X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2015
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2015

Oceń ten wątek:
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 listopada 2019, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ojej co za dzień 😔 współczuję strasznie. Mam nadzieję,że już teraz lepiej z Wami. U nas Lena jedna wirusowke wtedy z owsikami zaliczyła na początku października ale na szczęście nikt się nie zaraził. Ja myślałam,że Lidke złapało ale się poprostu przejadła 🙄 dynia. Żołądek nie wyrobił i oddała ulegając góra dynie. Nawet się wystraszyłam i na SOR pojechałam,myślałam,że na zawał zejdę. Ale na szczęście nic się nie działo.

    Animka ojej zaraz 2msc 😍 ale te dzieciaczki rosną. U nas jutro 8msc! 😊

    Justyna zdrówka! Kurde to jest klątwa tego forum,że jak ktoś napisze,że jest okej to potem jest dOpa 🤪😉

    Justyna u mnie to nie @ .. jeszcze żadnej nie miałam. Dziś już lepiej krzyż ale brałam ketonale bo nie wyrabialam. Rano jeszcze było ciężko ale teraz jest ok. Mam nadzieję,że jutro już odpuści. Przesrane u mnie są te bóle korzonkow. Jak złapie to pizdziec 🙄😭

    Nie wiem czy pisałam ale Lena już po pasowaniu na przedszkolaka. Bardzo fajny tort mieli. Jako,że jest Pszczółka bo tak grupa się nazywa,to duży ala ul i pszczółki :) super naprawdę ktoś miał pomysl 😊

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 listopada 2019, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena:
    Foto

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 19:57

    Aneczka86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 listopada 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak nie zapomnę to jutro walne fotkę dla Lidki i wstawię 😊

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 3 listopada 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Aneczka za miłe słowa ;)
    No tak faceci to zawsze tacy biedni 😛🤪 najgorzej wszystko przechodzą.
    Ja nie mam profilu ani tu ani tu mam za to od jakiegoś czasu tylko messengera i tam Dziewczyny z Marcowych otworzyły grupę tajna i tam pisze z nimi. :) A tu niestety nasz wątek marcowy poszedł w zapomnienie 😉

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 4 listopada 2019, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i u nas wczoraj coś się już świeciło .. Lena pare razy zakaszlala suchym kaszlem. Dałam Jej na noc Ibum. Odrazu jak zasnęła wypocila się. Cała mokra była. Noc byla spokojna. Obudziła się o 4:30 na siku. Dałam druga dawkę Ibum. Poinhalowala się właśnie i siedzi w łóżku z tabletem bo nie chce już spać.. zostanie dziś w domu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2019, 05:15

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • justyna14 Autorytet
    Postów: 10321 6171

    Wysłany: 4 listopada 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka dobrze że już lepiej. Oby już nie wróciło.

    Inso jakie Ty masz cudne te dziewczynki! Ślicznotka!

    My dziś cała ekipa byliśmy u pediatry. Olek zdrowy , Pola kaszel mokry i kaszel, Antek to samo co Pola. Dostali inhalacje syropki wykrztuśne i coś na katar. Generalnie czysto. Także luz. W środę puszczę ich do przedszkola na wycieczkę. Zobaczymy jak dalej.

    iNso87 lubi tę wiadomość

    relg3e5e6cfj7fkg.png
    zrz63e5ewa17bqxb.png
    km5sdf9hhvdxzmyl.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 4 listopada 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka gadaj mi tu szybko jak to zrobiłaś? Ja już obiecuję sobie że nie będę jadła słodyczy od pół roku. A jak siedzę w domu to ciągle bym coś jadła.

    Ja już sobie coś wbijam do głowy. Pola jak idzie za rączki czy czasem przy pchaczy to prawa mogę stawia ładnie. A lewa na palcach. Jak próbuje sama iść to ta lewa jej się gnie w kostce. Nie wiem czy poprostu jeszcze za wcześnie na chodzenie czy coś się dzieje. Czasem idzie ładnie i dobrze stawia nogę. Szczerze to już bym chciała żeby chodziła bo może się uspokoi i nie będzie chciała ciągle na ręce...
    Już mam czasami tak dość tego noszenia jej, tego że ciągle siedzi przyklejona do mnie, albo zamiast usiąść obok to na mnie włazi że się nie mogę doczekać powrotu do pracy...

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 4 listopada 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 07:09

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 4 listopada 2019, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola powodzenia. Kawał drogi przed wami. Ty sama samochodem jedziesz? Ja bym się bała.

    Dzisiaj wysłałam zdjęcia dzieciaków do mini mini + do odcinków "moje urodziny". Kiedyś Szymkowi obiecałam. Dawno nie oglądaliśmy. Tego kanału i dziś przypadkiem się włączył i akurat trafiliśmy na piosenkę urodzinowa.

    My po kontroli. Szymek już zdrowy. Ma jeszcze w tym tygodniu nie iść do przedszkola i brać antybiotyk jeszcze 3 dni. A i tak nie zamierzałam go puszczać

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 5 listopada 2019, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 07:09

  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nie odzywałam się bo nie miałam jak. Siedzę w szpitalu,Laura ma zabieg właśnie na to ucho. Nie pamiętam czy pisałam ale coś Jej wyskoczyło coś jakby kaszak taki guzek :/ siedzeni wariuje bo Lena niby okej miała dalej czasem suchy kaszel. W Lidka miała pierwsza swoją gorączkę dziś w nocy. I wszystko na hura. Mama siedzi z Lidka,Malz z Lena pojechal do pediatry a ja w szpitalu. Zaraz Laurę jak przywiozą po zabiegu to wracam do Lidki na karmienie a Siostra zostaje z Laura.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 6 listopada 2019, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka brawo! Za ząbek i wagę.
    My mamy już dwie jedynki na dole i podejrzewam,że ta dzisiaj gorączka 38 pewnie od górnych..może idą..

    Aneczka86 lubi tę wiadomość

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 6 listopada 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja ostatnio oglądałam swoje zdjęcia za czasów studiów. Taka miałam takie piękna a teraz. Otyłość brzuszna. Niby wagowo nie jest źle bo ważę tyle co przed ciążą z Pola ale i tak to jest za dużo. Pamiętam jak przed szymkiem ważyłam 64kg i wtedy już się źle ze sobą czułam. A teraz mam 68... Nie mówię że chce być chuda jak patyka ale żebym nie musiała brzucha się wstydzić jak założę coś obcisłego.

    Gratuluję ząbka!

    U nas od wczoraj można powiedzieć że Pola chodzi. Wstaje coraz częściej i idzie prawie przez pół pokoju. Także chyba roczek podeptany będzie. Ma do soboty czas na doskonalenie umiejętności hehe.
    Szymek zaczął chodzić miesiąc po roczku. Dokładnie 5 stycznia tak jak miał się urodzić. A na drugi dzień już spacerował po całej chacie

    Aneczka86 lubi tę wiadomość

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
  • animka899 Autorytet
    Postów: 1929 983

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inso-mam nadzieję że wszystkie dziewczynki mają się dobrze! Moja mama miała takie coś w uchu i ma teraz to wypalone bo powiedział jen dermatolog że trzeba się tego pozbywać bo lubi nawracać:/

    Natalka-gratulacje Poli ze chodzi. To teraz już całkiem oczy w d... Żeby sobie nic nie zrobiła:p haha tak źle tak nie dobrze

    Aneczka-gratki ząbka!!

    Ola- jak podróż? Ja lubię jeździć choć z dwójką teraz chyba bym trochę miała stres zwłaszcza że Justynka ma tak że jak nie śpi mocno a auto stanie bo światło czy coś to zaraz ryk straszny. I jak jadę jako pasażer to zawsze siegne tam teka do niej bo siedzą razem z tyłu z Ola a jakbym kierowała to bez szans. Ale pewnie jakbym musiała to bym dała radę.

    A u nas wszystko spoko poza tym że ja coś podziebiona jestem. Nie wiem skąd bo kurcze dbam o siebie,dobrze się ubieram. Młoda częściej orzystawiam żeby nic jej nie bylo.

    201512131765.png

    201909081765.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 listopada 2019, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz napisze do Was tylko Lidke uśpienia bo nie daje mi nic napisać

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 listopada 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zasypia przy cycu już.
    Dziewczyny jakby ok. Laura już w domu. Zdjęcie szwów 13.11. Wynik za 2-3 tygodnie. Choć prawdopodobnie a nawet na 90% to zwykły kaszak.
    Lena dostaje neosine i Hederasal z inhalacja i czasem zakaszle.
    Lidka prawdopodobnie miała gorączkę przez wychodzące zęby.

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 7 listopada 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Animka u mnie Laura miała zabieg z narkoza. Wycieli Jej i założyli szew.

    Aneczka to napewno szybciej pójdzie niż rok 😍
    Lidka od dziś jeździ na dupie haha nauczyła się tak raczkować..siedzi i się przysuwa rękoma do tyłu i do przodu.. Jak siedzi to też probuje przełożyć się na brzuch ale jak to zrobi to zaraz ryk i pływa w miejscu haha
    Nie umie normalnie raczkować woli siedzieć i suwać się po panelach. Narazie to i tak pomału to robi i ostroznie.

    Aneczka kurde nie wiem..mam nadzieję,że to nie owsiki..bo tak sobie o tym gownie przypomniałam.. 😠

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • sabinaaa Autorytet
    Postów: 1203 897

    Wysłany: 8 listopada 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka u nas podobnie z tym brzuszkiem. Tez wspomina, ze ja boli brzyszek, tak na dole. Do tego zaczela sie bardzo budzic w nocy, placze przez sen, jeczy az ja zaczyna dusic kaszel i zbiera na wymioty. Srednio 2x w tyg zmieniam posciel :/ apetyt bardzo kiepski. Podalam jej zentel na owsiki i powiem szczerze, ze mam nadzieje, ze to tu jest problem. Mamy jeszcze podejrzenie, ze to skutki uboczne singulairu (lek od pulmonolog), bo ponoc moga sie dziac po nim takie rzeczy.

    Ja na antybiotyku jestem, bo katar uderzyl mi na uszy. Glowy mi malo nie rozerwie, uszy pozatykane.

    I dzis bedzie koniec roboty w lazience. Jak troche posprzatam, to sie pochwale zdjeciami, jest super, ale pochlonela tyle kasy, ze musimy teraz zacisnac pasa troche 😕

    l22ndf9h3vpfkhhu.png
    mhsvj44j4uxq5cod.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 8 listopada 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2021, 07:10

  • natalka0887 Autorytet
    Postów: 2788 807

    Wysłany: 10 listopada 2019, 03:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu mnie od 3 dni głowa boli. Nawet na wieczór muszę wziąć tańsza bo nie usnę.

    My od piątku jesteśmy u moich rodziców. A dziś byliśmy na koncercie "tribute to..." Śpiewali Cerekwicka, Moś, Steczkowska, Młynkowa, Herbut,Cugowski, Radek, Piasek. Do tego chór akademii morskiej, 50 osobowa orkiestra Muzyki filmowej. Było super. Pięknie spiewali. Kazda piosenka była pięknie zaśpiewana, każda nuta czysciutka, dopieszczona. Pierwszy raz widziałam Justynę Steczkowska jak tańczyła. I te jej dluuugie nogi.
    A za pomoc i podwozke dziewczyny co grała na wiolonczeli powiedziała że załatwi nam bilety na następny koncert tego typu.

    82do3e5emfsmi6fi.png
    3i49df9hbiuokhok.png
‹‹ 3527 3528 3529 3530 3531 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ