Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka nie ma za co ;) Mam go w zakładkach zapisanego, bo będę tam zamawiać łóżeczko z całym zestawem i właśnie tą pościelą zieloną w owieczki :) Także jestem na bieżąco ;)
    Inka bardzo poleca tą pościel, bo używa od dawna i nic się z nią złego nie dzieje.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znalazłam to:
    3563.jpg
    Aaaa i wiem już, że te body nazywają się kopertowe ;)

    Bajka, Bursztynka, Furia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie przeglądam i faktycznie piękne pościele i łóżeczka:) zapisałam :D

    Qrczak lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • Kinga.k Ekspertka
    Postów: 159 91

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chyba nic nie bede z wyprawki zamawiala z allegro... Oprocz paki ciuszkow, bo nie umie chodzic po lumpeksach :P Mi sie dzis snila moja CORECZKA! Nie wiem, moze sobie juz to tak wkrecilam, ze chce corke i koniec :P
    34bw43r836g6ojbx.png

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja się zakochałam w tym zestawie łóżeczka z pościelą za 885 zł i wiem, że innego nie chcę :P Jest tam praktycznie wszystko, co przydatne, a nawet i więcej ;)

    Bajka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duch narzeczonego :D O losie turlam sie :D Mi sie snila akcja z serialu ktory obecnie ogladam :D

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem i na dzien dzisiejszy siusiak .... :)

    Kinga.k, Niespodzianek:), goto4, Bajka, Ita, Bursztynka, Qrczak, Bogusiar80, eforts, Nati89, lolaliciouse, Marimiko, Kulka41, szurabura, julianna, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Niespodzianek:) Autorytet
    Postów: 752 411

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolaa gratuluje:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    evr44nt.png

    z9vvjl9.png
  • Furia Autorytet
    Postów: 944 748

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola inaczej byc nie moglo :D :D

    goto4, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69537.png

    tkzgeyx.png
  • goto4 Autorytet
    Postów: 279 144

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola he he he... wiadome było ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    esyqd4f.png
    vej6x4z.png
  • Bajka Autorytet
    Postów: 656 558

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola jednak przeczucie miałaś dobre :) witaj w klubie siusiaków :P :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    "nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne..."

    czekamy na Ciebie z miłością :*
    3jgxugpjh2uwut9m.png

    <3
  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola no cóż :P
    Do mnie ciale malo dociera, ze chlopak, za malo pewnosci mial gin, choc jego usmieszek mi mówi, ze tej pewnosci mial wiecej niz mi mówił, bo widzial mój szok wymalowany na twarzy :D
    Za 2 tygodnie powinnam sie w koncu dowiedziec, polowkowe pierwsze powinno odkryc tajemnice juz na 100% :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 13:36

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1123

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaha! a nie mówiłam! własnie to napisałam u ciebie w pamiętniku - na bank chłopiec :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa, a co innego mogło by być? :P

    nick nieaktualny, Furia lubią tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdjec nie mam bo nie były za wyrazne, 21 sierpnia z polowkowych moze cos wstawie :)
    jednak dobrze podpowiadala mi moja intuicja...marzylam o corce, ale teraz aby zdrowe i bedzie chlopak, mezu bedzie w niebowziety bo on był tez pewien od poczatku ze chlopak i do brzucha mowil syneczku :)

    a i maluch ma około 250 g termin na 20 grudnia...wymiary ok jak narazie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 13:43

    Bajka, Qrczak, Niespodzianek:), Marimiko, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kinga.k Ekspertka
    Postów: 159 91

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa gratuluje chlopaka!
    Ale tak podgladajac dziewczyny na innych forach to stwierdzam, ze na niektorych dominuja dziewczynki!! Wiec wszystko jest wyrownane :P
    34bw43r836g6ojbx.png

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga akurat w naszym miesiacu trafiły sie chlopaki...a za 2,3 miesiace moze byc wiecej dziewczynek he he

  • inka84 Autorytet
    Postów: 640 416

    Wysłany: 23 lipca 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie na stronie, na ktorej tez jestem natknelam sie na wpis Zemry odnosnie tego co sie stalo. Serce sie kraje ;( Mam nadzieje, ze ma wsparcie w najblizszych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2014, 13:57

    ganndqk39u0k0xj0.png

    dxgi2rintqxgfhf2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    hahaha! a nie mówiłam! własnie to napisałam u ciebie w pamiętniku - na bank chłopiec :D
    Ita a u Ciebie kto mieszka bo albo przegapilam, albo nic nie pisalas...

  • Bogusiar80 Autorytet
    Postów: 1164 830

    Wysłany: 23 lipca 2014, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha mnie ta wasza klątwa jajeczna nie dosięgnie na pewno :) Ja czuję,że będzie dziewczynka, tym bardziej,że nie chce się ujawnić :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    iv09j44jrzoyrcfq.png iv09x1hppuqonulm.png
‹‹ 707 708 709 710 711 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ