Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • lips Autorytet
    Postów: 702 533

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znalazłam blog o chustowaniu:
    http://zamotani.pl/wybor-chusty-ma-znaczenie/

    Będę jutro zgłębiac ten temat

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    atdc3e5eao0yqv5p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    flakonik czy ty masz jakas nianie czy pomoc domowa?
    Pojechaliśmy razem z dziewczynami.
    A w domu tak mamy panią do pomocy żeby ogarnela dom.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2016, 21:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam chusty tkane skośne krzyżowe. Kiedyś się zaglebialam w ten temat i takie są ponoć najlepsze.
    Noszę w chustach ale dwie ciężko na raz a jak jedna noszę to druga musi wtedy mąż bo mialabym wyrzuty jakbym tylko jedną nosiła

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas też się ciemeniucha pojawiła. Smaruje też czymś i mam nadzieję że szybko zejdzie.

  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tezeta do sklepu po lody wyslalam bo nie wyczymie. I cos czuje ze mnie migdal zaczyna cmic i troche sie martwie

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie kupuję chustę. Oczywiście tkaną, bawełnianą, splot skośnokrzyżowy. Z tańszych firm to Little Frog i LennyLamb są fajne. Ja wybieram rozmiar L (4,6m). Na początku ciężko motać bo długa ale jest bardziej uniwersalna bo można motać na wiele sposobów, dłużej się ponosi no i mąż też może nosić. Chciałam koniecznie złamaną używaną bo takie są najlepsze bo łatwiej się dociągają. No i koniecznie pasiak bo lepszy dla początkujących. Niestety chusty nie tracą na wartości,a te używane przez to, że już są złamane są nawet droższe niż nowe. Ja chusty szukam na grupie facebookowej. Już jestem dogadana z jedną dziewczyną.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate4 dzieki za namiar :)
    Ja jestem z centrum, Poznan mam zdecydowanie blizej niz Krakow ;) ten profesor, ktorego polecil mi chirurg tez jest jednym z najlepszych specjalistow chirurgii reki w kraju :)
    Matlena pisala, ze ktos z jej rodziny tez mial dodatkowy palec. U nas niestety budowa tego podwojnego kciuka jest bardzo skomplikowana :/ one maja wspolny staw, jednoczesnie sie zginaja itd. Na tym u nas polega trudnosc, dlatego zwykly chirurg sie tego nie podejmie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jesli chodzi o laktator to ja dopoki karmilam swoim mlekiem Wojtka to uzywalam recznego z Aventu i bylam bardzo zadowolona

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:28

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte wrote:
    ile kup dziennie robia Wasze dzieci? Mój robi nawet do 10 i nie wiem czy to nie jest po kropelkach sab simplex...
    Max 2 dziennie. Tez mam te kropelki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 14:28

  • Hashija Autorytet
    Postów: 1453 993

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama-mai a można nie amputować tego dodatkowego kciuka? jego przyszła kobieta miałaby niezły odlot przy pieszczotach ;) a tak poważnie kiedyś spotkałam dziewczynke co miała zrośnięte 2 palce i operacje miała w wieku kilku lat.

    Wy tak o ciemieniuchach na głowie a moja Gabrysia ma na brwiach a na głowie nie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suerte a smczek masz z iloma dziurkami przy butelce ??

    ania14 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi osobiscie nie przeszkadza ten dodatkowy paluszek. Sprawia, ze moj syn jest wyjatkowy <3
    Ale juz moj maz ma z nim problem :/ poza tym boje sie, ze dzieci beda sie z niego nasmiewac w szkole, ze bedzie czul sie przez to gorszy. Same wiecie jak okrutne potrafia byc male dzieci...
    Chirurg mowil nam, ze ten paluszek byc moze zostanie usuniety dopiero jak Wojtus bedzie mial 4-5 lat. Nie wiadomo, ktora reka bedzie bardziej sprawna u niego itd.
    Po niedzieli sprobujemy sie zapisac na konsultacje do profesora i zobaczymy, co on na to powie

    Hashija lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annielica co to za grupa na fb? Tez czytalam ze uzywane drozsze bo sa wlasnie juz wyrobione. Tez chce kupic chuste, tez tkana i tez rozm L i tez pasiak zeby latwiej bylo motac :-)

    Flakonik podziwiam ze ogarniasz dziewczynki, Nasze forum i inne watki :-) milego weekendu :-)

    Czy u Was tez tyle sniegu spadlo??? Caly dzien sypalo i teraz lezy ze 30 cm :-o

  • ania14 Autorytet
    Postów: 1120 474

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi$ia26 wrote:
    Suerte a smczek masz z iloma dziurkami przy butelce ??
    Dobrze że o tym piszesz... nie pomyślałam. ..
    Juz bylam właśnie wyparzyc ta wieksza butelke bo ona ma smoczek 2 a ta mala 1. Zaraz zamawiam na allegro smoczki...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis tez zminilam malemu smoczek bo strasznie sie denerwowal i prezyl jak jadl i o polnocy wyprobojemy smoczek 2 :) Suerte moze ty tez masz jedynke i may sie przez to denerwuje przy jedzeniu

  • Madzisek Autorytet
    Postów: 1533 1149

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa u mnie cały dzień sypało ale niestety temperatura oscylowała w okolicy 1-2 stopni na plusie i Większość tego stopniała a szkoda bo ja tak lubię śnieg :-( i Poszlibyśmy znowu z małą jutro na sanki, atak niestety chyba że w nocy sporo dopada bo już jutro ma być -1

    1usap07w9hybl9h9.png
  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli warto zainwestować w Nowa chustę bo można ja potem drożej sprzedac :D czysty biznes :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
‹‹ 2339 2340 2341 2342 2343 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikrobiom intymny a infekcje - wakacyjny niezbędnik

Mikrobiom pochwy to złożony ekosystem mikroorganizmów, który pełni kluczową rolę w utrzymaniu zdrowia intymnego. Jego zaburzenie może prowadzić do różnorodnych dolegliwości, które są szczególnie uciążliwe podczas podróży. W tym artykule przyjrzymy się, jak działa mikrobiom pochwy, jakie czynniki mogą go zaburzyć podczas wakacji, a wreszcie jak skutecznie chronić zdrowie intymne w trakcie podróżowania oraz kiedy warto sięgnąć po sprawdzone wsparcie z apteki.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ