X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 27 września 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwa_Mamusiu - na pewno z nim o tym pogadam :) Też myślę, że mógł zostać on i sądzę, że doktor P. W czwartek co byłam na wizycie nic nie bąknął ani nic na ten temat, a cała sprawa w zeszłym tygodniu jakby się rozegrała, narzekał tylko na ciężkie dyżury ostatnio. A tak alternatywnie to cóż, chyba do Wa-wy gdzieś prędzej niż do Łodzi, do Łodzi mam nieco dalej. No cóż, zobaczymy, to III trymestru musze z nim umówić dziś bo nie oddzwonił co kazał napisać sms, to pogadam z nim wtedy.

    Zołzimagic, Szczesliwa_mamusia lubią tę wiadomość

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 27 września 2017, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MalaHD - kup drugą i po problemie :P

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Zołzimagic Autorytet
    Postów: 671 520

    Wysłany: 27 września 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj Maly tez czasami bardziej szaleje,czasami mniej. Nie wiem od czego to zalezy, czasami mam wrazenie ze w ogole nie spi a czasami ze caly dzien :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 08:37

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to mojemu o 3.30 włączył sie system kopania mamy i już myślałam,że koniec spania, bo ostro dawał. Ale jakoś się dogadaliśmy.
    Za to miałam głupi sen, poszłam do pracy w salonie i w zaawansowanej ciązy robiłam pedicure klientce z bardziej zaawansowaną ciążą. I tak ten pedicure robiłyśmy cały dzień. Na koniec mnie zwolnili, bo nie byłam wydajna.

  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 27 września 2017, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry. Moje dziecko lubi teraz jak śpię na lewym boku. I tylko na lewym. Jak się przekręce lub położę na plecach to kopie. Jego głowa jest po prawej stronie. Widocznie nie lubi być do góry nogami. W nocy też nie mogłam spać. Odrobię sobie jak mąż wyjdzie do pracy.

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 27 września 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w 31 tygodniu :)

    U mnie noc spokojna. Wczoraj o 22 pochłonęłam pysznego steka wołowego. Ja nigdy nie lubiłam mięsa, kiedyś wcale nie jadłam (po prostu mi nie smakowało i jakoś mnie obrzydzało), a teraz za czerwone mięso dam się pokroić! Możliwe, że to kwestia niedoboru żelaza, no i oczywiście ciąża i zmieniające się smaki. Taaaaak mi smakowało :D

    Dziś czeka mnie wypad do banku. Dobrze, że mam samochód. Wieczorem jeszcze odwiedzę mamę, bo ma urodziny. I tyle z mojego leżenia :(

    Czy któraś z Was będzie rodziła w Rudzie Śląskiej? Wczoraj w szkole rodzenia usłyszałam bardzo dobre opinie na temat tego szpitala i poważnie go rozważam. To tylko 20min samochodem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 08:56

    Szczesliwa_mamusia, Aztoria, k878, magdzia26, Lady Savage, Petitka lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • MalaHD Autorytet
    Postów: 3240 2101

    Wysłany: 27 września 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko nigdy nie śpi. Bombie mnie całymi dniami i nocami. Chyba nadrabia to, że tak długo nie dawała o sobie znać bo ja ruchy poczułam w 22tc. Mam nadzieję, że to nie prawda, że jaka aktywność w brzuchu taka po porodzie :P

    klz9jw4z5xllyqdn.png
  • dagii Przyjaciółka
    Postów: 79 42

    Wysłany: 27 września 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj dostałam takiego skurczu łydki w nocy.... Boże tak bolało, ze piszczałam :D mąż prawie zawału dostał, już myślał, ze rodzę albo umieram, potem mnie ratował :D miewam właśnie skurcze ale ten to był gigant

    Apolonia ❤️

    010i3e3klym7clxy.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja teraz mam fazę na galaretkę z indyka. Mogłabym jeść na sniadanie, obiad i kolację. Z duża iloscia groszku i jajka. Koniecznie polane sporą iloscią octu. tak mi smakuje jak nigdy. Co 3 dzien gotuje rosół i robię tą galaretkę. W weekend jedziemy do mojej mamy męza na imieniny i też zażyczyłam sobie galaretkę. No faze mam na to niesamowitą.

    dagii, emikey lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagii- a przyjmujesz magnez? Ja odkąd biorę, to skurczy łydek nie mam. Na drętwienie to tylko nie pomaga

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 27 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż jedzie dzisiaj oglądać wózek :) (kupujemy używany) mam nadzieję że będzie tak fajny jak na zdjęciach :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • dagii Przyjaciółka
    Postów: 79 42

    Wysłany: 27 września 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Czy któraś z Was będzie rodziła w Rudzie Śląskiej? Wczoraj w szkole rodzenia usłyszałam bardzo dobre opinie na temat tego szpitala i poważnie go rozważam. To tylko 20min samochodem :)[/QUOTE]

    Nie rodziłam ale przy pierwszej ciazy byłam na zabiegu i polecam, nawet koleżanka tam rodziła w 7 m-cu ciazy bo maja tam fachowa opiekę nad noworodkami

    Apolonia ❤️

    010i3e3klym7clxy.png

  • dagii Przyjaciółka
    Postów: 79 42

    Wysłany: 27 września 2017, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    dagii- a przyjmujesz magnez? Ja odkąd biorę, to skurczy łydek nie mam. Na drętwienie to tylko nie pomaga
    No właśnie nie, a mogę sobie kupić taki zwykły ? Ciagle zapominam powiedzieć o tym mojej ginekolog, w ogóle za każdym razem jak sobie pooglądam Pole na usg zapominam o co miałam pytać :D

    Apolonia ❤️

    010i3e3klym7clxy.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez z 30 km do rudy ponoc ma 2 albo 3 st referencyjnosci
    Ale ja jakos wole isc tam gdzie moj lekarz pracuje z racji ze on tam bedzid , nie z racji szpitala :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 września 2017, 09:14

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 września 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dagii wrote:
    No właśnie nie, a mogę sobie kupić taki zwykły ? Ciagle zapominam powiedzieć o tym mojej ginekolog, w ogóle za każdym razem jak sobie pooglądam Pole na usg zapominam o co miałam pytać :D
    Zwykłego nie, a na pewno nie suplement diety. Ja zażywam Magne b6, z resztą dużo dziewczyn go przyjmuje, ale wiem,że niektóre łykają asmag. Mi akurat magne b6 pomaga. Biorę 3x1

  • Coco55 Autorytet
    Postów: 451 309

    Wysłany: 27 września 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja;)
    Dzisiaj ostatni (drugi więc to szaleństwo) dzień pracuje z domu. Potem jedziemy do babci męża - za która nie do końca przepadam.
    Potem wieczorem mamy szkołę rodzenia i tak zleci cały dzień.
    Rano byłam w laboratorium i robiłam morfologie przeciwciala i toxo. Ciekawe ile jeszcze tych badań do końca mnie czeka...

    27 lat, udało się za pierwszym razem <3 <3 <3

    f2w3rjjgw9gbj8uz.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 27 września 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amus87 wrote:
    Ja mam tez z 30 km do rudy ponoc ma 2 albo 3 st referencyjnosci
    Ale ja jakos wole isc tam gdzie moj lekarz pracuje z racji ze on tam bedzid , nie z racji szpitala :p


    Sprawdzałam i widzę, że mają III stopień referencyjności. Komentarze raczej przychylne, ale chyba pojadę tam wcześniej zobaczyć jakie mają warunki i porozmawiać z personelem. Mój lekarz niestety nie pracuje w szpitalu i polecił mi szpital, w którym miałam zabieg po poronieniu. Odrzuciłam go w pierwszej kolejności, bo było fatalnie pod względem opieki. Nawet koca mi nie dali, a to był listopad...

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Eli Autorytet
    Postów: 951 634

    Wysłany: 27 września 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kumrara wrote:
    Dziewczyny czy też miewacie teraz takie dni że dzieciaki się jakby mniej ruszają? Kurde Tymek dzisiaj niby cos tam gmera, coś się pręży itp ale nawet w porownaniu z dniem wczorajszym to jest słabo. Martwić się?
    Ja mam wiekszosc takich dni ;)

    iv096iye2nwxgbh1.png
    zi139jcgosgurbhf.png
  • emikey Autorytet
    Postów: 3146 2258

    Wysłany: 27 września 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wstaje i co widzę? Mojemu mężowi się widocznie nudziło jak wczoraj poszłam spać .....

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f792851f85de.jpg

    Mamy trojaczki roznojajowe!

    Szczesliwa_mamusia, salenne, Lady Savage, Modrzewiowa, dagii, aga1402, Edith, ara, Aztoria, Petitka, magdzia26, Iruletka lubią tę wiadomość

    EnhBp1.png
    Zdbo.png
  • didi31 Autorytet
    Postów: 368 209

    Wysłany: 27 września 2017, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halo mamuski. Wtrące się na chwilę....
    Ja będę rodzić w rudzie ze względu na ciążę bliźniaczą, 3st referencyjnosci i w razie "w" fachowa opieka nad maluchami.
    Położne, które poznałam na szkole rodzenia wydają się być fajne, zobaczymy jak przyjdzie nam do rzeczywistej współpracy.
    Porodówke widziałam, wyremontowana bardzo przyjemnie. 4 sale porodowe z łazienkami, w jednej największej wanna do porodu.
    Oddział tez ok, natomiast jeden minus że łazienek nie ma w salach tylko na korytarzu.

    szczęście x2 : ) 2k2o
    21.12.2017 ! Zośka i Jaś
    (ur. 37+6)
‹‹ 1241 1242 1243 1244 1245 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ