X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudniowe mamy 2023
Odpowiedz

Grudniowe mamy 2023

Oceń ten wątek:
  • kropeczek Autorytet
    Postów: 931 835

    Wysłany: 15 stycznia, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anakin wrote:
    Kropeczek wyslala mi linka, ale on sie nie otwiera buuu
    Spróbuj jeszcze raz teraz bo grupa była ukryta dlatego nie działał

    Anakin lubi tę wiadomość

    ♥️ 2020 - 👧🏼

    25.10.22 🕊👼🤍
    13.03.23 🕊👼🤍

    🌈💜 12.2023 👶🏼

    PAI1 hetero, MTHFR hetero
    💉 Clexane 40mg, Acard 150, luteina
  • Patrycja 128 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 20 stycznia, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czym karmicie dzieci jak musicie gdzieś wyjść i zostawić w domu?
    Mi zostało jeszcze mleko modyfikowane,bo kupiłam po wyjściu i jak parę razy wychodziłam,to moja mama zazwyczaj podawała moje odciągane moje plus to sztuczne. I właściwie nie miałam problemu żeby później ssał pierś. I teraz znowu za 3 tygodnie do lekarza i będę musiała albo kupić modyfikowane,bo to można trzymać do miesiąca od otwarcia,albo się zastanawiam nad zamrożeniem swojego mleka,bo pewne jest,że muszę dzień wcześniej odciągać,bo w ten sam dzień wyjścia albo odciągne za mało,albo nawet w cale jak ostatnio,bo mały cały czas wisi.

‹‹ 276 277 278 279 280
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ