X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe Mamuśki 2014
Odpowiedz

Grudniowe Mamuśki 2014

Oceń ten wątek:
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 30 marca 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie też jeszcze nie do końca doszło, ale powoli się oswajam.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki ;) Ja po weekendzie wypoczęta, ale ten tydzień mam urlop więc też będę troszkę leniuchować ;) Zrobiłam jeszcze dzisiaj test ciążowy i wyszła tłuściutka druga kreseczka, tak że teraz cierpliwie czekamy do wizyty u lekarza ;) Dzisiaj tylko zadzwonię powiedzieć mojemu lekarzowi o testach pozytywnych i zapytać czy mam kontynuować przyjmowanie dupka... Pewnie do wizyty każe brać biorąc pod uwagę wcześniejsze poronienie i niski progesteron. Nie chodzę do lekarza na NFZ bo niestety u nas jest z tym kiepsko, po długich poszukiwaniach znalazłam lekarza, który mi najbardziej ze wszystkich odpowiada, mam do niego zaufania i mimo, że jest dość zajętym człowiekiem to czuję jego opiekę, wiem że mogę w każdej chwili zadzwonić i poprosić o radę itp... Jest ok ;)
    Poza tym mam nadzieję, że tutaj na grudniowych nie będziemy się wzajemnie nakręcać i wzbudzać niepokoi bo powiem Wam, że stras nic dobrego i wcale nie pomaga a wręcz przeciwnie...

  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:54

    macadamia lubi tę wiadomość

  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane witajcie wszystkie :) cieszę się, że jest nas coraz więcej :) mam nadzieję, że grudzień będzie obfity :)

    ja dzisiaj mam lekkie mdłości, ale raczej nic specjalnego :) co wieczór za to zgaga :)

    Dziewczyny pozytywne myślenie przede wszystkim :) ja też się martwię czy wszystko ok i wogóle, a pierwsze usg dopiero za 14 dni :( ehhhh mam nadzieję, że zleci szybko :)

    qbxwkvq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia wrote:
    Cały czas mam obawy żeby wpisać się do tego grona, ale test (już 2) mam II kreseczki więc chyba powoli mogę się tu zadomowić :)

    Poroniłam swoją pierwszą ciążę 2.02.2014 więc wciąż się boję, że i ta może się nie utrzymać. Moja gin (cudowna kobieta) jest zdania że zdrowa ciąża utrzyma się sama i tego się strasznie boję, a co jak nie? Tyle obaw....

    Gratuluję wszystkim grudniowym mamusiom i mam nadzieję, że wszystkie doczekamy do końca :)
    Ewelcia gratulacje! Spokojnie damy radę ;) Ja też niedawno poroniłam, ale staram się myśleć pozytywnie. Zawsze byłam przeciwniczką kupowania czegokolwiek dziecku nim się urodzi a dziś co zrobiłam? Poszłam kupić 3 pary śpioszków unisex ;) Podobno pozytywne myślenie przyciąga pozytywne zdarzenia ;) Tak więc spokojnie bez czarnych myśli i modlimy się o szczęśliwy koniec ;)

  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 31 marca 2014, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie bylo a widze ze jest nas coraz wiecej- Super :-)

    Macadamia- Ja tez wczoraj powtorzylam tescik i tez jest juz mega tlusta krecha. Czekam do wizyty i mam nadzieje ze cos juz bedzie widac ;-)

    Ewelcia- Przykro mi z powodu straty . Ja podobnie jak ty pierwsza ciaze stracilam a miesiac pozniej zaszlam w kolejna i powiem ci ze ciaza przebiegla ksiazkowo a synek ma juz dwa lata. Wiec nie ma co sie martwic. :-)

    macadamia, Ewelcia lubią tę wiadomość

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) w piątek 28 marca zrobiłam wieczorem test i po pewnym czasie wyszła blada druga kreska :) dziś powtórzyłam test ale wyszła jeszcze jaśniejsza niż poprzednia.. ale jest z czego się bardzoo cieszę:)mam nadzieję,że mogę dołączyć do waszego grona po mimo młodego wieku lecz już dorosłego.Termin z ostatniej miesiączki wypada mi na 15 grudnia 2014r :)
    Pozdrawiam grudióweczki:)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • lolaliciouse Autorytet
    Postów: 429 417

    Wysłany: 31 marca 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie!! Czy można dołączyć?

    Jestem mamą 5 letniej Natalki i właśnie się dowiedziałam że zostanę nia po raz kolejny :D

    wg belly termin mam na 5 grudnia :)
    wizytę 15 kwietnia- już nie mogę się doczekać!!

    ta ciąża od samego początku diametralnie różni się od poprzedniej- teraz musiałam czekac na II ,wtedy miałam je już przed term @,
    ale największa różnca to samopoczucie-maatko jaka teraz jestem senna i niedo życia hehe
    brzuch pobolewa,czasem zakłuje, piersi bardzo wrażliwe-
    generalnie- jestem w ciąży ;)

    macadamia, Ewelcia lubią tę wiadomość

    9ewn9jcg1snynms3.png
    nqtk6iyehyxwnxnb.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 marca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też pokazuje termin na 5 grudnia :)

    lolaliciouse lubi tę wiadomość

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,czy wy też już odczuwacie objawy? Ja od jakiegoś tyg jestem strasznie senna,musze spać na południe i po 20 już potrafie smacznie spać góra 21 a nigdy tak nie miałam bo zawsze chodziłam 23 spać.. I te żyłki na piersiach.. Ból piersi czasami zgaga nawet po zjedzeniu kanapki.Czy wy też macie podobne objawy? Czy nie za szybko mam ich aż tyle? Praktycznie do zrobienia testu skłoniło mnie to ze jestem senna i żyłki na biuście.. Test pozytywny ponad tydz od zapłodnienia szok wielki...

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie bolą strasznie piersi, senna też jestem ale zawsze byłam i siku cały czas mi się chce.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 31 marca 2014, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2015, 18:54

  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 31 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uff czyli to normalne ze już tak wcześnie mam objawy.Okres wypada mi na środa-czwartek w środę zrobię jeszcze test zobacze co wyjdzie.. A na wizytę do gin umowie się chyba raczej w przyszłym tyg,czy lepiej poczekać do 6 tyg? Jak myślicie? W weekend będę musiała z moim M powiedzieć rodzica.. Nie ma co zwlekać.. Jak o tym pomyśle to włos mi dęba staje i słabo aż mi... Eh... :)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Mamax Autorytet
    Postów: 1066 218

    Wysłany: 31 marca 2014, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelcia- Ja mieszkam w de i tutaj na powstrzymanie ciazy nic nie daja. Tak ze nic nie bralam ale zadnych problemow z druga ciaza nie mialam i synek urodzil sie bez problemowo. Z pierwsza ciaza jak zaczely sie problemy to tez zadnych lekow mi nie dali natura sama zdecydowala :-(

    (**) Nasze kochane aniolki-bliźnieta- 30.03.2011- 11tc
    82do3e5er89phwkq.png[/url]

    zrz6anlirvrf5z1r.png[/url]

    f2wl6iyemrinq9lg.png[/url]
  • Kasandra Autorytet
    Postów: 1543 775

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie podbrzusze coraz mniej boli, nie wiem czy to dobrz3 czy źle :) już nie pamiętam jak to było w poprzednich ciążach :) jajnik czasem zaboli, ale za to zgaga jaka :) no i zaparcia :( mimo, że odżywiam się zdrowo to jednak... a Wy jak sobie z tym radzicie?

    rośnie nam grono rośnie :) a ja mam termin na 4 grudnia narazie :) zobaczę co usg pokaże :) ale moje dzieci rodzą się zawsze w wyjątkowych datach dla naszej rodziny, więc obstawiam 6 ;) ale zobaczycie niedługo będziemy się już chwalić, że czujemy ruchy Dzidziusia ;) nawet się nie obejrzymy :)

    qbxwkvq.png
  • Bursztynka Autorytet
    Postów: 1602 2189

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardziej oficjalnie się powitam - beta z dziś 275,9 :)

    Militta110816 lubi tę wiadomość

    SyCy39O.jpgSyCyp2.png
  • niunia Autorytet
    Postów: 1319 666

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde już grudniówki ;-) gratuluje ;-) a jeszcze tak niedawno wyszedł pozytywny test ;-)

    eikt3e3kgdbujljc.png
    ijpbio4pdn6hzzzp.png
  • Paulina85 Przyjaciółka
    Postów: 64 80

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam grudniowe Mamuśki.Moją pierwsza ciąża obumarła w 8 tc a poroniłam ją około 2 tygodni pózniej czyli 7 pazdziernika .Test robiłam w piątek i 2 grube kreski,popołudniu pojechałam do swojego gina,wszysto ok. narazie nic nie było widać ale macica i szyjka ciążowa ;) lepsza niż w poprzedniej ciąży.Według ostatniej miesiączki termin wypada na 4 grudnia

    iv093e5eshsjbk7b.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasandra-zgage mam non stop prawie.. Wieczorami mnie często łapie.Ból podbrzusza też mam ale taki inny niż to zawsze miałam na okres... I rządziej boli jak na okres zawsze miałam. Oby mnie wymioty ominęły..:) może jutro kupie coś sobie na zgage bo czasem już mnie ona drażni..
    Wogole przez kilka dni mam jakieś humorki..drażni mnie wszystko,szybko się denerwuje.. Staram się powstrzymać i nie kłócić się z nikim.. Ja mam termin na 15 grudnia i tak się boje ze urodze po świętach albo w sylwester! Oo nie! :) bo do nowego roku nie da rady przechodzić :) aa 6 grudnia ładna data :) a wy dziewczyny też tak macie jak ja obawy ze maluszek bd z końca i wogole ze może odstawiać od reszty dzieci potem w przyszłości np ? Z jednej strony nie ważne kiedy aby zdrowe i w sumie fajne tak choinka.. Śnieg taki magiczny czas i bobas :*ah :) dobranoc dziewczęta bo ja już ledwo na oczy patrze :)

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
  • Militta110816 Autorytet
    Postów: 379 620

    Wysłany: 31 marca 2014, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina85- witaj kochana i gratulacje :) mam nadzieję ze będzie wszystko Ok trzymam kciuki :) ja niestety nie będę się wypowiadała na ten temat bo nigdy nie poroniłam :(

    01.06.2014 [*] Kochamy Cię Aniołku.. 10tc

    ♥ Karolinka ♥
    hv4q61j.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ