Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2018 ! :)

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka to super :-* gratulacje kochana :-* rosnijcie zdrowo :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka gratuluję :D Super wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka gratuluję :* super wiadomość :)

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dip88 wrote:
    Też myślę że stres dopiero odpuszcza w momencie kiedy już trzymamy maluszka w swoich ramionach i jesteśmy pewni że wszystko jest w porzadku

    A w życiu :D Po prostu inne strachy są :D
    Przynajmniej ja tak miałam i w sumie... dalej mam :D

    _Jagoda_ lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Magdaa21 Autorytet
    Postów: 2699 842

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka, super :)
    Karmelkova, też idę w piątek :p

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    f2w3vfxmauvbnxib.png

    h84fo7es2agfr4kh.png
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka cudownie czytać takie wspaniałe wieści <3 :D Super gratuluję :D


    A ja właśnie miałam spotkanie z muszlą.. Masakra 2 raz wymiotowałam... Dziwna ta ciąża...

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka super wiadomość. Gratuluje.


    Moja okazja chyba przepadła bo koleżanka dalej szukała Ale trudno tak miało być. Mogłam sie szybciej decydować

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A w życiu :D Po prostu inne strachy są :D
    Przynajmniej ja tak miałam i w sumie... dalej mam :D

    Kochana czujesz brzuch boli Cię ciągnie czy coś ? jakoś tak mnie nie specjalnie i tak sie zastanawiam czy to dobrze

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dibolek wrote:
    ja w lipcu jade na tor wyścigowy :P
    Zazdro ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • PatkaPatka Przyjaciółka
    Postów: 100 184

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po, pojawił się dzidziuś i widziałam jak miga serce chociaż jeszcze go nie słyszałam, widziałam tylko jak coś mruga. Końcem tygodnia przyszłego jeszcze raz mam iść bo na razie dzidziuś bardzo malutki, ciąża przesunięta o kilka dni ale na razie wszystko ok :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia 2018, 15:58

    Karmelkovaa, agniecha2101, Violet Flower, Paula222, bondzik007, joasia8966, Dip88, futuremama, Magdaa21, Daniela, TaPaT, agulineczka, Miłka:), inaa lubią tę wiadomość

    w57v3e3kf38uii49.png
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudownie <3 jej jak ja czekam na ten moment

    PatkaPatka lubi tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudowne wieści, ja dziś ostatnia betę robiłam i z poniedziałku z 1827 urosła do 3321 :D

    Paula222, futuremama, Lotopałanka, Daniela, TaPaT lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super beta :-* dziewczyny ja chyba zniosę jajko do jutra, tak sobie leżę i już zaczynam sobie dobierać do głowy jakieś głupoty:-( czy ja już jestem jakaś nienormalna czy wszystkie tak mamy?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Violet Flower Autorytet
    Postów: 829 650

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka super wieści :) gratuluję :)

    PatkaPatka lubi tę wiadomość

    m3sx3e3kljv6iygm.png

    qb3c6iye9ikwm5gy.png
    MTHFR 1298 A-C hetero | PAI-1 4G hetero
    [*] 05.06.2018 - 11 tc- zaśniad groniasty częściowy
  • Dibolek Autorytet
    Postów: 1027 775

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Super beta :-* dziewczyny ja chyba zniosę jajko do jutra, tak sobie leżę i już zaczynam sobie dobierać do głowy jakieś głupoty:-( czy ja już jestem jakaś nienormalna czy wszystkie tak mamy?
    Chyba tak :P

    xnw4yx8ds1tp7cez.png
    2ciaze stracone
    17 cykl starań
    16.03.2018 drugi cykl CLO - <3 !
    13.04.2018 beta 55,56
    16.04.2018 beta 221,50
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 993

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Irminka, Patka świetnie :* <3 cudownie takie wieści czytać!

    Ja zlecialam dzisiaj wszystkie apteki w mieście i w ŻADNEJ nie ma clexane. Lek deficytowy, niedostępny.. wszędzie proponowali neoparin. Mama mi jedno opakowanie załatwi ale z innej miejscowości. A co dalej? Nie mam zamiaru pół Polski dla clexanu zjeżdżać ;D mimo ze moja gin nie każe mi neoparin tylko w razie wyjątku to chyba sie zdecyduje.

    PatkaPatka lubi tę wiadomość

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bondzik007 wrote:
    Irminka, Patka świetnie :* <3 cudownie takie wieści czytać!

    Ja zlecialam dzisiaj wszystkie apteki w mieście i w ŻADNEJ nie ma clexane. Lek deficytowy, niedostępny.. wszędzie proponowali neoparin. Mama mi jedno opakowanie załatwi ale z innej miejscowości. A co dalej? Nie mam zamiaru pół Polski dla clexanu zjeżdżać ;D mimo ze moja gin nie każe mi neoparin tylko w razie wyjątku to chyba sie zdecyduje.
    Bierz neoparin ja też go biorę tańszy i bardziej dostępny

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Dip88 Autorytet
    Postów: 2616 2008

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patka gratuluję :)

    PatkaPatka lubi tę wiadomość

    3jgx9jcgaorgom11.png
    Nikodem & Alexander ❤️
    Starania od 11.2019
    12.2019 Poronienie 6tc💔
    04.2021 Ciąża biochemiczna💔
    💗13.05.2021⏸ NIFTY ✅ 💙 Antoś 💙

    PCOS❗️FSH❗️Testosteron ❗️LH/FSH ❗️
    Styczeń 2021 Klinika w NL 🇳🇱
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez biorę Neoparin, bo nie mogłam dostać Clexane i gin powiedział, że okej.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • joasia8966 Autorytet
    Postów: 272 101

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak z Waszym ciśnieniem w ciąży?

    w4sqvfxm4s2wanb6.png
    ug37df9h5d0gckca.png
    Syn 2012
    Syn 2010
    Córka 2008

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ