X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce do pracyyyy!
    Oszaleje w domu. Musze go w poniedziałek wykurzyć do przedszkola chyba juz. Bo mi chalupe rozniesie.

    justyna14 lubi tę wiadomość

  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola454 wrote:
    Ja chce do pracyyyy!
    Oszaleje w domu. Musze go w poniedziałek wykurzyć do przedszkola chyba juz. Bo mi chalupe rozniesie.
    a co ja mam powiedzieć? padam na ryj po 2 tygodniach z 3 sam na sam przez 10 godzin dziennie :/ serio mam dość aż tak że rzygam własnymi dziećmi :/

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, ja bym wykitowała chyba.
    Za bardzo sie przyzwyczailam ze sie wyszalał w przedszkoly i w domu bylo wzglednie. A teraz lata jak szalony po domu, wstaje o 5 albo i przed

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 listopada 2018, 21:30

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 8 listopada 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam was wszystkie :-*

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 listopada 2018, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki!:) Ja już na nogach od 5 bo jakoś ostatnio lepiej mi się wszystko rano robi. Już poszukiwała śniadania do pracy i teraz kawe pije:D
    Powiem Wam że mnie właśnie przerażało zawsze że jak będzie drugie dziecko to znów będę w domu musiała siedzieć a to jest miliard razy bardziej męczące niż chodzenie do pracy. Ja wogole jestem osobą która musi wyjść do ludzi. Jak siedziałam z Ola to zdziczalam strasznie. Niby dbalam o siebie,wychodzilam trochę do ludzi to to nie jest samo co wstać ubrać się umalować do pracy. I pogadać o innych sprawach niż dziecko. Co więcej ja mam tak ze chodząc do pracy jestem dużo bardziej zorganizowana pod względem obowiązków domowych!
    Przytulam mocno wszystkie które ciezko pracują w domach!:*

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja siostra dziś ma wolne to mi trochę pomoże. Uff na 12 mam kontrolę z Pola i Olkiem więc ona zostanie z Antusiem :-) Olek już jakby lepiej, czasem lekko odkaszlnie, ale dziś już antybiotyk skończył. Zobaczymy co powie lekarka. Pola jeszcze potrzebuje czasu. :-/

    Ja nos zatkany, przed snem już użyłam jakiegoś spraya żeby sobie ulżyć choć wiem że nie można przy karmieniu ale nie dam rady spać z zatkanym nosem. W.dzien się męczę.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakis dramat przedszkolny. Juz wczoraj pani mowila ze maly mial zly dzien, plakal do mamy i nie chcial wspolpracowac. Zawsze bez problemu i z usmiechem wskakiwal do sali i byl bardzo spokojony tam. Dzisiaj rano dostal szału przy ubieraniu bo mieli miec bbiale koszule. Prawie ja z siebie zdarl. Jakos mi sie udalo go przekonac zakladajac mu na to jeszcze kardigan. W przedszkolu wył, rzucal sie i plakal, zapomnial przytulanki ktora codziennie nosi. Pani az musiala go wziac na ręce i zaniesc do lazienki. Przezywam stresy, ktore wiekszosc mam przezywala we wrzesniu. Nie wiem co robic, nawet przez chwile chcialam zaniesx mu te przytulanke bo mu maz nagadal ze mama doniesie. Ale boje sie, ze to nie zalatwi sprawy.

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola454 wrote:
    Ja chce do pracyyyy!
    Oszaleje w domu. Musze go w poniedziałek wykurzyć do przedszkola chyba juz. Bo mi chalupe rozniesie.

    Niestety w poniedzialek wolne.

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 9 listopada 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa no tak -.-
    W ogóle ten poniedzialek to jakis dziwny. Umowilam sie ponad miesoac temu do lekarza na 12 listopada. I teraz nie wiem co oni robia z tymi wizytami?
    Musze tam dzisiaj zadzwonic

  • Julia2015 Autorytet
    Postów: 624 204

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez miałam wizyte u ginekolofa mieć, bylam pewna ze odwołaja i zaplanowalam wyjazd do rodzicow. A tu wczoraj dzwonia, ze jednak bedą wizyty, ale ja niestety musialam zrezygnowac :(

    LISTA URODZONYCH PO GRUDNIU 2015
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna jest seria dla ciężarnych i karmiących na przeziębienia. Prenalen. Jest spray do nosa z jakimś olejkiem. Ja teraz używałam jak byłam chora

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam już rano w Biedronce. Chciałam odebrać książkę że slodziakami, ale co nie pójdę to nie ma. Były wczoraj... Jak już mam naklejki to wezmę dziecku książkę.
    Stoi za mną w kolejce przy kasie pijaczek z ćwiartka wódki. Ja wypakowalam zakupy, nawet mi nie pomógł koszyka na dość wysoka kupkę odstawić. A potem się mnie pyta czy może być przede mną bo ma tylko jedną rzecz. Powiedziałam że nie i ma poczekać.
    Ja w ciąży i pijaczka mam przepuścić bo już się nie może doczekać aż się napije. Z tego co zrozumiałem z jego rozmowy z kasjerka to była jego druga dzisiaj

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Ola454 Ekspertka
    Postów: 231 62

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam pecha jesli chodzi o ksiazki. Ciagle ich nie ma. Pani mi powiedziala w biedrze ze najlepiej z samego rana być. Jak tylko sklep otworza. Ale co mi to da jak nie wiem kiedy im dosyłaja te ksiazki -.-

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja byłam przed 9 i dzisiaj nie było w ogóle. Ponoć wczoraj były tak nawet do późnego popołudnia

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 9 listopada 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas dziś przełom.. Lena dała mi pierwszy raz buziaka i weszła sama do sali. Myślałam, że już taki dzień nie nastanie. U nas też dziś obowiązują eleganckie stroje. Dzieci mają akademię A o 11.11 wspólnie odspiewaja hymn.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dziś malowanie

    w wykonaniu Poli

    bo cisza zawsze oznacza jedno

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e9ff0db966c6.jpg

    piękna niebieska kredka, ślicznie wygląda na przybrudzonej już ścianie za kanapą w salonie :)

    mnk, Julia2015, iNso87, MeGi1986 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natalka0887 wrote:
    Justyna jest seria dla ciężarnych i karmiących na przeziębienia. Prenalen. Jest spray do nosa z jakimś olejkiem. Ja teraz używałam jak byłam chora
    kupiłam z tej serii to rozpuszczalne do picia wczoraj rano jak jeszcze tak mi nie leciało. Dziś dokupię to na katar :/ masakra

    ale pranie zrobione, Antek śpi, starszaki ubrane nakarmione budyniem, oglądają bajkę na kompie, obiad się piecze, nie jest źle. Zobacze co mi pediatra powie dziś o tych moich pociechach. Cały czas się zastanawiam czy ich puszczać do przedszkola. Za jest tylko jeden argument - już nie wytrzymuje, przeciw więcej. Więc chyba jeszcze tydzień ich przetrzymam, zobacze.

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kurteczke z Lidla jednak kupiłam mniejszą, a tą muszę oddać (kupiła dokładnie mi siostra w innym lidlu). I ta rozmiar mniejsza jest ok :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 622

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    espoir wrote:
    mnk a długo udało Ci się karmić tandem? :)

    Cały czas karmie :)

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 622

    Wysłany: 9 listopada 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna ja mam w mieszkaniu wszystkie ściany wymazane kredkami bo w Marcelu raz się obudził artysta:D salon mąż już odmalował ale pozostają sypialnie:DD

    justyna14 lubi tę wiadomość

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
‹‹ 3314 3315 3316 3317 3318 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ