X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 lipca 2019, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to krzeselko zamowione, co prawda uzywka ale znalazlam tansze niz 300-400zl.. kupilam Chicco Polly Magic 3w1. Stan na fotka niezly,zobaczymy jak na zywo. We wtorek pewnie bedzie jak jutro kurierem wysle kobieta.

    Aneczka jak po marchewce? U nas dzis ziemniak swoj gotowany byl pierwszy raz, choc zmieszalam go troche z marchewka ze sloiczka,zeby bardziej rzadsze bylo.

    Ja Jej nie sledze ale cos ciekawego sie wydarzylo?

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole wiecie co szukałam tej ramy do wózka. W necie była jedna używka skąd jakoś mnie nie przekonała i zadzwonilam sobie do producenta a babka mi wyskoczyła że rama 600zl... Aż mnie zatkało... Za tyle to ja cały wózek w dobrym stanie jestem w stanie kupić. Masz stwierdził że przemaluje po prostu ta nasza i będzie odświeżona;)

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 lipca 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka ja za swoja rame Greentoma tez 650zl zaplacilam..takze nie dziwi mnie to ;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 7 lipca 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka dlatego my jeździmy pożyczony wózkiem, bo jedna mała rzecz do wymiany w ramie kosztowała ponad 100zl plus wysyłka plus koszt wymiany. A z doświadczenia wiemy, że jeszcze chwila i będziemy jeździć naszą spacerowka joie.
    Animka, mam podobne zdanie co do cen u mamyginekolog. Ja nie sypiam akurat w koszulach Ale ceny ubranek dziecięcych nie pozwalają. Może i są dobrej jakości Ale to też nie mój gust. Lubię rzeczy dobrej jakości Ale jednak troszkę inne 😁
    A na książkę czekam z niecierpliwością. Ostatnio zrobiłam coś z jej przepisów i mąż zapytał tylko kiedy mi przyjdzie książka 😂😂

    Inso..marchewka chyba jej smakowała Ale dałam tylko ze 3 łyżeczki na początek.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 8 lipca 2019, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to u nas wiadomo jablko mhmm pyszne bylo ;) ale wczoraj ziemniak z marchewka tez jakos zjadla. Bo na poczatku sama marchew to az sie strzachala hahaha

    Jak byla fala upalow tak teraz fala zachmurzenia i deszcze. Ja mam wrazenie,ze to pazdziernik juz! Po wakacjach.. Malz ma urlop od 15.07 i mam nadzieje,ze chociaz slonecznie bedzie :/ posrana pogada. Teraz urlop to najlepiej w czerwcu chyba brac...

    Oglaszam zakonczenie remontu ;D jeszcze dla Laury musze dywan kupic i moze kontenerek z Ikei pod toaletke bo jest wolne miejsce. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2019, 07:38

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 8 lipca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso- dawaj zdjęcia!!!!!

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 8 lipca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka co u Was?

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 lipca 2019, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    animka899 wrote:
    Inso- dawaj zdjęcia!!!!!
    Zaraz jak zaspamuje to na 100 stron ;d

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 21:30

    Aneczka86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A spamuj! Uwielbiam oglądać twoje wnętrza bo są piękne!!!!


    Cudownie dziewczynki mają!!!! Jejku jaki ty masz dziewczyno zmysł i gust przede wszystkim! Nic nie jest przesadzone,wszystko takie ze smakiem nie przeslodzone! No wow wow wow!!! Dziewczyno ja Cię zapraszam do siebie żebyś mi zorganizowała tak pokój:p hahaha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 11:09

    iNso87 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 lipca 2019, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka dziekuje za mile slowa. No wlasnie mi sie wydawalo,ze juz zrobilam przerost formy nad trescia ;) polowy rzeczy nie powinno byc ale co mialam z nimi zrobic haha to juz poupychalam to w kat to na sciane ;) Tak to jest jak z dwoch pokoi w jeden upchnac :D a zabawek zatrzesienie..zeby nie domek dla Lalek to zrobilabym w tym miejscu baldachim od sufitu z moskitiera i na dole wrzucila okragla podusie ;) ale coz.. u Laury jest ok. Ale to pokaze jak kupie dywan bo brakuje tej kropki nad i ;)

    Ja tez uwielbiam patrzec na wnetrza takze Animka z dziewczynami wstawiajcie fotki:D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 lipca 2019, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso swietnie wyszedł pokój dziewczynek. Kiedy zamierzasz Dusie położyć do tego łóżka?

    A co u nas...? Już do was pisałam parę dni temu, ale mąż mi przeszkodził i mi się skasowalo. Ale czytam was codziennie. Jakoś nie mam czasu na nic.

    Szymek chodzi jeszcze w lipcu do przedszkola. Do nowego budynku. Całkiem my tam dobrze, ale codziennie pyta kiedy będzie otwarte to stare przedszkole. Hehe już się zakorzenił. Niby tu fajnie i wiem że w wakacje nie ma zajęć ale wiecie co rano przyprowadzam Szymka panie siedzą we 4 przy biurku, po południu dalej siedzą. Dzieci się bawią, oglądają bajki ok, ale by kurde wzięły je i coś z nimi porobiły do kółeczka czy jakaś inna zabawę...a one obrażone że muszą w pracy siedzieć. Ale każda ma dyżur tylko tydzień w ciągu wakacji. Teoretycznie ja nie mogłam zapisać Szymka bo to tylko dla dzieci których oboje rodzice pracują i są na urlopie. Szkoda że takich wymogów nie mają przy rekrutacji...

    Pola pełza po całym domu, jeszcze sama nie siedzi dobrze i nawet jej się nie chce. Zaraz na brzuch przechodzi. Za to w wózku siedzi prosta jak struna. Ale jest mi z nią ciężko bo nie mogę z nią nic zrobić. Tylko wstanę i chce wyjść ona wyje. Wyje nie płacze. W bujaku siedzieć nie chce to próbuje ją czymś zająć na podłodze i idę robić coś do kuchni, ale ona przychodzi do mnie, to ja odnoszę i tak w kółko. Niedługo chyba założę bramkę do kuchni bo boje się że ja ugryzie ten królik i palca odgryzie. Sam jej nie ruszy ale jak ona go złapie to on jej odda...
    w nocy budzi się co pół godziny a w najlepszym przypadku co 2. Butli pić nie chce, a uspokaja się przy piersi tylko
    Ogólnie jestem dziś na skraju załamania nerwowego i już rano trochę płakałam z bezsilności. Ale wzięłam ją na spacer i na spacerze nawet się nie odezwała przez 2h. Dziś ładniejsza pogoda to pochodzilysmy bo przez ostatnie dni to pada do obiadu.
    Jestem trochę zmęczona tym wszystkim. Ale też mam ogromnego lenia i najchętniej nic bym nie robiła.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 12:45

    iNso87 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 9 lipca 2019, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso- ja to nie mam się czym pochwalić:p może jak potem dla Justynka przygotujemy to jakoś będzie lepiej. My mamy dwa pokoje. Jeden mega duży a drugi trochę mniejszy. W tym mniejszym docelowo tylko dla dziewczynek póki co stoi nasze łoże małżeńskie i musimy jeszcze tam jakoś upchac dostawke. Oli nie chcemy zmieniać miejsca łóżeczka bo nie chce żeby się czuła ze przez dzidzie jej się coś zmienia.

    Natalka- ja uważam że dobrze że dalas szynka też teraz do przedszkola. Bez przesady,za darmo te panie tego nie robią. Ja Olę też cały czas do opiekunki daje. Przy niej ani na chwilę bym się nie polozyla.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 9 lipca 2019, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja obserwuje mameginekolog, lubie ja i chyba tez kupie ta jej ksiazke. Mialam ochote na koszule nocne, ale jak zobaczylam ceny, to podziekowalam. Za tyle, to ja moge sobie jakas ladna sukienke kupic, a nie zwykla, biala koszule do spania ;) Ubranka dla dzieci mi sie nie podobaja i tez nie sa tanie. Kocyki sa jeszcze ok.

    Moja Zuzia dzis u dziadkow, mam tylko Kubcia takze luz blues ;) Ogolnie to tez czasem mam dosc. Kuby z oka spuscic nie moge,bo pomyslow to on ma milion na minute. Nie ma mowy zebym w ciagu dnia mogla sie po prostu polozyc i odpoczac. Caly dzien na pelnych obrotach, ale licze, ze od wrzesnia bedzie ciut lepiej. Oby...

    Inso, piekny pokoj!

    iNso87 lubi tę wiadomość

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 9 lipca 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso pięknie wyszlo!

    Chwalę się :-) Antus zaczyna chodzić , już 4-5 kroczków samodzielnych robi :-) ale jestem z niego dumna

    natalka0887, sabinaaa, Aneczka86, iNso87 lubią tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tygodniu są inne panie niż w zeszłym w przedszkolu i już dziś pani im nawycinala kółeczek, trójkątów i innych kształtów i mieli posklejać żeby wyszedł kwiatek. A wczoraj też coś malowali bo dziś Szymek miał w szafce 2 prace. I na podwórku byli. Czyli można.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka Mala juz tam spala raz cala noc, a ja obok na podlodze na materacu rozkladanym. Zeby nie kp to moglabym tak spac tam poki by sie przyzwyczaila i Lidka i Lena,bo obie nawet dobrze spaly ale wykonczylo mnie wyjmowanie Lidki i wkladanie po karmieniu. Jeszcze na spiocha Ja karmilam na swoim materacu na ziemi..no noc dla mnie masakryczna byla..
    Natalka lubie za pierwsze zdanie..Niestety zal posty sa i beda u nas normalne :D ja ostatnio mialam deprehe a teraz Tobie mowie glowa do gory!;D mnie tez wykoncza te deszcze. Upalow tez nie bardzo chce ale deszcz to juz przesada:| czuje sie jak w jesien...

    Animka nawet kacik dla dziecka w pokoju doroslych tez pieknie mozna zrobic :D

    Dziekuje za mile slowa.

    Justyna wow! To juz!:D ojej! :D

    Ja mam tydzien handlu..co chwile sprzedaje cos Dusi i kupuje. Aneczka przesiadlam Lidke juz do spacerowki kubelkowej. Poki co jeszcze nie wsadzalam,bo i nie wychodzilam na spacer,bo pogoda zimowa..Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. ;) sprzedalam gondole takze ten..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2019, 21:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso kiedy ty masz czas na handel. I ochotę jeszcze. Ja muszę powyjmowac za małe rzeczy dzieci i spróbować sprzedać i chce sprzedać mate i karuzele ale mam w piwnicy i nie chce mi się wyjąć zrobic zdjęcia hehe. Jak mówiłam. Mam lenia

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2lvipuq.jpg
    Moja kizia mizia ma 8 msc

    Aneczka86, iNso87, sabinaaa lubią tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 10 lipca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- jaka śliczniutka! chyba podobna do ciebie nie???

    Inso- tak jak Ola ma teraz urządzone to wg mnie jest bardzo ładnie, ale jeszcze trzeba tam wcisnąć spanie dla Justyny. Też my mamy świadomość że nie na zawsze jesteśmy w tym mieszkaniu i nie chce strasznie dużo kasy tu ładować bo to bez sensu. W przeciwnym razie to byśmy ścianką wydzielili sobie w salonie miejsce do spania. Ale troche szkoda zachodu na kilka lat.

    201512131765.png

    201909081765.png
‹‹ 3497 3498 3499 3500 3501 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ