Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odnośnie ktg to ja nie wiem jak to u mnie jest, czuje ruchy małej i wtedy wciskam guzik, jak dostaje wydruk to mam kreseczki = kopnięcia i wykres jeden = chyba puls dziecka i nic wiecej ... a gdy byłam w spzitalu na ktg to miałam dwa wykresy, kreseczki, i jeszcze jakies kwadraciki, a jak jest u Was?


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita powodzenia :)
    I gratulacje dla wszystkich rozpakowanych mam :))
    Ja wczoraj poszłam na zdjęcie pessaru, okazalo sie ze mam rozwarcie na 4 cm i skurcze wiec lekarz stwierdził, ze powinnam do 24 h urodzić s tu wszystko się wyciszylo.. Eh moje niezdecydowane dziecko :)

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kitty, Marimoko, mam nadzieje ze moje Dziecie jednak wyjdzie za tydzien :) Chciaz z nimi nigdy nie wiadomo i jak widac lubia sie z nami draznic :)

    3i49anlimybgnl9h.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze się Was podpytam, czy w momencie skurczu przepowiadającego czujecie czasem uczucie narastającego ciepła i szybszego bicia serca, a następnie stopniowe odpuszczanie? co ile minut u Was występują? ja mam czasem co 1h, czasem co 30minut, a nawet 10-15 min


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Martynaaa Autorytet
    Postów: 563 393

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie mam uczucia ciepla ani kolatania serca, mam tylko ochote na pojscie do toalety a tam jak zwykle 2 kropelki. Nie licze za bardzo co ile mam te skurcze, cholera, chyba za bardzo do nich przywyklam. Wydaje mi sie ze mam je srednio raz na godzine. U mnie to jest cmienie w krzyzu jak przed okresem i trzyma po kilkanascie minut, z wyraznym szczytem kiedy czuje najmocniej a pozniej powoli odpuszcza. Wiem ze to przepowiadajace i sie nie stresuje, mam nadzieje ze tych wlasciwych nie przegapie.

    3i49anlimybgnl9h.png
  • kittykate Autorytet
    Postów: 1325 884

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julianna u mnie wlasnie taki impuls ciepla od glowy i serca i szybszego bicia, mocne twardnienie trzyma trzyma idzie od gory w dol macicy i puszcza... i tez mam raz na pol godziny srednio :)

    aha ja z takimi skurczami chodze juz 2 tydzien :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 14:31

    Kate

    np55zzc.png
  • AniaPoznań Koleżanka
    Postów: 38 13

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niespodzianek:) wrote:
    Ja wczoraj poszłam na zdjęcie pessaru, okazalo sie ze mam rozwarcie na 4 cm i skurcze wiec lekarz stwierdził, ze powinnam do 24 h urodzić s tu wszystko się wyciszylo.. Eh moje niezdecydowane dziecko :)

    Niespodzianek, ja z takim rozwarciem chodzę już prawie tydzień mimo zapewnień dr, że lada moment urodzę :)

    9ewn43r8j7gb9pim.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja, jak tylko zaczęłam odpoczywać i moje dni są wypełnione jedynie spacerem i ogarnianiem domu to nie mam już żadnych symptomów. Jakbym w ciąży nie była . A chciałam urodzić przed świętami... :/

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kittykate wrote:
    Julianna u mnie wlasnie taki impuls ciepla od glowy i serca i szybszego bicia, mocne twardnienie trzyma trzyma idzie od gory w dol macicy i puszcza... i tez mam raz na pol godziny srednio :)

    aha ja z takimi skurczami chodze juz 2 tydzien :)
    tak ja tez mam je juz od dluzszego czasu, tyle ze teraz bardziej mi sie robi cieplo niz kiedys i dluzej trzyma


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Bukumola Autorytet
    Postów: 439 159

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, jak Was czytam to stwierdzam ze u mnie jakichkolwiek objawów brak :) chyba poki co nie wiem co to skurcz przepowiadający :) Czyli gdyby nie cesarka to pewnie nosiłabym brzdąca spokojnie do nowego roku :)

    17u9i09kaz7fg3pq.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz w domu z małą :)

    olcia23, Daisy, zokeia, Marimiko, julianna, Bukumola, Ita, Pollyanna, olka30, kanapa, Lola83 lubią tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia super! Gratulacje :) Napisz jak wyglądają takie pierwsze chwile? Czasem się zastanawiam co zrobię po powrocie do domu, kiedy będziemy tylko z mężem, który jest rónie zielony w kwestii dzieci jak ja :)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AniaPoznan to sobie tak będziemy chodzily do przyszłego roku :p

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • dynamiczna Autorytet
    Postów: 943 897

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia ale Ci zazdroszczę. My gnijemy w szpitalu mały ma jakąś infekcję o niewiadomo kiedy wyjdziemy.

    https://www.maluchy.pl/ci-72114.png
    relge6yd7jws6b5o.png

  • Malinaaa91 Znajoma
    Postów: 22 59

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzyś, 7.12, 2:11, 3400g, 54cm, 10pkt :)

    Milcia, Ita, julianna, Bogusiar80, Daisy, Tygrysek, kanapa, Marimiko, olcia23, Lola83 lubią tę wiadomość

    gg64j44jz0w5nr34.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeia wrote:
    Milcia super! Gratulacje :) Napisz jak wyglądają takie pierwsze chwile? Czasem się zastanawiam co zrobię po powrocie do domu, kiedy będziemy tylko z mężem, który jest rónie zielony w kwestii dzieci jak ja :)

    Ja jestem przerażona. Jutro dopiero przyjdzie położna. Pierwsza kupa za nami, ale zbieraliśmy się do tego jak pies mm jeża. Daliśmy radę ;) Ja mam problem z karmieniem. Mała mało ciągnie i jest głodna. W szpitalu musiała być trochę dokarmiona. Jedna pierś już załatwiona, krew zaczęła lecieć, ale jest już lepiej. Nawet mi mleko leci z niej teraz. W nocy w szpitalu lubiła dać popis swojego głosu po karmieniu.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1123

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje się z porodówki. Po przyjeździe o 15 rozwarcie na 2palce. Do tej pory jednak skurcze się nie pojawiły więc pewnie od 21 będę jechała na oksytocynie.

    Najnudniejszy poród na świecie :)

    zokeia, Daisy, Bukumola, eforts, evas, kanapa, Marimiko, HANA, Lola83 lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia - spokój podobno jest najważniejszy. Jak widać radzisz sobie :)

    Ita - i takiej nudy i spokoju życzę Ci do końca ;)

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe iTA spokojny poród ;D powodzenia i życzę szybkiej akcji


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie wyczytałam... dziś DZIEŃ DZIEWIC ;D

    Daisy, Marimiko lubią tę wiadomość


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
‹‹ 1174 1175 1176 1177 1178 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ