X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 lipca 2019, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso wszystkie coreczki masz chyba takie same bo tak samo kojarzę zdjęcia Lenki :-) i tw włosy też chyba geny bo Lenka też pamiętam miała piękne od razu :-) cudna Dusia i jeszcze widać że pulchniitka ale fakt, wygląda jak conajmniej roczne dziecko :-)

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna,tak mi tez odrazu z Lena sie kojarzy Dusia jak na Nia patrze. Geny robia swoje ;) nie ma co.

    Aneczka Tobie sie zepsul a ja wlasnie dzis hustawke sprzedalam :D jeszcze zarobilam :p i tez nie mam w czym karmic Lidki ale poczekam i kupie krzeselko,najwyzej znajde z funkcja regulacji oparcia ;) nie moglam juz zniesc to,ze ten lezak pod nogami w salonie sie walal a Lidka w nim malo siedziala (nie liczac tego,ze na poczatku sie hustala). Jeszcze kolyske sprzedac i narazie do sierpnia luuuz. Potem tapicerke do gondoli i poki co wiecej nic nie sprzedaje ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lipca 2019, 14:08

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za mile slowa. Ja czekam teraz Animka na foto Justynki :D

    Justyna a Ty szykuj sie zaraz na roczek! :D to jest dopiero Wow!

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso- haha, no niech siedzi na razie jeszcze w tym brzuchu;) gdzie jej tak dobrze bedzie?;P

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 lipca 2019, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Inso- haha, no niech siedzi na razie jeszcze w tym brzuchu;) gdzie jej tak dobrze bedzie?;P
    No tak tak :D ja wtedy pochwale sie juz ponad pol roczna Dusia,ktora moze bedzie juz siedziec Wow! A jeszcze niedawno narzekalam na to,ze w ciazy jestem ;D i tak zle mi sie spalo pod koniec :D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 4 lipca 2019, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz dopiero tak na prawdę widzę "uroki" ciąży, bo jak z olą to leżałam nic nie robiłam to nie czułam tych wszystkich ograniczeń:P a teraz tu ciężko się schylić, tu ledwo wychodzę na to drugie pietro, dłużej stać też kłopot:p nienawidzę się czuć tak nie w pełni sprawna:p A w nocy mąż się śmieje że jak się obracam to jak wieloryb na mieliźnie:p

    a wogóle powiem Wam, że niby czytam ten wątek wrześniówek, coś tam czasem napiszę, ale tutaj się czuję najlepiej i najswobodniej;)

    iNso87, sabinaaa lubią tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 lipca 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Ja teraz dopiero tak na prawdę widzę "uroki" ciąży, bo jak z olą to leżałam nic nie robiłam to nie czułam tych wszystkich ograniczeń:P a teraz tu ciężko się schylić, tu ledwo wychodzę na to drugie pietro, dłużej stać też kłopot:p nienawidzę się czuć tak nie w pełni sprawna:p A w nocy mąż się śmieje że jak się obracam to jak wieloryb na mieliźnie:p

    a wogóle powiem Wam, że niby czytam ten wątek wrześniówek, coś tam czasem napiszę, ale tutaj się czuję najlepiej i najswobodniej;)
    Animka ja lubie oba watki,tam sa same fajne dziewczyny:D ale tu wiadomo! :D juz dluzszy czas czlowiek jest :) jakos tak kameralnie nawet u nas na Grudniowych.
    Wieloryb haha juz nie pamietam co to jest :D teraz skacze jak sarenka ;p choc chyba do konca jeszcze do siebie nie doszlam. I przeszkadza mi coagle te pare kg ktore jeszcze moglabym zrzucic. Wogole nie moge ograniczyc slodyczy! No ciagle mam wrazenie,ze zaraz @dostane i chce jesc!

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam się "wbić" w wątek lutowek ale się nie udało. Chyba brakowało mi czasu. Przy grudniowkach też mi się nie udało od razu choć byłam na bieżąco. Chyba było nas zbyt wiele 😀 i się nie przebiłam..haha
    Na naszym wątku poznałam jedna osobę z mojego miasta. Teraz mamy zdecydowanie rzadki kontakt Ale jak nasze dzieciaki były małe to prawie codziennie się widywalysmy. Marzenie..jak jeszcze czytasz to pozdrawiam ☺😚

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 4 lipca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso..Tak bujaczek. Jutro jedziemy z mężem do komisu po jakiś używany, bo normalnie ciężko mi bez. Jak położę Laure to zaraz jest na brzychu i za chwilę piski, bo nie może się przekręcić spowrotem. I nic nie moge zrobic. A tak to z bujaczkiem do lazienki czy do kuchni szlam.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozgladam sie za krzeselkiem do karmienia. Tak mi sie podobaja te Peg Perego..ale nie chce wydac tyle kasy. Uzywane tez w niezlej cenie sa hmm...
    Chce teraz jakies z regulacja oparcia i wysokosci, i z podwojna tacka. Wczesniej z Lena mialam zwykle Graco. Zero regulowania,poprostu wysokie z koszykiem na zabawki na dole. Nie bylo zle ale Lena juz dobrze siedziala jak je kupilam. A teraz chce z regulacja to juz bym kupila.
    Patrzylam na aledrogo i sie zastanawiam.

    https://allegro.pl/oferta/krzeselko-do-karmienia-skladane-ekoskora-kindereo-7608278294?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

    Co.myslicie?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 5 lipca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ole na początku karmiłam w bujaczku z Fisher Price a potem miałam zwykłe plastikowe krzesełko które się dopinało do zwykłego krzesła bo nie miałam miejsca na nic innego.

    Ja póki co przekopuje aledrogo i olx i w ogóle internety bo chciałabym kupić nowy stelaż do wózka bo ten co mam to już 4 dzieci w nim jeździła i trochę jest sfatygowany. Reszta części jest super więc szkoda mi kasy na całkiem nowy wózek.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 5 lipca 2019, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja na lipcówkach 2018 też nie była od dawna, jakoś tak tu się zadomowiłam :)zresztą ostatnio i to forum zaniedbuje bo ciągle brak czasu :/

    animka szybko zleci jeszcze 10 tyg i możesz spokojnie rodzić :)

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 5 lipca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczekam chyba z tym krzeselkiem jeszcze. W sumie nie pali mi sie az tak. Najwyzej kupie jak bedzie miala pol roku, albo ponad,tak zeby sama siedziala i kupie zwykle ;) bez bajer wtedy :)

    Modlcie sie za nasza dzisiejsza noc.. Lena spi w nowym lozku na gorze a Lidka na dole a ja obok na materacu na ziemi :D zmiana miejsc. Malz poszedl na nasze lozku haha Nie dam rady normalnie zasnac,co chwila zagladam na Lidke. :D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 5 lipca 2019, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy Laurze już nie mam parcia na wydawanie pieniędzy na te różne krzesełka, bujaczki. Chyba już teraz wiem, że to wszystko jest na chwilę. Choć nie powiem.. bujaczek babybjorn mi się strasznie podoba 😂 Krzesełko do karmienia mam bez bajerów po Lenie, a Lena ma co po mojej siostrzenicy. Teraz planuje kupić zwykle z Ikei, bo zajmuje mniej miejsca. A potem można zdjąć tacke i dostawic do stołu.

    Inso podziwiam 🙂 A do tej pory jak Dusia spała? Z Tobą czy w łóżeczku?

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 lipca 2019, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka86 wrote:
    Ja przy Laurze już nie mam parcia na wydawanie pieniędzy na te różne krzesełka, bujaczki. Chyba już teraz wiem, że to wszystko jest na chwilę. Choć nie powiem.. bujaczek babybjorn mi się strasznie podoba 😂 Krzesełko do karmienia mam bez bajerów po Lenie, a Lena ma co po mojej siostrzenicy. Teraz planuje kupić zwykle z Ikei, bo zajmuje mniej miejsca. A potem można zdjąć tacke i dostawic do stołu.

    Inso podziwiam 🙂 A do tej pory jak Dusia spała? Z Tobą czy w łóżeczku?
    Niestety od poczatku ze mna.. przez kp. Dzis noc masakra.. wymordowalam sie.. Lena spala dobrze, Lidka z reszta tez. Ja wykonczylam sie na wstawaniu do Niej,wyjmowanie,karmienie i odkladanie..a wszystko na podlodze na materacu.. i to 5 razy dzisiejszej nocy. Chyba wroce do swego lozka z Nia a Malz bedzie sie kladl na materacu przy lozku Leny zanim dobrze sie przyzwyczai w nim spac. Jednak to na pietrze a dzis zaspana schodzila jakby pierwszy raz to robila. Taka zaspana.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso to ja Cię podziwiam.
    Ja to jestem wygodna i zrobię wszystko byle się wyspać w nocy 😂 Dlatego nad ranem biorę Laure już do siebie, bo zjada i od razu zasypia ☺

    Mamy już bujaczek, koleżanka nam pożyczyła, także jutro zaczynamy przygodę z marchewką 😁 Laura jak widzi, że my jemy to zaraz zaczyna się slinic i rusza językiem.. oby chociaż jedna była jedzaca 🙂

    Ps. Śledzi któraś z Was mameginekolog?

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 6 lipca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja Laura zrobiła się teraz Ta Ja malina, że nie chce z nikim zostać jak nie ma mnie. Dziś mąż się "śmiał ", że dziś jak nie było mnie łącznie ze 4h to Laura płakała przez 3h50min 😂🤣

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 lipca 2019, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka- ja czytam i czasem na insta popatrzeć na nia. Niektóre artykuły są fajne i mądrze mówi ale niektóre nie zgadzam się z nią,moja ginekolog też mówi że niektóre rzeczy nie dokonca tak to jest.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka też nie zawsze zgadzam się z nią ale lubie ja obserwować. A kupił ktoś jej książkę?

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 lipca 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja książkę akurat kupiłam bo lubię jej styl w kuchni bardzo:D

    I wogole w porównaniu do tych innych blogerów ona jest prawdziwa, nie udaje, nie mówi że jest tak słodko pierdzaco z dziećmi itp.
    Ale już np. W życiu bym nie kupiła ubranek czy ruch koszul z ich sklepu bo uważam że to przesada gruba za tyle kasy. Niby super materiały ale jakoś ja nie mam takich potrzeb.

    201512131765.png

    201909081765.png
‹‹ 3496 3497 3498 3499 3500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ