a jak Twoja waga? Przypomnialo mi sie ze w marcu bierzesz slub i chcialas zrzucic kg. Jak wogole przygotowania? :-)
    u mnie 3 tygodnie po porodzie -13kg. jeszcze parę tygodni i jakieś ćwiczenia rozpocznę:)
    co do ślubu to wstępnie 16 kwiecień, bo w marcu święta. Przygotowania nie rozpoczęte. Nie jest to jeszcze oficjalna data, bo...
    my planowaliśmy skromny ślub, garstka gości, a nasi rodzice chcą większą imprezę. W tym tygodniu mają się namyślić i w sobotę do księdza idziemy. ;)
    więc albo kwiecień skromna impreza, albo czerwiec coś większego. Z salą problemów nie będzie, bo po znajomości.

    nick nieaktualny, Matleena lubią tę wiadomość

  • Dżulia Autorytet
    Postów: 418 406

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 01:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój aniołek dziś pokazał różki i jeszcze nie śpi, a akurat jutro muszę rano wcześnie wstać. cóż... ;) ale z tego co czytam i tak mam złote dziecko. Zazwyczaj w nocy śpi, wstaje zjeść i potem dalej śpi. W dzień nie śpi, ale "zajmuje" się sama sobą, a ja jestem w stanie wszystko zrobić, spotkać się ze znajomymi i jeszcze narzekam że się nudzę :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    ile kup dziennie robia Wasze dzieci? Mój robi nawet do 10 i nie wiem czy to nie jest po kropelkach sab simplex...
    A ty karmmisz hipp bio combiotic? Bo ja jak karmilam tym mlekiem i dawalam sab simplex to maly tez zaczal ulewac, prezyl sie przy jedzeniu itd. Odsawilismy krople i w ciagu 2 dni wszystko sie unormowalo, ani kolki ani ulewania.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    A wogole mam pytanie. Bo tak sobie mysle ze skoro moj antek taki oporny w spaniu i wieczorem musze go usypiac z godzinę to może w dzień mi płacze i marudzi bo jest śpiący i też powinnam go usypiac godzinę :P?
    Jak to u Was wygląda czy wasze dzieci mają stałe pory kiedy spia w dzień czy jak im pasuje ? Usypiacie czy same spiankiedy chcą ? Bo może powinnam mu wprowadzic stała porę spania w dzień i usypiac go do skutku ? Tylko ciezko taka porę wprowadzic jak nie zawsze jestesmy w domu bo wiadomo czasem na spacerze u lekarza na zakupach... Napiszcie jak to u Was :)
    U mni maly duzo spi w dzien, czasem tylko 1.5h jest aktywny i w nocy tez spi. A jak w nocy ma problem ze spaniem to dtaram sie go w dzien szybciej wybudzic i zabawic. Nie usypiam go sam pada po jedzeniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 05:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadrobiłam ostatnire 3 dni. U nas była moja mama więc mieliśmy trochę czasu dla siebie. 2 wieczory z mężem na mieście dobrze mi zrobiły na psychikę.
    Nam mała ostatnio śpi po 5h w nocy a dzisiaj udało się 6h ( ja liczę od momentu jak zaśnie do tego jak się budzi).
    My karmimy piersią,dokarmiamy sporadycznie raz na 2 dni jak brakuje pokarmu wieczorem. Nam malutka potrafi zjeść 170 ml jak długo pośpi ( w nocy daję butlę z odciągniętym pokarmem.
    Widziałam,że była rozmowa o kolejnych dzieciach - my nie planujemy,ale może zmienimy jeszcze zdanie.

‹‹ 2340 2341 2342 2343 2344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ