Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Grudzień 2017
Odpowiedz

Grudzień 2017

Oceń ten wątek:
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    A ja chciałam do was dołączyć, ale wygląda na to że nie wiadomo czy będzie mi dane. Dzisiaj wstałam i jakby objawy się zatrzymały :( nie do końca, ale jestem pełna najgorszych obaw, a to dopiero 3 dni od pozytywnego testu. Do lekarza we środę po świętach, bo na razie jest za wcześnie. Strasznie się boję że przyjdzie spóźniony okres :( ale dół

    jak to nie masz objawów, :P hormony ci buzują i się dołujesz nie potrzebnie :) będzie wszystko ok, WITAJ :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Ja_Sonia Przyjaciółka
    Postów: 108 66

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missjust wrote:
    A ja chciałam do was dołączyć, ale wygląda na to że nie wiadomo czy będzie mi dane. Dzisiaj wstałam i jakby objawy się zatrzymały :( nie do końca, ale jestem pełna najgorszych obaw, a to dopiero 3 dni od pozytywnego testu. Do lekarza we środę po świętach, bo na razie jest za wcześnie. Strasznie się boję że przyjdzie spóźniony okres :( ale dół

    Tak na prawdę zadna z nas nie wie. To są początki a one bywają różne. Tylko czas i pozytywne myslenie nas uratuje.

    Aniołek [*]
    Synek Maksymilian, 01.12.2017
  • Tizzi Autorytet
    Postów: 357 376

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jest serduszko!!!<3 Maleństwo ma 5,5mm

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 10:54

    A85K, Alxawl, Yoselyn82, emilydread, Justya85, Wachciowa, Zołzimagic, Missjust, Ja_Sonia, JaKa, magdzia26, Jooozefka, Nola, Mamaokruszka, Monal, MalaHD lubią tę wiadomość

    <3 Lea <3
    tt1d8bf6.pngcravings-2017-12-01.jpg
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :-)

    Gratuluję serduszek I udanych wizyt....piękne zdjęcia Usg :-)

    Witam nowe dziewczyny...gratulacje I powodzenia ;-)

    Czekam na kolejne relacje z wizyt :-)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2017, 11:03

    Ja_Sonia, Tizzi lubią tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi wrote:
    Kochane jest serduszko!!!<3 Maleństwo ma 5,5mm

    Gratulacje :-) No to teraz spokojnie do kolejnej wizyty....nie denerwujemy się tylko odpoczywamy ;-)

    Tizzi lubi tę wiadomość

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage to teraz będziesz musiała nosić wkładki do cycków :-P

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie dopadło to co z Zuzią miałam, w ustach czuje smak proszku ;/ boziu nie!! już zjadałam serek, pomarańcze, kiełbasę, czekladę by nie czuć posmaku proszku, ale nic z tego, chyba będę musiała znieść to przez około tydzień, o ile druga dzidzia będzie łaskawsza, i krótszy będzie ten czas.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi wrote:
    Kochane jest serduszko!!!<3 Maleństwo ma 5,5mm

    Gratulacje! Ale super, coraz więcej serduszek :)

    A85K lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tizzi pokaż swoje maleństwo :-)
    Czekamy na zdjęcie :-)

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A85K wrote:
    Lady Savage to teraz będziesz musiała nosić wkładki do cycków :-P
    juz mam z ostatniej ciazy sporo zostało

    A85K lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Mamabyc3 Autorytet
    Postów: 954 603

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dostałam jakąś wstrętna wysypke na rękach swedzaca. Z tego co pamiętam można wapno w ciąży? Bo nie wytrzymam do jutra zedre sobie skórę.

    A85K, Lady Savage, Nola lubią tę wiadomość

  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra! Taki glod mnie chwycil, ze jem zupke chińską...! Tego jeszcze nie bylo :x

    Nola lubi tę wiadomość

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc mozna wapno!

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • A85K Autorytet
    Postów: 635 442

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    A ja dostałam jakąś wstrętna wysypke na rękach swedzaca. Z tego co pamiętam można wapno w ciąży? Bo nie wytrzymam do jutra zedre sobie skórę.

    Weż wapno powinno Ci pomóc.

    Laura <3
    16udskjovnt95p8j.png
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14995 18898

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    majamia wrote:
    Masakra! Taki glod mnie chwycil, ze jem zupke chińską...! Tego jeszcze nie bylo :x

    Też ostatnio jadlam zupke chińska bo takiego miałam smaku że ho ho

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamabyc3 wrote:
    A ja dostałam jakąś wstrętna wysypke na rękach swedzaca. Z tego co pamiętam można wapno w ciąży? Bo nie wytrzymam do jutra zedre sobie skórę.
    można

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja co bym nie zjadła, ma smak proszku do prania, fuj

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • majamia Autorytet
    Postów: 1693 449

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    a ja co bym nie zjadła, ma smak proszku do prania, fuj
    Proszku nigdy nie jadlam, wiec nie wiem co to za smak hihihi :D
    Wczoraj taki metaliczny smak mialam... jakby z takiego starego garnuszka sie wode pilo...

    syn 03-2014 <3
    syn 03-2016 <3 kp do 13tc
    syn 11-2017 <3 kp do 13tc
    'Zanim się rozpędzisz, zrób pierwszy krok'.
  • Wachciowa Autorytet
    Postów: 787 659

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja przytulam się do klopa, chociaż powinnam zbierać się do pracy. Będę załatwiać raczej zwolnienie od innego gina

    f2wl2n0ajybxw4ws.png



    2nn33e3kzqao0cl3.png
    06.06.19 174
    09.06.19 857
    21.06.19 <3
    12.07.19 2.69cm
    07.08.19 7.19cm💙
  • migiem Przyjaciółka
    Postów: 65 60

    Wysłany: 11 kwietnia 2017, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    witam nowe mamy i gratuluję pięknych groszków i bijących serduszek wszystkim szczęściarom które już są po wizytach :)

    kto dziś pochwali się nam dobrymi wieściami po wizycie? :)

    JaKa, SusannaDean co u Was? jak się macie?

    ja nie mam żadnych objawów i do tego masakrycznie bolą mnie plecy w krzyżu. za dwa dni wizyta, mam nadzieję że wszystko będzie ok :)

    Nola lubi tę wiadomość

    svchgox1y0oxjq1r.png
    najbliższa wizyta 11.05 :)
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ