Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana.
    U mnie całą nic padało:-) Spało się super.
    Marimiko mam nadzieję,że i ty się wyspałaś.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • maria.sm Ekspertka
    Postów: 122 58

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam was mamusie ja mam dzisiaj wizyte popoludniu mam nadzieje ze plec tez bedzie juz mi znana nie moge sie doczekac Ale to jest fajne znac plec
    dzidziusia:)

    Bajka, Doris-83, Ita, Milatka :), Marimiko, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    maria.sm
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzmymam kciuki maria.sm :)

    Miłego dzionka, ja dziś jestem jakaś śnięta i 0 energii :( ale całą noc padało więc fajne było powietrze.

    Marimiko mam nadzieję, ze się wyspałaś w końcu:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 07:48

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja sie witam z ranka.

    maria- udanej wizyty-oby maluch pokazał co ma między nóżkami:)

    doris- u mnie tez noc z ulewą, przestało nad ranem.Mam nadzieję,że dziś koniec tego potopu.Wczoraj cały dzień monsun nad nami wisiał:/

    marimiko- mam nadzieję,ze jeszcze śpisz;)

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wrote:
    trzmymam kciuki maria.sm :)

    Miłego dzionka, ja dziś jestem jakaś śnięta i 0 energii :( ale całą noc padało więc fajne było powietrze.

    Marimiko mam nadzieję, ze się wyspałaś w końcu:*
    Dokładnie czuję się tak samo błeee

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 lipca 2014, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nawet spoko się czuję,a że pogoda za oknem deszczowa to dzisiaj zabiorę się za układanie dokumentów....eh wiedziałam,że ten dzień kiedyś nadejdzie

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DObry :)

    O masakra ile ja razy na siku wstawalam w nocy :O

    Gratuluje dziewczyny poznania plci :)
    Maria oby dzidzia sie ujawnila :)

    Wlasnie zjadlam musli, i sie wkurzam ze dopiero 10 jest .... ja chce juz 24 i wizyte !!!!

    eforts lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry.
    Ja u tesciowej nie ogladalam wczoraj meczu, bo im wysiadla 1 i 2-ka. Wiedziala kiedy wrrr
    Pije herbatke zurawina z granatem i zaraz sie szykuje na wyjscie do dr
    Synek mi wczoraj powiedzial, ze Marta z nim zerwala. I on wie, ze nie moze do sasiadow na ogrodek juz chodzic. Pytalam sie czy Marta tak jemu powiedziala? On, ze nie. Wie, ze nie moze tam chodzic. I powiedzial, ze poznal inna dziewczyne Lene haha To powiedzialam, ze Marta chyba zazdrosna ;-)

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Furia ja też mam wizytę 24.07 :-)

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris-83 wrote:
    Furia ja też mam wizytę 24.07 :-)

    Oooo fajnie :) Jeszcze chyba Kiara bedzie z nami zla :) Na ktora masz ? Ja 8.10 rano - nie wyspie sie ^^
    Tez tak ci sie ciagnie ten czas ? Cala ciaze mi pieknie lecial a czekanie teraz od poprzedniej wizyty do tej to jakas masakra :/

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • Doris-83 Autorytet
    Postów: 906 757

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zwykle 20.00. W czwartki mąż ma trening i niestety inna godzina nie wchodzi w grę.

    PCOS
    W szczęśliwym cyklu pomógł: DONG, tampony borowinowe, inofolic.
    5b09wn15vuf2f1fu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marimiko wrote:
    No a ja od 2h próbuje zasnąć....powtórka z rozrywki...jak dalej tak ciepło będzie to z braku snu się wykończe albo przeprowadze się na Grenlandie...z tych prób zaśnięcia to mi się już ryczec chce...
    Najlepiej zrobic w domu lekki przeciąg :) Bo jak ja tylko potwieram w pokoju okna i balkon to jest ciągle za gorąco, a jak zrobie przeciąg otwierając jeszcze np. w kuchni to fajny wiaterek wieje :D


    maria - to kciuki :)

    Furia, Doris - tak, tez mam 24.07 :) Co prawda na nfz, ale mam :) Ja idę na 11 na badanie na samolocie i wywiad, a od 16 zaczynają sie usg... tu jest tak trochę głupio, bo 2 x trzeba wchodzić.


    Doris-83 lubi tę wiadomość

  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heloo
    kiara co ci ginka powiedziala na temat tych skurczow?

    gratuluje wizyt i poznania plci

    ja przytylam 2.5 kg od poczatku ciazy wiec nie jest zle ale sama gin powiedziala ze mam za duzy brzuch jak na ten tydzien

    bylismy wczoraj w tesco kupilismy maskotke taka z kocykiem dla maluszka:)
    i pojechalismy tez do SLONIA i wybralismy wozek. teraz czeka mnie szukanie takiego uzywanego :) zaraz wam pokaze:)

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to faktycznie nie fajnie tak latac, u mnie na szczescie na miejscu mnie waza ( nie lubie ), mierza cisnienie, biora krew, kaza nasikac do kubeczka ( nie musze byc na czczo )(od 27 tc bede wtedy jeszcze kladziona pod ktg co 3 tygodnie ) no a potem do gabinetu, samolocik, usg dowcipne, i tym razem tez brzuchowe polowkowe :D
    Doris ojjj to naprawde pozno, ale dzieci wieczorami ponoc ladniej szaleja :)

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • karola88 Autorytet
    Postów: 1298 687

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://allegro.pl/wozek-tutek-grander-2013-2w1-kolorow-mega-gratisy-i4393431257.html
    taki:) czarny z czerwonym stelazem i srodkiemm

    ewentualnie ten nr 01
    http://allegro.pl/nowosc-2014-grander-play-eco-tutek-3w1-ecoskora-i4384033222.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 09:05

    Maria ur. 06.03.2010 2950 gr i 55cm <3
    Aleksandra ur 17.12.2014 3100gr i 51 cm <3
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oooo Karola ten wozek mam cos co ja bardzo w wozkach lubie :) To http://www.smykolandia.pl/allegro/T-U-T-E-K/MATERIA%C5%81Y/oparcie.jpg

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3 50% <3

    Synuś uczcił połowę drogi na ten świat i spowodował, odwrót mamusi śniadania!! Szok :)

    Milego dnia dziewuszki, powodzenia na wizytach :)

    Furia, lolaliciouse, Ita, nick nieaktualny, Niespodzianek:), Marimiko, nick nieaktualny, julianna, Qrczak, Bursztynka lubią tę wiadomość

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • eforts Autorytet
    Postów: 2866 1894

    Wysłany: 10 lipca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola nie chce wpływać na Twoją decyzję ale pan mi powiedział że tutki mają stelaż poskręcany na śrubki. Może stąd opinie w necie że wózek rozpada się w trakcie spaceru. Zweryfikuj to na wszelki wypadek.

    1usaanlitgnl6x8t.png
    1usaupjyr1vci98r.png
  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eforts- mam pytanie- czujesz już kopniaczki? ja chyba naprawdę gruba jestem, bo pojedyncze puk-bulki co jaaaaaaaakiś czas mnie juz dołują :(
    "Rysiek kopnij mamuśkę!!!!"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2014, 09:04

    Milatka :), Qrczak lubią tę wiadomość

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 10 lipca 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojjj wlasnie poczytalam o tutku http://www.ceneo.pl/10022723#tab=reviews_scroll

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
‹‹ 595 596 597 598 599 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ