X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna powodzenia!
    Co do upalow to 37C ma byc na poludniu 😱 makabra....

    My dzis caly dzien u Siostruni Malza na podworku. Niezle sie spalilam, szczegolnie uda.. Dusia jakos znosi ta pogode,bo je cycka i idzie spac do wozka. Potem wstanie,pobawi sie i znowu.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna- no to powiedzenia!! Podziwiam zawsze ludzi którzy na zmiany pracują!

    A ja czuję się w sumie spoko, nie puchne także daje radę. Na zakupy wychodzę całkiem rano jak Ola z mężem jadą do opiekunki a potem siedzę w domu z pozaslanianymi roletami i wiatrakiem:p

    Najgorsze to że muszę w tym tygodniu w ten upał zrobić krzywa cukrowa:/ zacislam sprawę bo mogłam kupić i iść jutro bo jutro jeszcze nie tak strasznie ma być.... A tak to najwcześniej pójdę we wtorek... No ale jakoś muszę dać radę.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka powodzenia. Na mnie glukoza nie zrobila wiekszego wrazenia czy to z Lena czy to z Lidka, takze nie wiem o co chodzi u wiekszosci kobiet z problem jej wypicia ;) Z Laura nawet nie wiem czy ktos mnie skierowal wogole.. az jutro jak nie zapomne w karte ciazy zajrze.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z wypiciem nigdy nie miałam problemu, ale jak byłam w ciąży z Pola to po pół godziny od wypicia tak mi słabo się zrobiło, duszno, gorąco, ciemno przed oczami. Skoczył cukier. Dlatego po godzinie miałam 182.

    Zaszalalam i kupiłam sobie na spontanie depilator za 300zl dziś. Już mnie wkurza to golenie nóg. Wieczorem ogóle, na drugie dzień na wieczór mam już masakrę i od nowa. Już mnie boli skóra od tej golarki. Ten miał dobre opinie, można depilować na sucho i na mokro. Do tego ma golarkę, trymer i pilnik do pięt. Od 2 dni już nie golilam nóg bo chciałam swoim starym depilatorem zrobić, ale stwierdziłam że tamten po 10 latach odchodzi na emeryturę hehe

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam depilator i leży bo mnie strasznie boli jak nim robię😱więc właściwie codziennie jadę maszynka i jest ok.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka mnie też boli że czasami chce zemdleć hehe. Ale spróbowałam tym i jakby lepiej. Wypróbuję go w kąpieli. Ponoć wtedy już prawie nie boli.
    Pamiętacie tych znajomych co się do nas lubili wpraszać. Wczoraj dzwonił kolega pogadać i mówi że ich synek, urodzony w styczniu waży już prawie 10kg! To jest misiek co? Lekarz kazał rozszerzać dietę po 4 msc bo mlekiem by się już nie najadał. Takim tempem to na rok będzie ważył tyle co mój Szymon teraz hehe. Ale fajny chłopczyk
    A z kolei koleżanka miała miesiąc temu operacje biustu. Ginekolozka jej załatwiła na fundusz bo ona miała miseczkr 95L. Teraz ponoć jest płaska jak nastolatka, tak mówił kolega. Nie widziałam jej jeszcze. Ale biust miała do pasa. Bolał ja kręgosłup i dlatego cieszyła się z zabiegu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2019, 17:41

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka- looo 10kg to ja nie wiem czy olka na roczek ważyła:p szczerze mówiąc ja bardzo nie lubię takich kluskowatych dzieci. Wolę takie drobne buziaki.

    No ja z biustem to czytam jak powieść SF z tym moim 70b:p hahaha mąż sie śmieje że to jest niewiarygodne że ja dałam radę Olę tyle karmić tymi orzeszkami:p

    natalka0887 lubi tę wiadomość

    201512131765.png

    201909081765.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalka moja Lena mając 4,5 miesiąca wazyla prawie 9kg.. teraz waży 15-16kg i do tego jest wysoka.. także wszystko może się jeszcze odmienić.

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 24 czerwca 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oo Aneczka to faktycznie dużo ważyła. Najszybciej dzieci przybierają do roku, potem już ta waga się stabilizuje.

    Moja Pola coraz lepiej sobie radzi z pelzaniem i codziennie pokonuje coraz większe odległości. Teraz już zaczyna się przemieszczać między pokojami. Dziś sama przypelzla z Szymka pokoju do łazienki. A przy tym jest taka szczęśliwa.
    Najbardziej się boje jak chodzi do krolika bo jakby ja ugryzł to by palca odgryzł. Co prawda jak zdarzyło się że kogoś ugryzł to tylko nacina lekko skórę, ale mimo wszystko. Dzisiaj go zamknęłam jak robiłam obiad a mała buszowała po kuchni, to ona zaczęła za klatkę łapać i palce wsadzać....

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde chyba nie musze mowic,ze u mnie meblowanie od dzis sie zaczelo :D i juz...mam dosc! Hahaha no taki nerw dzis caly dzien mialam..tu Lidka, tu Lena a tam Laura, tu skrecanie tam przepakowanie tam cos jeszcze no sajgon normalnie mam w domu ;D

    Ja tak jak Animka..depilator lezy...a maszynka i zel w uzyciu. ;d

    Natalka masakra z tym biustem :O L??!?! Ojeju....
    A Maluch to rzeczywiscie Grubasek :D

    Haha Animka ja tez z tych B w sumie to przez male b ;D przed ciaza 75b "wchodzilam"haha teraz mam C! Czy tam D ;D zalezy chyba od firmy ;D ale jak Lidka oprozni cycki to i mniejszy standardowo a,ze teraz nawalow juz takich nie mam to i ten do karmienia jakis taki za duzy sie troszku zrobil :D

    Hmmm ja wiem tyle,ze moje dwie Dziewczyny po 12kg wazyly w rok a majac 10kg to nie pamietam kiedy.. ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna jak po nocce??

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 25 czerwca 2019, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso a u Was nie ma upałów?
    U nas kilka dni poniżej 30 i znów wróciły. Ja w taka pogodę nie jestem w stanie robić noc większego w domu. Także podziwiam 😁

    U nas jeszcze 2 dni do przedszkola i wakacje. Zastanawiałam się czy Leny nie zapisać na dyżur w sierpniu, bo akurat u nas w mieście nasze przedszkole ma wtedy dyżur Ale darowalam i sobie i Lenie. Niech się dziecko wyspi...I nawet wieczorem można dłużej posiedzieć na dworze. Także mam ostatnie 2 dni laby 🤣😂 Oby tylko pogoda dopisywala.

    W piątek jedziemy na weekend że znajomymi nad Soline A po powrocie planuje zacząć rozszerzanie diety. Ciekawe jak to będzie.



    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 06:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka u nas od pn pogoda w miare, 27 cos takiego. A dzis ma byc najgorecej bo 31 chyba. Za to od jutra spadek do 23.. i tak do konca tygodnia. W niedziele dopiero chyba znowu goraco. Ja mialam w piatek jechac na wies na weekend ale sama nie wiem,bo jak temp normalna bedzie w sensie nie upaly to moge i tu posiedziec. No chyba,ze skoncze pokoje w 2 dni.

    Aneczka to jak bedziesz kolo klodek to mozesz znalezc moja i Malza :d caly czas sie zastanawiam czy jeszcze wisi..czerwona Daniel i Natalia ale rok hmmm 2014,dzien nie pamietam ale msc maj badz czerwiec;)

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki bo zaraz zbieram się na krzywa:/
    Nie ma 7rano a u nas 25 stopni!!! Pozamykalam okna,zaslonilam rolety i mam nadzieję że jak wrócę po 10 to bedzie znośnie.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dluuugo miseczkę A. Jeszcze po studiach. Potem się wyprowadziłam z domu, przytyłam z 57 na 63kg i poszło w cycki. Bo miałam miskę C. Po ciąży z Szymkiem urosło do D/E i teraz mi już zostało D.

    Ja dziś zawoziłem Szymka do przedszkola i jechalam do pracy na chwilę. Pytam się męża jak na dworze bo nie wiem jak Pole ubrać. On mówi żeby w sweterek. Ja wychodzę na dwór a tam upał. 25 stopni przed 8. Dziś ma u nas być ok 34st. Szok. Na przednią szybę w aucie zakładam taki srebrny ekran bo nie można kierownicy dotknąć

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka jak tam po badaniach? Nie bylo zadnych zbednych "atrakcji"?

    Dziewczyny toooooopie sie... Normalnie po dzisiejszym dniu to juz wymiekam z ta temperatura. Teraz otworzylam wszystkie okna w domu i wietrze bo nie ma czym oddychac. Chodze codziennie do kosciola, bo Zuzia sypie kwiatki na procesji, to tylko tam da sie w miare ochlodzic. Wy jak tam wytrzymujecie te upaly?

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Aneczka86 Autorytet
    Postów: 2357 1085

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś chyba będę spać na balkonie, tak mi duszno..
    Ogólnie u nas dziś fatalna końcówka dnia.
    Po 17 poszłam z sama Lena na plac, bo wtedy jest już cień i jest już przyjemnie. Nauczyła się dziś nareszcie sama hustac na hustawce, bo myślałam, że mnie już zameczy, bo jak siadla to z godzinę kazała się hustac 🙈 No więc ona się huśtala A ja siedziałam na lawce i nagle dzwoni mój mąż i mówi, że Laura płacze od 20 min i nie może jej uspokoić i się boi, że coś się stało. Lena zostala pod opieką "cioc" A ja szybko pobiegłem do domu (Mam minutę drogi). Przyszłam...wzięłam tylko Laure na ręce i cisza.. I nagle dostaje telefon z placu zabaw, że Lena wymiotuje...więc szybko biegiem wracam na plac... A ona bidulka cała zarzygana. Ona twierdzi, że jakiś chłopiec chciał ja zgonic z huśtawki i ona się poplakala i stać wymioty. Ale wszyscy mówią, że nie pająka Ale rzeczywiście stały przy niej inne dzieci. Pewnie dodatkowo długie hustanie, upał i taki efekt...eh
    Wrocilysny, wymylam ja i przez 19 już zasnęła.
    A żeby dzień się za dobrze nie skończył to na dobranoc dostałam @ 😭

    l22ncwa1oacwa1tc.png
    l22nbd3m6o1c484o.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 27 czerwca 2019, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka-o matko ale przygody!!! Pewnie z ciepłą to wszystko. Wczoraj wyjątkowo było strasznie z temperaturą!
    Ja o dziwo dobrze znoszę ale wczoraj to mnie przerosło!
    Na szczęście krzywa znioslam dobrze, jutro pójdę po wyniki. Za to dzisiaj byłam u mojej siostry na wsi. Mega odpoczelam bo ona wszystkiego pilnowała a ja sobie na leżaku w cieniu leżałam: D Ola się wychlapala w basenie więc szczęśliwa i już zasypia bo tapas zmęczona. A jeszcze dodatkową atrakcja że jechalysmy pociągiem godzinę w jedną stronę i godzinę w drugą: p haha

    201512131765.png

    201909081765.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka i jak te wyniki?

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale spokoj u nas na watku :D

    Ja juz prawie na finiszu i jestem zadowolona z Laury pokoju :) jest super. Co prawda ta sofe moglabym zmienic na pojedyncze lozko z metalowym oparciem ale to za jakis czas. Narazie zawsze to jest dodatkowe spanie dla jeszcze jednej osoby ;) No i miedzy 4-7.07 maja mi dostarczyc lozko dziewczyn :D i finito bedzie! A ta szafa z Ikei naprawde jest ladna. Tylko jak na szpargaly Lidki i Leny za mala. No i niska jest. Co tez daje mniej miejsca w szafie. Zamontowalam tam w srodku jeszcze jedna rurke na wieszaki,bo na takie male ciuszki to tez szkoda miejsca wolnego ;)

    Animka wlasnie jak wyniki?

    Aneczka juz przeszlo dla Leny?? Aneczka nie ma jak to dobitka na koniec dnia! ;D

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
‹‹ 3494 3495 3496 3497 3498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ