Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 10:05

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Bulisia Przyjaciółka
    Postów: 65 82

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczny :) we wtorek ide na pewno do gina bo podejrzewam, że będzie duphaston na pewno od razu na podtrzymanie na zapas. Pytałam wczesniej gina o cytomegalie to mowil,że jeśli przebyta to się nie martwić ale różne są opinie... Czekam niecierpliwie, ale tym razem musi być ok... ! :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Matleena, Nadulka, mnk, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    07.06.2015 * Nasza najdroższa kruszynka...

    ece938ea53.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 10:05

    rewelka, KASIAG24, nick nieaktualny, Moniusia89, Ola_45, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadulka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny, gosia mmr, m@rzenie, niania.ogg lubią tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mamuski my mamy katarek ipokaszlujemy :/ wczoraj caly dzien nie spala ! wlaczalam jej suszarke to chwile kimala czopek nie dzialal nic, byla marudna placzliwa i to napewno nie kolka... chyba przez ten nosek bo ppadla o 22:30 w nocy spala wstawala na jedzenie co 3 godz a rano znowu miala w nosku dzisiaj odsypia bidulka wczorajszy dzien a jutro ide do lekarza po recepte na mleko i z tym katarkiem.


    co do ubioru ja tak jak Accik ubieram mala jak wychodze, tylko ze my duzo wedrujemy auto szkola dom... wiec zmiany temperatur na daly w dupe i moja starsza corka od poniedzialku byla mocno pprzeziebiona...

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulisia trzymam kciuki !! i zycze wszystkiego dobrego :-)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 3273 2986

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:01

    03.2015 - 6t. 💔
    12.2015 syn
    Starania od 2017r

    Niedrożny lewy jajowód
    7x IUI - nieudane
    1 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 09.2024 - 5t.💔
    II transfer - 11.2024 - 5t. 💔
    III transfer - 12.2024 - nieudany
    2 PROCEDURA IVF :
    I transfer - 03.2025 - 5t. 💔
    II transfer - 15.05.2025 - ❤️
    17.01.2026 ❤️Zdrowy chłopiec 👶🏻
  • Moniusia89 Autorytet
    Postów: 330 309

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2016, 13:48

    d69c20mmk9myteud.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 623

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bulisia bedzie dobrze trzyma. Kciuki :-*

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • stars2345 Autorytet
    Postów: 365 256

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 stycznia 2016, 13:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilb01v.jpg

    Uwielbiam te uśmiechy :-D

    Matleena, Dżulia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Moniusia89, nick nieaktualny, Nadulka, Ola_45, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, iNso87, nick nieaktualny, m@rzenie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnk wrote:
    Nie, ja kp :P i moj w ulal moze ze trzy razy, i rzadko odbija mu sie.
    W ogole mam z nim chyba maly problem. Bo w dzien to on prawie w ogole nie spi :P najgorsze jak daje mu cycka, on je je je i zaczyna nagle plakac i wypluwa i od razu chce spowrotem i possie 30 sekund i znowu ryk i znowu szuka cyca i tak czasem potrafi na okretke :(
    Spisalam sobie te wszystkie nazwy kropelkow i dalam tacie liste co ma kupic, wolalabym zeby sie nie przydaly ale zawsze lepiej miec.

    Mnk, a może mleko leci za szybko tzn. pod sporym ciśnieniem. U mnie się tak zdarza i wtedy mała też zasysa-wypluwa. Wtedy idę trochę odciągnąć ręcznie i jak tylko naciskam to pojawia się kilka silnych strumieni. To one zalewają maluszka i wtedy sie denerwuje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pchelkaa wrote:

    Krotka chwila gdy nie spi moje prawi 7 kg szczescia ;-)

    Śliczna kluseczka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeGi2986 wrote:
    Pchelkaa alez ślicznosci!! :)

    Dziewczyny czy macie podlozone pod lozeczko ksiazki albo cos pod materacyk??

    Ja mam coś takiego http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/54/00/34/75/5400347516 na allegro 20 zł.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acikk wrote:
    Jezu dziewczyny Mój antek na spacer jedzie w body i polspiochach i kombinezonie i pod ciepłym kocem :D i zawsze jest cieplutki a nawet lekko zgrzany więc jakbym ubrala tak jak piszecie to antek chyba by pływał w swoim pocie :P

    Acikk, ja Olę ubieram tak jak Ty i też zawsze ciepła. A raz, jak były mrozy ok. -10 to miałam jeszcze polarowego pajaca, a bidulka się spociła wtedy bardzo mocno.

  • Acikk Autorytet
    Postów: 3861 4544

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    genoweffa wrote:
    Acikk, ja Olę ubieram tak jak Ty i też zawsze ciepła. A raz, jak były mrozy ok. -10 to miałam jeszcze polarowego pajaca, a bidulka się spociła wtedy bardzo mocno.
    Ja dokładnie tak samo. Jak było -10 to mu założyłam jeszcze pajac polarowy i to był błąd :P
    Ale może inne dzieciaczki są bardziej cieplolubne :) na tam ogólnie staram się z niczym nie przesadzac. W domu czapeczka po kąpieli tylko z uwagi na Antka długie wlosy. Smaruje tylko oliwka po kąpieli pampersow za często nie zmieniam i antkowi nic nie dolega nie odparza się ani nic wiec myślę że co za dużo to niezdrowo.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Ola_45 lubią tę wiadomość

    Nasze Słoneczko <3
    atdc2n0auob2dui0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeGi2986, kwiatakacji, moniek90, flakonik i inne dziewczyny których dzidzie mają już ok 2 miesiące – Ile ważą Wasze maluchy?
    My dziś już ok 5000.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 21:21

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alicja_ wrote:
    MeGi2986, kwiatakacji, moniek90, flakonik i inne dziewczyny których dzidzie mają już ok 2 miesiące – Ile ważą Wasze maluchy?
    My dziś już ok 5000.
    My 2 dni temu 4900 wiec dzisiaj tez juz cos kolo 5 kg, jutro bedziemy wazyc.

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:09

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2016, 10:10

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niby Franek wiek korygowany ma 1 miesiac i 5 dni. Ciekawe jak jego rowiesnicy, jak bardzo od nich odstaje.

‹‹ 2391 2392 2393 2394 2395 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ