X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamy 2019
Odpowiedz

Grudniowe mamy 2019

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus92, jak u Ciebie sytuacja?

  • aneta.be Ekspertka
    Postów: 206 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny, fajnie ze grupa sie rozkreca :) ja tez raczej zadnych objawow, czasem mnie mdli ale nie wiem czy sovie tego nie wmawiam. Tez mnie czasem zakuje cos w podbrzuszu ale ogolbie jest ok :) wczoraj w pracy taki mi zaczal brzuch grać koncert ze musialam wyjsc z pokoju bo az wstyd 😆 chyba bobo sie domaga wiecej kalorii :)

    w4sqyx8dsjd4ltms.png

    860ie6yd3fivfyk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć cześć. Beta zrobiona wynik pewnie wieczorem... powtórzyłam test...kreska jakby ciemniejsza;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść Dziewczyny :)

    Aguś, szalenie mi przykro :(


    Wreszcie mam ustalony termin wizyty na 12 kwietnia. TO będzie końcówka 7 tygodnia, więc liczę, że serducho będzie jak ta lala.
    Jestem teraz kilka dni u rodziców, liczę, że dzięki temu trochę szybciej zleci mi czas do tego pierwszego usg. Uch, bardzo mi się to dłuży.

    Z objawów - mam delikatne mdłości, ale też nie pojawiają się regularnie. I nie są bardzo mocne, nie wymiotowałam ani razu. Przed wczoraj najadłam się strachu, akurat jak bylismy na jakimś odludnionym osiedlu w Berlinie: zaczelam czuc dziwne mrowienie w pochwie, było mi słabo, nie powiem, najgorsze mysli się pojawiły. Ale po chwili mialam bardzo mocny odruch wymiotny i wszystko przeszło. Więc mam nadzieje,ze to po prostu jakieś hormonalne jazdy.
    No i cały czas jest mi zimno, mimo słońca za oknem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda91 wrote:
    Ja też nie mam, w ogóle mam wrażenie że dopóki jeszcze nie zrobiłam testu ciążowego to widziałam u siebie mnustwo objawów a teraz już chyba nie wsłuchuję się aż tak bardzo w swoje ciało i ich nie zauważam


    Ja też widziałam objawy przed testem :) ale to chyba było tylko w głowie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby szybko zleciał najbliższy tydzień i żebyśmy wszystkie usłyszały serduszka już!

  • Muki85 Autorytet
    Postów: 458 794

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie przyszłe mamy 😁
    Dołączam się do Waszego grona. Dzisiaj byłam na badaniach i beta wyszła 1210 w 4t5d ciąży. Niezmiernie się cieszę, a jednak trochę boję, bo to moja pierwsza ciąża a mam już 34 lata. Pozdrawiam

    wnidj48ag36qvarj.png
    4.04 beta 1210 😀
    16.12.19 Natalka ❤️👶🏻
  • aneta.be Ekspertka
    Postów: 206 276

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Muki!

    w4sqyx8dsjd4ltms.png

    860ie6yd3fivfyk5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Muki, fajnie, że jest nas coraz więcej 🙂

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 grudnia 2019, 21:36

    Malamia lubi tę wiadomość

  • Norwegian_forest Autorytet
    Postów: 711 797

    Wysłany: 4 kwietnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie dziś jeszcze rano trochę brzuch powołał, moja lekarka napisała mi, ze mogę Apap brać... dziwne.. w sb mam wizytę u innego ginekologa to zapytam jeszcze..

    jt44a76.png

    16.03 blastka 5AA =Ignaś <3 | 9dpt beta 208 | 12dpt beta 555
    2 blastki ❄️❄️

    27.02 1dc / 1.03 1ds / 11.03 punkcja 9 komórek / 12.03 6 zarodków

    Za nami:
    azoo, polip endo wycięty, drożne jajowody, polip nr 2
    19.09.2018 - 1 AID :-( 17.10.2018 - 2 AID :-( 12.11.2018 - 3 AID :-(
    11 dc ovi 12 dc AID, 21 mm / 13 dc ovi, 14 dc AID, 21 mm /12 dc ovi, 12 dc AID, 24 mm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam, żeby lekarze zalecali apap, ale mi zlecił doktor acard i pan w aptece też był wielce zdziwiony, że w ciąży acard... Mam nadzieję, że Ci ginekolodzy wiedzą co robią :)

  • monciara Koleżanka
    Postów: 43 36

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norwegian forest apap to paracetamol, mozna brac bez problemu :)
    A Acard jak najbardziej wskazany, tylko w b. małych dawkach, ja biorę 100

    3 :/ :/ :/

    córeczka marzec 2020 :)

    37 l.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi89 wrote:
    Nie słyszałam, żeby lekarze zalecali apap, ale mi zlecił doktor acard i pan w aptece też był wielce zdziwiony, że w ciąży acard... Mam nadzieję, że Ci ginekolodzy wiedzą co robią :)

    Hehe,podobną historię opowiadała Mamaginekolog :)
    https://mamaginekolog.pl/profilaktyka-kwasem-acetylosalicylowym-ciazy/

  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane :-*
    U mnie dzisiaj II piękne różowe kreski (11dpo) <3 w przyszłym tygodniu beta :D

    Muki85, malamisia, Meggi89 lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1354 1313

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggi89 wrote:
    Nie słyszałam, żeby lekarze zalecali apap, ale mi zlecił doktor acard i pan w aptece też był wielce zdziwiony, że w ciąży acard... Mam nadzieję, że Ci ginekolodzy wiedzą co robią :)
    Mi po poronieniu lekarz leciał Acard. Brałam i w pierwszej ciąży po poronieniu i teraz również :D

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 6cs o 3 maleństwo <3
  • Muki85 Autorytet
    Postów: 458 794

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnitaK wrote:
    Witajcie kochane :-*
    U mnie dzisiaj II piękne różowe kreski (11dpo) <3 w przyszłym tygodniu beta :D
    Gratulacje 😁

    AnitaK lubi tę wiadomość

    wnidj48ag36qvarj.png
    4.04 beta 1210 😀
    16.12.19 Natalka ❤️👶🏻
  • olka_sz Ekspertka
    Postów: 203 304

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    postanowiłam się przywitać 😊 u mnie dziś 4t+2. Duuużo czasu zajęły nam starania i teraz jestem troszkę przerażona tym, że coś jeszcze pójdzie nie tak. Właśnie wróciłam z laboratorium z trzeciej bety, także trzymajcie kciuki za ładny przyrost.

    AnitaK, Meggi89 lubią tę wiadomość

    36l. PCOS, IO, hiperprolaktynemia
    15.02.2019 - 1 IUI - ciąża biochemiczna
    20.03.2019 - 2 IUI udana 😊
    7u220dw47mpcpzfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Anita i Olka! Będziemy się tutaj razem wspierać :)

    Ja znalazłam u siebie pseudo objaw ciąży, uświadomilam sobie, że od ponad tygodnia nie zjadłam nic słodkiego i nie wypiłam żadnej kawy, a normalnie to bez jednego i drugiego nie było dnia :)

    Póki nie przyjdą bardziej namacalne objawy, dobre i to :)

    AnitaK lubi tę wiadomość

  • nuuutella Koleżanka
    Postów: 31 25

    Wysłany: 5 kwietnia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie że tyle Was przybywa:)

    Ja to bez kawy ani rusz, ale przy żywiołowym roczniaku skądś trzeba brać energię:D tyle dobrze że śpi całą noc to mogę się zregenerowac

    AnitaK, Monnn lubią tę wiadomość

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ