Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamusie 2018 ! :)
Odpowiedz

Grudniowe mamusie 2018 ! :)

Oceń ten wątek:
  • MagicCherryCupcake Autorytet
    Postów: 500 434

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Dziewczyny obiecywałam sobie, że nie będę panikować, że nie będę się stresować a zostały 2h do wizyty i ryczę ze strachu ;(

    vcvau8q.png
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kramelkova, ja ostatnio żle pobrałam próbkę do badania i wyszły cuda na kiju, bakterii 1024 gdzie norma do 350. Na drugi dzień wszytstko zrobiłam tak jak ma być i wyszło super :-) Zbdaja jeszcze raz. a i mój gin tez powiedział, że jak coś wychodzi takiego to robi sie jeszcze raz badanie :-) Co do detektora to rzeczczywiście za bardzo bym panikowała, jakbym źle przystawiła i nie było by słychac serduszka :-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • Paula222 Autorytet
    Postów: 2682 3443

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagicCherryCupcake wrote:
    A ja Dziewczyny obiecywałam sobie, że nie będę panikować, że nie będę się stresować a zostały 2h do wizyty i ryczę ze strachu ;(

    Mi zostało 45 min... Trzymam kciuki &&

    17u920mmyeh0q9ke.png17u93e5ek73kbhcz.png[/url]
    n59yj44j0i2qlz9m.png

    2 x pozamaciczna :(
    2 x HSG
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti ja rano się podmyłam i łapałam ten strumień środkowy ;/ dobrze ze mama własnie idzie na wizyte do lekarza to mu pokaze przy okazji moje badania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 14:37

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, trzymam za Was mocno kciuki :-)

    Karmelkova, ale może jakiś błąd labo. Powtórz jeszcze raz :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 14:38

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • marrakech2708 Autorytet
    Postów: 291 368

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Słabo widać bo z tyłu światło :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc747ac7ecce.jpg

    ale to też zależy , wieczorem wiadomo większy, a rano odstaje też :P

    Aż miło popatrzeć <3

    Paula222 lubi tę wiadomość

    a3pfhxv.png
  • Lotopałanka Autorytet
    Postów: 1459 923

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brzuchol tylko się nie śmiejcie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bdfd02f8cbca.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 14:40

    Daniela, marrakech2708, Karmelkovaa, Paula222, futuremama, Violet Flower, agniecha2101, bondzik007, Malutka_94, Lilly_Ana lubią tę wiadomość

    3i49cwa1y1soayfp.png
    atdcanli4g0f7t2i.png

    Aniołki:
    Wrzesień 2014 6tc
    Październik 2017 6tc
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tak :) a byłam płaska jak deska :) w tym tyg tak hops :)
    Oby maluszek rósł ... tak sie teraz zestresowałam tym moczem ;/

    Paula - no widac widac :) <3

    daje link bo duze zdj :p
    https://naforum.zapodaj.net/23169a69d00d.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 14:49

    Lotopałanka, marrakech2708, agniecha2101, Dip88, Malutka_94 lubią tę wiadomość

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze wizyty, Dziewczyny.
    Ja przed wizytą czułam się fatalnie, strasznie się bałam. Weszłam do środka na galaretowatych nogach, podczas USG się prawie popłakałam, a jak wyszłam to poszłam do łazienki i puściłam kilka łezek. Później ledwo autem do domu dojechałam.

    Brzuch u mnie póki co względnie płaski, czyli taki jak zawsze. I mam nadzieję, że jeszcze trochę taki pobędzie, choć to już moja trzecia (czwarta) ciąża, więc pewnie szybciej wyskoczy.

    Achia, a Ty masz już plan, gdzie rodzić?

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula222 wrote:
    Słabo widać bo z tyłu światło :P

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc747ac7ecce.jpg

    ale to też zależy , wieczorem wiadomo większy, a rano odstaje też :P
    Ale chudzinka z Ciebie :-) ale brzuszek ładny :-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotopałanka wrote:
    Mój brzuchol tylko się nie śmiejcie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bdfd02f8cbca.jpg

    Faktycznie, spory brzuszek :) Bardzo ładny.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lotopałanka wrote:
    Mój brzuchol tylko się nie śmiejcie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bdfd02f8cbca.jpg
    Śliczny ;-)

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • Marti83 Autorytet
    Postów: 506 458

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieźle Dziewczynki, super :-) ja zrobię w domku i wrzucę ;-)

    p19uugpjbj6l38jc.png

    Mój Aniołek Synuś 16 tc [*]05.01.2018
    Mój Aniołek 5-6 tc [*] 15.05.2011
    Potrójna Mama
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela nie mam pojęcia. Ponoć za wojewódzkim jest też jakiś szpital z dobrymi opiniami ale nie wiem. Nie wiedziałam też że zaspa miała remont :) słyszałam tylko o redlowie

  • agniecha2101 Autorytet
    Postów: 3812 2452

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    U mnie tak :) a byłam płaska jak deska :) w tym tyg tak hops :)
    Oby maluszek rósł ... tak sie teraz zestresowałam tym moczem ;/

    Paula - no widac widac :) <3

    daje link bo duze zdj :p
    https://naforum.zapodaj.net/23169a69d00d.jpg.html
    Kolejna z idealną figurą ;-) wpędzacie mnie w kompleksy :-P brzusio fajny ;-)
    Ja w ciągu ostatnich 4 lat przytyłam ponad 20kg, bardzo źle się z tym czuję, więc niechętnie się zdjęciami chwalę

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    👶 20.09.2022 💙
    👧 29.07.2020 💗
    👦 8.12.2018 💙
  • marrakech2708 Autorytet
    Postów: 291 368

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piękne brzuszki <3 żaden nie do śmiechu, sama radość! :) człowiek patrzy i sie wzrusza!
    No będe płakać zaraz... wyglaskajcie je od Nas :*

    Karmelkovaa, Lotopałanka, Paula222, agniecha2101, Daniela, Violet Flower lubią tę wiadomość

    a3pfhxv.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://zapodaj.net/45700b1ca628a.jpg.html

    A u mnie taki brzuchol, ale właśnie wpiepszylam 12 pierogów ruskich, co wcześniej mi się nie zdarzyło :-)

    163 cm i 55 kg póki co tzn jakiś tydzień temu, bo akurat bateria mi siadła więc już na pewno jest więcej :-P

    Piękne te Wasze brzuszki :-* u mnie trochę wygląda jakbym obrosła w tłuszczyk :-) mam nadzieję, że później się tak napnie ciążowo :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 15:01

    Karmelkovaa, agniecha2101, Malutka_94 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam gdzie to do idelanej figury ;p to tylko na zdj tak ;p


    Siedze i mam stres i chce mi się wyć przez te wyniki ... boje sie ze coś grozi Bobasowi

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Oj tam gdzie to do idelanej figury ;p to tylko na zdj tak ;p


    Siedze i mam stres i chce mi się wyć przez te wyniki ... boje sie ze coś grozi Bobasowi

    Wierzę w to, że wszystko będzie dobrze :-* nie martw się na zapas :-*

    Karmelkovaa lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Violet Flower Autorytet
    Postów: 829 650

    Wysłany: 26 kwietnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daniela wrote:
    Tak, na pewno była tak szybko. Tak się cieszę, że jej nie przegapiłam :)y

    I to znaczy, że Ty na swojej poniedziałkowej wizycie zobaczysz jeszcze większego brzdąca niż ja dzisiaj :)
    Już doczytalam. Katar powoduje u mnie zaćmienie :) Serduszko będzie na pewno.

    U mnie dzisiaj 160 uderzeń.
    Obyś miała rację. Strasznie mnie to stresuje że jeszcze nie wiem nic. Nawet nie wiem czy to życie nadal się we mnie rozwija :) a, Twój maluszek ile mm dziś miał, 3.8? Nie wiem czy dobrze pamiętam :) a serducho ile razy biło na minutę? Edit : już dotyczytalam. Mam jakieś zaćmienie przez to przeziębienie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2018, 15:05

    m3sx3e3kljv6iygm.png

    qb3c6iye9ikwm5gy.png
    MTHFR 1298 A-C hetero | PAI-1 4G hetero
    [*] 05.06.2018 - 11 tc- zaśniad groniasty częściowy
‹‹ 178 179 180 181 182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ