Wielka Akcja - Wspieramy się w niepłodności!
Dziś dodająca otuchy historia Danuty i Adama

Zainspiruj się!
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Paulina85 Przyjaciółka
    Postów: 64 80

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gin zabronił mi pracować i już jestem na chorobowym i odpoczywam w domku :)
    Ja również trzymam kciuki za wszystkie mamusie na forum :)
    Ja mam nadzieję że otrzymam najwspanialszy prezent na imieniny i urodzę 2 grudnia

    iv093e5eshsjbk7b.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 31 marca 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 2 grudnia ale chcialabym urodzic 4- tego w urodziny mojego taty. Wtedy malby dziadek piekny prezent :-)

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 marca 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zaczęłam strasznie bać, że coś będzie nie tak :(

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wierzę, że nareszcie mogę się tu wpisać! :)
    Po 15 miesiącach starań na ovu 2 kreseczki! :)

    A data jak u Kasandry 4 grudnia.

    macadamia, Kasandra, Ewelcia, Militta110816, blue00 lubią tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam o poraku- zbieramy się z Natalką do przedszkola,w międyczasie coś skrobnę do Was :)

    Kassandra- mnie tez ból brzucha sie zmniejsza,zmienia. Zaparcia mam okrutne...
    Tak samo jak bóle przez gazy heh...
    Moje piersi za to przechodzą same siebie- sutki są meega wrazliwe.
    I odrzuca mnie od słodkiego- ciągnie jedynie do mięcha :D

    Milcia- ja myślę że każda z nas czegoś się boi-to normalne- ale TRZEBA być dobrej myśli!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 06:23

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita gratuluję. Tak się wahałaś zrobić test i niespodzianka :)

    Jadę właśnie na badania. Zrobię też jeszcze raz dla świętego spokoju betę. Nie wiem czemu, ale mam jakieś złe przeczucia.

    Ita lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • HANA Autorytet
    Postów: 533 807

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia widze ze Ty tak samo zaniepokojona jak ja wszystkim, to tak w glowie siedzi. Ja juz uwierzylam ze bedziw dobrze, juz sie wyplakalam za starania. Kciuki

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita GRATULUJĘ :) marcowa staraczka :) witaj :) to będziemy do siebie z porodówki pisać ;) zobaczymy jak sie powiększy grono grudniowych mamusiek :) ciekawe, która będzie miała termin na Święta :)

    Ita lubi tę wiadomość

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Ja w pierwszej poronionej ciąży czułam się strasznie - senność, zmęczenie ciągłe, ból pleców, wstręt do kawy i brzuch... Teraz oprócz gigantycznych żyłek na piersiach i lekkiego pobolewania sutków oraz podbrzusza kompletnie nic... stąd też te moje straszne wizje że się to źle skończy :/

    Dziewczyny, które jesteście w kolejnej ciąży po poronieniu...przyjmujecie coś na podtrzymanie? Mojq gin jest zdania że prawidłowo rozwijająca się ciąża utrzyma się sama, dzisiaj nawet okrzyczała mnie że poszłam zrobić betaHCG, jestem pełna obaw...

    Na dodatek jeszcze nie minął termin spodziewanej miesiączki i to męczy mnie jeszcze bardziej:/ Pozytywny test wyszedł już 9dpo...

    Nie denerwuj sie dodatkowo, ja nie robię betaHCG w poprzedniej ciąży robiłam 3 razy przyrastała prawidłowo a i tak poroniłam- tak widocznie miało być, jedyne czego Ci teraz potrzeba to spokoju i pozytywnego myślenia. Ja biorę duphaston tak mi zalecił lekarz, ale też jest podejrzenie niskiego progesteronu a be niego żadna ciąża się nie utrzyma i nie rozwinie. Pamiętaj! To, że straciłaś jedną ciążę nie oznacza, że stracisz kolejną, a jeśli będziesz się stresować tylko sobie i dziecku zaszkodzisz. Wszystko w rękach Boga i tyle ;)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita - gratulacje :) najbliższy termin do świat mam ja ale mam nadzieję ze urodze wcześniej chciałabym 12 w imieniny mojej mamy :)

    Ita lubi tę wiadomość

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ita wrote:
    Dziewczyny nie wierzę, że nareszcie mogę się tu wpisać! :)
    Po 15 miesiącach starań na ovu 2 kreseczki! :)

    A data jak u Kasandry 4 grudnia.
    Gratulacje ;) Marzec na forum był bardzo owocny zaraz posypią się do nas kwietnióweczki ;) Życzę spokojnej, bezstresowej ciąży ;)

    Ita lubi tę wiadomość

  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owocny to dopiero był styczeń. Serduszek było bardzo dużo.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ciekawa moich dzisiejszych wyników.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no styczeń to był jakiś wodospad serduszek :) ja czekam na usg jak dziecko na lizaka ;) teraz zaczyna się kształtować łożysko, więc myślę, że dlatego jajniki coraz mniej bolą :) to w takim razie chyba dobry znak :)

    qbxwkvq.png
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milcia wrote:
    Jestem ciekawa moich dzisiejszych wyników.

    wszystko będzie ok :) daj znać oczywiście :)

    qbxwkvq.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:55

    macadamia, lolaliciouse lubią tę wiadomość

  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra wrote:
    no styczeń to był jakiś wodospad serduszek :) ja czekam na usg jak dziecko na lizaka ;) teraz zaczyna się kształtować łożysko, więc myślę, że dlatego jajniki coraz mniej bolą :) to w takim razie chyba dobry znak :)
    Dokładnie ! czekam tak jak ty! :) a do 15 jeszcze tyyle czasu błeee:P

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam niecierpliwie na wyniki badań. Na razie mam tylko morfologię i jest ok i badanie moczu, w którym wyszły jakieś ketony ponad normę. Na początku marca ich nie było.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :) zakupiłam dziś 2 testy zrobię jutro rano jeden a drugi na czwartek zostawiam oby wyszła już ciemniejsza kreska :) ja mam jakieś obawy,ze po mimo tego ze wyszła ta blada krecha to i tak dostane okresu... A już powoli oswoiłam się z myślą o ciazy.Kiedy mocniej mnie w podbrzuszu zaboli to dziwne myśli już mam... Słuchajcie nie wiem czy zapisać się do ginekologa w piątek czy zaczekać do przyszłego tyg do 5 tyg ciazy.. jestem zielona w niektórych sprawcach jeśli chodzi o ciąże więc bd mi miło jak któraś mamusia mi doradzi. Do później :)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Militta110816 wrote:
    hej :) zakupiłam dziś 2 testy zrobię jutro rano jeden a drugi na czwartek zostawiam oby wyszła już ciemniejsza kreska :) ja mam jakieś obawy,ze po mimo tego ze wyszła ta blada krecha to i tak dostane okresu... A już powoli oswoiłam się z myślą o ciazy.Kiedy mocniej mnie w podbrzuszu zaboli to dziwne myśli już mam... Słuchajcie nie wiem czy zapisać się do ginekologa w piątek czy zaczekać do przyszłego tyg do 5 tyg ciazy.. jestem zielona w niektórych sprawcach jeśli chodzi o ciąże więc bd mi miło jak któraś mamusia mi doradzi. Do później :)
    Witaj Kochana! Gratulacje ;) Spokojnej i zdrowej ciąży życzę! Co do wizyty to zależy czego oczekujesz? Jeśli chcesz iść czysto informacyjnie to jak najbardziej idź, w tym czasie na pewno jeszcze nic nie zobaczysz na usg więc jeśli zależy Ci, aby zobaczyć już maluszka to raczej wybierz się około 6-7 tygodnia. Wiem jak ciężko będzie Ci wyczekać, ale uwierz mi będzie to z korzyścią dla Ciebie, nie będziesz się denerwować dlaczego nic nie widać, ani pęcherzyka ciążowego, ani zarodka... A tak jak pójdziesz w 7 tyg możesz nawet już serduszko ujrzeć ;) Ja osobiście czekam z wizytą aż do 17 kwietnia, dopiero na ten dzień się umówiłam, ale wiem, że lepiej będzie poczekać i dać maluszkowi zdrowo, bezstresowo rosnąć ;) Trzymaj się dzielnie i cierpliwości życzę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 kwietnia 2014, 15:45

    Kasandra lubi tę wiadomość

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ